Akčná kamera G9Pro 4K so snímačom Sony IMX386 a EIS

black action cameraPhoto by Gabriela Palai on <a href="https://www.pexels.com/photo/black-action-camera-690806/" rel="nofollow">Pexels.com</a>

Športová kamera je neoddeliteľnou súčasťou výbavy pre aktívnych športovcov, dovolenkárov a dobrodruhov. Je určená na snímanie akčných momentov, či už pri behu, lyžovaní, dobrodružstvách v prírode alebo vodných športoch. Tieto kamery sú navrhnuté tak, aby zvládali extrémne podmienky a zachytávali vrcholné zážitky vo vysokom rozlíšení a detailoch. Športová kamera HuAfant G9Pro 4K so snímačom Sony IMX386 zvláda toto všetko veľmi dobre. Keď sa k tomu pridá výborná cena, tak je to výhodná kúpa.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za Coins. Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

91,92€

Kupón

SCA12

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Vďaka svojej kompaktnosti a odolnosti voči vode, prachu a otrasom je športová kamera skvelým spoločníkom pri dobrodružstvách. Možnosť pripnutia (ktoré nájdeš v balení) na rôzne povrchy, ako napríklad helma, bicykel, alebo samotné telo športovca, umožňuje snímať unikátne pohľady a perspektívy, ktoré si bežný fotoaparát nedokáže zvoliť.

Okrem toho táto športová kamera je vybavená aj zabudovaným Wi-Fi pripojením, čo umožňuje jednoduché prepojenie s telefónom či tabletom. Tým sa otvára nový svet možností v oblasti rýchleho prezerania, úpravy a zdieľania záberov prostredníctvom rôznych sociálnych sietí a platforiem.

4K a obnovovacia frekvencia až 60fps

So športovou kamerou Huafant G9Pro 4K budú videá ostré ako britva a dokonale plynulé. Oproti základnej verzii ponúka viac nastavení a lepšiu obnovovaciu frekvenciu hlavne pri HD videách a veľkosť fotografie až 24MP.
4K60fps/30fps, 2,7K60fps/30fps, 1080P120fps/60fps/30fps, 720P240fps/120fps/60fps 11.Rozlíšenie fotografie: 24M / 20M / 16M / 12M / 14M / 10M / 8M / 5M / 2M

G9Pro a EIS stabilizácia obrazu

Kamera G9Pro disponuje stabilizáciou obrazu EIS ktorá funguje dobre a výsledok je ozaj dobrý. Obraz sa netrasie ani pri rýchlej chôdzi a dokonca dobre zvláda aj beh. Pri objednávaní si treba dať pozor na normálnu verziu a verziu Pro. EIS nefunguje so zapnutým nastavením skreslenia. Čo je asi normálne.

Športová kamera ponúka rôzne funkcie a možnosti, od jednoduchého ovládania cez dotykový displej, diaľkové ovládanie až po ovládanie cez mobilnú aplikáciu.

Time Laps a Slow Motion

Funkcie kamery ľahko nastavíš. Nechýba ani Fast Motion. No, nudiť sa určite nebudeš lebo kamerka láka na zachytávanie videí a fotografií v každom čase a momente. Všetko sa dá rýchlo nastaviť aj cez aplikáciu iSmart DV2 pre Android aj Apple. Nemusíš tak brať kameru do rúk čo by mohlo ovplyvniť kvalitu videa.

Predný displej

Kamera má aj predný, dobre čitateľný displej, ktorý oceníš hlavne pri selfie. Rýchlo sa prepína takže nestratíš žiadny okamih v čase.

Všetky vymoženosti športovej kamery nájdeš na stránke predajcu

Objednal som option 12. Full Hause

Objednával som najvyššiu možnú variantu, alebo teda G9Pro s option 12. Hlavne teda kvôli 128GB karte lebo tá stála minimum ako keby som ju objednával zvlášť. Potreboval som aj mikrofón a ďalšiu batériu. Preto tá najvyššia sada s príslušenstvom. Sada príslušenstva s druhou batériou sa odosiela samostatne. Môže sa stať, že bude rozdelená do dvoch balíkov. Predajca o tom informuje a aktívne komunikuje cez správy
Vážený vážený zákazník: Ešte raz ďakujeme, že ste u nás nakupovali. Pokiaľ ide o číslo vašej objednávky: xxx. Vašu položku sme odoslali prostredníctvom štandardnej dopravy AliExpress. Poznámka: pred zabalením produktu sme testovali výrobok, aby bol kvalifikovaný. Informácie o sledovaní skontrolujte na stránke objednávky https://www.17track.net/en alebo Aliexpress, kde nájdete stav prepravy a môže trvať 1-5 dní, kým bude možné zobraziť informácie o sledovaní online. Po prijatí balíka, ak ste spokojní s našimi službami, dajte nám, prosím, 5-hviezdičkovú pochvalu. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte ma kontaktovať. Ďakujeme! S pozdravom Afant Store.

Balík dorazil v poriadku a všetko bolo zabalené do jedného balíka.

Balenie č 12 G9Pro 4K

Ak sa chystáte na dovolenku, outdoorový výlet alebo športovú akciu, nemusíte sa obávať, že vám ujdú dôležité okamihy. So športovou kamerou budete schopní zachytiť každý jeden pohyb, skok, výhľad a vytvoriť si tak nezabudnuteľné spomienky.

Video recenzia


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading