Aj tlakomer z Číny môže byť dobrý. Recenzia

Vyskúšali sme tlakomer z AliExpressu. Ostali sme milo prekvapený meraním aj kvalitou sracovania.Tlakomer z AliExpressu

Po dlhom zvažovaní kúpy nového tlakomeru som sa rozhodol predsa len ostať verný Číne. A myslím, že sa oplatilo. Tlakomer za cenu niečo pod 18€ bola dobrá kúpa.


Standard Shipping
Doručenie do 13 dní

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

20,71€

Hlasové upozornenie a rozšírená manžeta

Kupón

n/o

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Výber z až štyroch variantov

Vyberie si každý. Dve varianty s klasickou manžetou 22 až 32 cm a s alebo bez hlasového upozornenia. Potom sú dve varianty s rozšírenou manžetou na až 42cm a taktiež s alebo bez hlasového upozornenia. Ja som vybral rozšírenú manžetu a hlasové ovládanie. Aj keď mám širokú ruku, stačila by aj tá klasická manžeta. Hlasové upozornenie je síce dobrá fičúra, ale tak asi pre slabozrakého. No treba vedieť po anglicky. Iný jazyk tam nie je. Takže pokiaľ to netreba, netreba ani špekulovať. Aj niečo ušetríš. Tlakomer je možné používať s batériami (nie sú súčasťou balenia), alebo cez pripojený USB kábel (nie je súčasťou balenia).

banner

Tlak, tep a arytmia

Tri hlavné merania ktoré dokážu rozpoznať problém. Priznám sa, že arytmiu nemám a ani nikto v mojom okolí, takže som to nemal ako vyskúšať. Tlak a tep však meria dobre. Môj Omron odišiel do večných lovíšť, ale meral v podstate rovnako. Jediný rozdiel medzi tlakomermi kúpenými na Slovensku je ten, že sú klinicky testované. No mne to nevadí a s kúpou som spokojný.

Upozornenie na výsledok merania

Tlakomer má k dispozícií tri farebné rozlíšenia. Zelená, oranžová a červená. Už podľa tohto je zrejmé aký je výsledok. Pri zapnutom hlasovom upozornení k týmto farbám dodá pani aj upozornenie na zvýšený tlak, tep či arytmiu. Výsledok meraní je zaznamenávaný. Tlakomer zaznamenáva údaje pre dve osoby zvlášť a zaznamená až 99 meraní.

Moje hodnotenie

Ako už zo samotného textu vyššie vyplýva, tak s tlakomerom som spokojný. Áno, možno má malé nedostatky ako pomalšie nafukovanie či nemožnosť nabíjať batérie cez pripojený USB kábel. Každopádne je to ideálna voľba pre toho, kto nechce obetovať veľa peňazí. Na bežné merania úplne stačí a je ľahko odkontrolovať pravdivosť merania u svojho obvodné lekára. Ten ti zmeria tlak na počkania a podľa toho zistíš, či tento z Číny meria dobre, alebo úplne mimo. Mne meria dobre a som spokojný. Ako je aj z videa zrejmé, manželka má tlak dobrý a ja hraničný. Údaje sú identické (takmer) ako od lekára. Plus/mínus. Však vieš, ovplyvňuje to veľa faktorov. Námaha, káva, stres, atď., takže tie údaje sa musia o niečo líšiť. No v podstate sú veľmi blízke drahším tlakomerom.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Moje hodnotenie

Videorecenzia

@kuptozciny

Celkom dobrý #tlakomer z #aliexpress #recenzia #review #pressuregauge Odkaz na tlakomer https://s.click.aliexpress.com/e/_Eu2a8mn a pre viac recenzií slefuj www.kuptozciny.sk

♬ son original – Jbjumpingggg

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.