Bella Elegance. 2000W kuchynský robot

Klarstein Bella Elegance. Silný, až 2000W kuchynský robot

Klarstein Bella Elegance je kuchynský robot na hnetenie cesta, prípravy plniek do koláčov, alebo na dokonalé vyšľahanie vajec. Jeho 2000W motor si naozaj poradí aj s tuhými kysnutými cestami. Slovko Elegance nemá v názve len tak náhodou. Jeho image si zaľúbi každá kuchyňa.

Klarstein Bella Elegance. Pýcha každej kuchyne

Standard Shipping

Sklad Slovensko


Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

101,17€

Kupón

SALE25OFF

Silný motor na všetko

Prednosťou kuchynského robota Bella Elegance je okrem luxusného vzhľadu jeho motor. Až 2000W čistej sily si poradí naozaj so všetkým. Od šľahania vajec až po hutné cesto. Pri miesení cesta na langoše alebo buchty, sa ani pri najvyššej rýchlosti nepohol. Je to vďaka silným prísavkám. Držia naozaj pevne. Motor má 6 rýchlostí a pulznú polohu. Tá slúži na krátkodobé miešanie v pulzoch. Kým držíš, mieša – pustíš, nemieša.

Osvedčený planetárny miešací systém od spoločnosti Klarstein zabezpečí najlepšie výsledky miešania tým, že miešacie prvky sa netočia len samé okolo seba, ale v miešacej mise krúžia tiež orbitálne. Vďaka tomu sa dostanú prísady od okraja do stredu misky a dosiahne sa optimálne premiešanie

>Skvelý tepovač Klarstein Reinraum 2G<

Príslušenstvo Klarstein Bella Elegance

5 litrová misa z ušľachtilej ocele

Dokonalosť kvality podčiarkuje aj veľká a až 5 litrová z ušľachtilej ocele. Veľmi ľahko sa čistí pod tečúcou vodou, ale kľudne môže ísť aj do umývačky riadu. Vďaka priloženým metličkám a háku na miesenie cesta neostávajú po krajoch misy takmer žiadne zvyšky cesta. Je zo dosiahnuté planetárnym miešaním. Všetko sa krúti od stredu až ku kraju misy. Tým je dosiahnuté aj želané zamiesenie surovín od kraju až do stredu a opačne. DOKONALÉ

Tri druhy miešadiel.

V balení nájdeš miešací hák z tlakovo liateho hliníka s flexibilnou hranou na rovnomerné a dôsledné premiešanie aj väčšieho množstva cesta. Ďalej hnetací hák taktiež z tlakovo liateho hliníka napríklad na ťažké cestá, ako sú kysnuté alebo chlebové cesto a nakoniec šľahač z ušľachtilej ocele pre vzdušné hmoty, ako sú sneh z bielkov alebo piškótové cesto. Výmena je jednoduchá. Zatlačíš, pootočíš a vytiahneš.

Záver a hodnotenie Klarstein Bella Elegance

Je to fantastický pomocník. Dokonca buchty na pare alebo langoše zvládnem aj ja. Skráti čas prípravy cesta minimálne na polovicu a keď oddychuje tak zas skrášľuje kuchyňu. Vizáž kuchynského robota Klarstein Bella Elegance ide ruka s rukou s jeho výkonom. Za mňa (aj za manželku) to bola opäť dobrá kúpa. Kupiť ho je možné aj na stránkach Klarstein alebo Electronic.star

  • 2000W motor
  • Dizajn
  • Planetárne miešanie
  • Zatiaľ nič

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading