Bezdrôtová myš s RGB podsvietením pre PC a notebooky.

Bezdrôtová myš s RGB podsvietením

Výber myší k počítačom a notebookom je naozaj veľký. Mne práve dorazila z obchodu Banggood táto luxusne vyzerajúca kráska. Bezdrôtová myš s RGB podsvietením, tichými tlačidlami a možnosťou zvoliť si rýchlosť myšky priamo na nej. A to za necelých 6€


EU Priority Line

Sklad Česko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

5,45€

Kupón

BGe30d65

Nakupuješ prvý krát na Banggood? Prečítaj si článok


Kvalita spracovania

V iných obchodoch, ako napríklad AliExpress, je myška niekedy lacnejšia a niekedy drahšia. Záleží ako trafíš. Každopádne neviem dokázať, či sa jedná o jednu a tú istú myš. Takže sa radšej vrátim k tejto z Banggood.
Spracovanie je na dobrej úrovni. Nič nevŕzga, nevyčnieva a ani sa nič nemyká. Spracovanie je pevné a výborne sadne do ruky. Povrch je zamatovo matný (záleží akú variantu si zvolíš) a v ruke sa nešmýka. Celkový dojem zo spracovania je dobrý.

Výborná kvalita spracovania bezdrôtovej myši s rgb podsvietením

Výdrž na plné nabitie

Bezdrôtová myš prišla z časti nabitá. Takže zatiaľ som ju nenabíjal a stále sa s ňou dá pracovať. Tak uvidím ako dlho a následne čas do článku doplním. Nabíjací port je micro USB. Trochu na škodu. Určite výrobca mohol dať USB C port. Myška je pri nabíjaní nepoužiteľná. Dôvod? Krátky dodávaný kábel.

Nabíjací micro USB port.

TOP SILENT. Úplne tiché tlačidlá

Táto bezdrôtová myš s RGB podsvietením je ako stvorená pre prácu v noci, alebo v posteli. Okrem toho, že myška celkom dobre osvecuje pracovný priestor, tak jej tlačidlá sú úplne tiché a nevyrušujú klikaním v nočných hodinách. Na prste cítiť klik, ale vôbec ho nepočuť. Chválim výrobcu tejto No Name myšky.

Rýchle nastavenie rýchlosti.

Tlačidlom na vrchu myšky, tesne pod kolieskom sa dá rýchlo a bez potreby prechádzať do nastavenia zvýšiť, alebo znížiť rýchlosť DPI. Myš má tri možnosti nastavenia. A to 800DPI, 1200DPI a 1600DPI

DPI je štandard, ktorý sa používa na meranie citlivosti myši, vyjadrený ako počet DPI (bodky na lineárny centimeter), ktoré môže zariadenie zistiť. Zmenou rozlíšenia DPI môžete okamžite upraviť rýchlosť ukazovateľa pre presné úlohy, ako je napríklad zacielenie v hrách alebo úpravy fotografií.

Svietiace tlačidlo na úpravu DPI rýchlosti bezdrôtovej myši

Ergonomický dizajn

No a nakoniec niečo k dizajnu. Tento typ sa mi nesmierne páči. Perfektne sadne do ruky. Dlaň je takmer vystretá a zatiaľ som žiadne kŕče nepocítil. Pravdou je, že v čase písania článku som s ňou pracoval nie dlhý čas. No ak myš používaš len na skrolovanie a otváranie stránok, tak je to super. Určite lepšie ako pri klasickom dizajne.

Tlačidlo na úpravu rýchlosti DPI

ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.