Amazfit Stratos 3

Najlepší športtester od Xiaomi s extra zľavou

Špecifikácie Športtesteru Stratos 3

  • Displej: 1,34″, 320 x 302 pixelov MIP transflektívny TFT farebný displej, Gorilla Glass 3
  • Remienky: Odnímateľné remienky zo silikónovej gumy, šírka 22 mm, nastaviteľná dĺžka 75-120 mm
  • Funkcie: Monitor srdcového tepu v reálnom čase, vodeodolnosť 5 ATM, sledovanie spánku, sledovanie športu, počítadlo krokov, upozornenia na hovory a upozornenia aplikácií (cez hodinky si nezavoláte), pripomenutie dlhého sedenia, vyhľadávač telefónu, predpoveď počasia, ovládanie fotoaparátu a hudby
  • Športové režimy: Po aktualizácií až 80 športových režimov vrátane behu, chôdze, plávania, futbalu, tenisu, lyžovania a triatlonu
  • Senzory: Optický senzor PPG BioTracking, Akcelerometer, Geomagnetický senzor, Senzor tlaku vzduchu
  • Konektivita: Bluetooth 4.2 + BLE 5.0, Wi-Fi 2,4 GHz 802.11 b/g/n, Kompatibilné s Android 5.0+ a iOS 10.0+
  • Určenie polohy: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU
  • Batéria: 300 mAh
  • Farby: Čierna
  • Hmotnosť: 40,4 gramov (bez popruhov)

Amazfit Stratos 3 sú dostupné v oficiálnom obchode Amazfit na AliExpress

CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING 

Sklad Poľsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu. V aplikácii je možnosť uplatniť si aj nazbierané coiny.

Cena s kupónom

78,45€

Kupón

KH5DWNLEA1ZH
11DSale7

Použi obidva kódy


Športtester Amazfit Stratos 3 vážia 40,4 gramov. Na zápästí vyzerajú objemne, ale rýchlo si zvykneš a naozaj budeš milo prekvapený.  Na dámskych malých zápästiach však nemusia vyzerať dobre a nemusíš mať so Stratos 3 príjemný zážitok. 

Športtester Amazfit Stratos 3 majú pekný kruhový dizajn a robustnú konštrukciu. Puzdro je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 316L a rám je vyrobený zo zirkónovej keramiky. Štyri fyzické tlačidlá na pravej strane Stratos 3 sú tiež vyrobené z nehrdzavejúcej ocele 316L a majú slušnú spätnú väzbu. 

Dve tlačidlá umiestnené spolu v strede umožňujú horizontálnu a vertikálnu navigáciu cez používateľské rozhranie, zatiaľ čo tlačidlo Select v hornej časti s červeným pásikom okolo ponúka rýchly prístup k športovým režimom a umožňuje potvrdiť tvoje akcie.

Tlačidlo Späť v spodnej časti umožňuje prejsť do predchádzajúcej ponuky, ako je zrejmé z jeho názvu, ale dá sa použiť aj na prístup ku všetkým aplikáciám, keď si na domovskej obrazovke namiesto používania dotykovej obrazovky.

Amazfit použil vystužený plast na spodnej strane hodiniek, v ktorom sú umiestnené nabíjacie kolíky a PPG BioTracking Optical Sensor na monitorovanie srdcového tepu. Inteligentné hodinky sú tiež vodotesné do 50 metrov, takže ich môžeš použiť na sledovanie svojich plaveckých výkonov. Ide o klasické plávanie. Ponor a trvalejšie šnorchlovanie zvládnuť nemusia. Amazfit Stratos 2+ alebo s, ako sa niekde označujú, majú tak isto vodotesnosť 5ATM a tie šnorchel cca do 2m pod vodou vydržali. 

Displej

Amazfit Stratos 3 má neustále zapnutý 1,34″ plný okrúhly MIP transflektívny TFT displej. Displej je dodávaný s Gorilla Glass 3 s vrstvou proti odtlačkom prstov a má rozlíšenie 320 x 320 pixelov. Za tri mesiace neustáleho používania či na šport alebo v práci sa zatiaľ nepoškodilo sklo ani korunka.

Keďže ide o transflektívny displej, má vynikajúcu viditeľnosť vonku, pretože čím jasnejšie je slnečné svetlo, tým jasnejšie vyzerá obrazovka. Vďaka tomu je vhodný na cvičenie vonku pretože nemusíš zapínať podsvietenie aby si videl obsah na obrazovke. S farbami Amoled displeja sa však porovnávať nedá. 

V interiéri možno bude treba zapnúť podsvietenie obrazovky v závislosti od toho, aké slabé je osvetlenie. Stratos 3 má štvorúrovňový jas obrazovky, čo v interiéri nemusí byť na škodu. Už 50% svietivosť stačí na osvetlenie displeja.

V Amazfit Stratos 3 je predinštalovaných  11 ciferníkov. Dva z nich sa dajú prispôsobiť čo znamená, že si môžeš vybrať aké informácie budú na obrazovke. A ak sa ti tieto ciferníky nepáčia, dajú sa stiahnuť ďalšie. V obchode s ciferníkmi si môžeš stiahnuť ďalšie, alebo si ho vytvoríš sám nahraním fotografie zo svojho smartfónu. 

Ciferník na amazfit stratos

Aplikácia

Kompatibilita Amazfit Stratos 3 s Androidom a iOS je bezproblémová. Na nastavenie hodiniek a synchronizáciu údajov potrebuješ na svojom zariadení aplikáciu Zepp.

Aplikácia Zepp sa predtým volala Amazfit a je komplet v českom alebo slovenskom jazyku. Aplikácia má množstvo nastavení a cvičebného sledovania. Tie, ktoré zariadenie nepodporuje sú skryté, sivé.

Vlastnosti a výkon

Stratos 3 má 19 športov a gps

Amazfit Stratos 3 obsahuje monitorovanie srdcového tepu v reálnom čase, sledovanie spánku, 80 športových režimov a satelitný polohovací systém. Hodinky zvládnu odolnosť voči vode do 50 metrov. Prichádzajú aj s upozorneniami na nečinnosť (veľmi dobrá metrika), upozorneniami na prichádzajúce hovory a aplikácie (aj so slovenskou diakritikou), stopkami a odpočtom času.

Okrem toho Stratos 3 máš vybavené ovládaním hudby, barometrom, kompasom, predpoveďou počasia, vyhľadávačom telefónu a 2 GB interného úložiska. Vďaka tomu môžeš prehrávať hudbu na reproduktoroch a slúchadlách Bluetooth priamo z hodiniek bez potreby smartfónu.

Amazfit Stratos 3 využíva na monitorovanie srdcového tepu PPG BioTracking Optical Sensor, ktorý automaticky meria pulz v intervale jednej minúty. Máš ale tiež možnosť zmerať to manuálne kedykoľvek.


Sledovanie spánkovej aktivity

Sledovanie spánku na Amazfit Stratos 3 je celkom presné. Rovnako ako údaje o srdcovej frekvencii, aj údaje o spánku nájdeš na inteligentných hodinkách, ako aj v aplikácii Zepp. Stratos 3 uchováva záznamy o spánku asi mesiac na svojom úložisku a ukazuje údaje o celkovom spánku, hlbokom spánku a ľahkom spánku. Na kontrolu starších záznamov spánku je potreba aplikácia Zepp.

Za zmienku tiež stojí, že na rozdiel od niektorých lacnejších inteligentných hodiniek Amazfit Stratos 3 nesleduje REM spánok a popoludňajšie zdriemnutie. Aktualizácia by to však mohla zmeniť.

Haylou GST Ultra ľahký 1,69 palcový HD dotykový displej 20 dní v pohotovostnom režime IP68 vodotesný Prispôsobiť ciferník Srdcový tep Monitor krvného kyslíka Inteligentné hodinky

Veľký počet športových aktivít

Stratos 3 prichádza s 80 režimami vnútorných a vonkajších športov zoradených do 10 kategórií. Beh a chôdza, Cyklistika, Plávanie, Športy vonku, Športy v interiéri, Tanec, Bojové športy, Loptové športy, zimné športy a iné.

V predvolenom nastavení máš 19 z 80 režimov športov. Sú rýchlo dostupné stlačením tlačidla Vybrať (SELECT). Zoznam sa dá prispôsobiť podľa svojich predstáv v ponuke Šport na hodinkách.

Niektoré športové režimy tiež ponúkajú množstvo nastavení s ktorými sa dá pohrať. Napríklad zmena tvojich cieľov aktivity alebo farby pozadia displeja a typu športových údajov, ktoré sa zobrazujú na obrazovke počas tréningu. Športové režimy a prispôsobenie nastavení sa dá len z inteligentných hodiniek a nie z aplikácie Zepp.

Na druhej strane sa dajú po dokončení aktivity pozrieť všetky údaje o tréningu na hodinkách ale aj cez aplikáciu Zepp v sekcii Záznam o cvičení .

Stratos 3 športtester
Stratos 3 športtester
Stratos 3 športtester

Športtester Amazfit Stratos 3. Premakané GPS s čipom SONY

Amazfit Stratos 3 môže tiež sledovať trasy cvičenia vonku, a to vďaka čipu Sony GNSS, ktorý podporuje štyri rôzne globálne polohovacie systémy – GPS, GLONASS, BEIDOU a GALILEO.

Pre lepšie sledovanie a presnosť používa Stratos 3 tieto systémy v troch rôznych kombináciách. GPS + BEIDOU, GPS + GLONASS a GPS + GALILEO. Môžeš si vybrať ten ktorý uprednostňuješ v ponuke na hodinkách.

GPS na Stratos 3 meria celkom presne vzdialenosť. Presne nakreslilo trasu cvičenia na mape aj keď nebolo pripojené k spárovanému smartfónu. Cvičenie s použitím GPS je ideálne zapínať až vonku, aby sme sa vyhli zbytočne dlhému času pripojenia k signálu GPS. Pripojené GPS meria vcelku presne a bez výpadkov. 

Batéria

Športtester Stratos 3 má pod kapotou 300 mAh batériu. Spoločnosť tvrdí že môže poskytnúť sedem dní so zapnutým BT a metrikami v inteligentnom režime a 14 dní v režime ultra. Ak používaš GPS nepretržite, Stratos 3 ponúkne 35 výdrž hodín a 70 hodín v režime úspory energie

Hodinky sa nabijú z 0% na 100 % v priemere za 1 hodinu 45 minút. 

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood Baseus BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant EÚ sklad HiBREW hračky ILife Klarstein Kuchynské doplnky Kuchynské nože Lenovo Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Soundcore stratos Tronsmart Tyčové vysávače Ugreen USB USB PD Violeworks Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.