Blackview A95. Veľký dravec s jemnou kontúrou.

Blackview A95

AliExpress World Premiere s parádnou cenovkou

UPDATE ceny

Blackview svetová premiéra

Ano! AliExpress pripravuje predstavenie BlackView A95 za neskutočnú cenu 149,99$. Akcia však nebude trvať dlho a preto je treba sa pripraviť. Bude trvať len dva dni a to od 0:00h 21.02 do 23.02. 2022. Zasúťažiť si o päť kúskov tohto modelu môžeš ale už teraz cez tento odkaz »súťaž

Určite máš šancu aj vyhrať.

Je to tak. Stačí komentovať súťaž v tomto linku »súťaž a si zaradený/á do žrebovania, ktoré sa uskutoční 20. a 26. februára. Každé ID, čiže tvoj účet, môže komentovať až päť krát za deň, čím sa zvýši tvoja šanca na výhru. Držím palce.

O tom, či bude možné použiť aj promokódy zaťiaľ nie je žiadna zmienka, ale určite vyskúšaj tie, ktoré nájdeš na našej stránke. Sú pravidelne aktualizované, čiže platné. Otázne je, či predajca umožní ich použitie. ⇩ ⇩ ⇩

Všetko čo potrebuješ nájdeš v týchto dvoch linkoch.

  

Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

107,41€

Kupón

n/o

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Zatiaľ dostupné základné info o Blackview A95

Blackview A95 Choďte ďalej

Módny, fotografický hviezdny, praktický, ekonomický. To je hlavná definícia nového Blackview A95.

Hneď pri prvom pohľade na Blackview A95 sa zaľúbiš. Vyniká čistou jemnosťou v ktorej sa skrýva duša draka. Fotoaparát sa môže pochváliť 20MP zadným a 8MP selfie snímačom so svietivosťou F2.0 pri HDR aj pri nočnom móde. Umelá inteligencia sa postará o všetko ostatné.

Úplne nový dizajn.

Android phablet  Blackview A95  vám prináša úplne nový vizuálny počin. Na interpretáciu krásy oceánu, nočnej oblohy a galaxie A95 kreatívne kombinuje prémiovú laserovú textúru s jedinečným nano-optickým povlakom, čím prináša sofistikovaný a futuristický 3D žiariaci zadný panel s fascinujúcimi farbami. Rám Blackview A95 využíva proces vákuového galvanického pokovovania pre lepšiu odolnosť proti opotrebovaniu a vysoký lesk.

Pripravený na väčšinu požiadaviek.

Blackview A95 prichádza s výkonným procesorom, poskytuje plynulý zážitok, spĺňa potreby väčšiny požiadaviek. Online video, sledovanie filmov, nahrávanie videa, hranie hier, počúvanie hudby, navigácia na mape atď. poskytuje bezproblémový zážitok z používania rôznych aplikácií.

Priateľský do vrecka a vhodný na držanie.

Bude taký tenký ako náš ultra tenký smartfón A100, alebo  A70 Pro? Ktorý z nich bude tenší?  Blackview A95 je vyrábaný v tenkom tele, vďaka čomu sa pohodlne drží aj vo vrecku.

Posuňte svoju predstavivosť pri fotografovaní.

Jedným z našich cieľov zlepšovania používateľského zážitku je neustále zlepšovať zážitok z fotografovania. Starostlivo vyberáme lepšie fotoaparáty s nízkym rozpočtom a neustále zdokonaľujeme algoritmy, aby sme ponúkli lepší zážitok z fotografovania, no stále ponúkame najdostupnejšiu cenu. Blackview A95 je jedným z modelov, ktorým sa to podarilo. 

OS

Pokračujte v zlepšovaní používateľskej skúsenosti.

Blackview A95 prichádza s najnovším vylepšeným OS Doke založeným na systéme Android 11, ktorý poskytuje lepšiu používateľskú skúsenosť. 
Niektoré funkcie Doke OS sú napríklad:

Umelecké motívy používateľského rozhrania

Poskytnite jedinečné používateľské rozhrania s obohatenými tapetami a ikonami aplikácií.

Systémový manažér

Získajte riešenie typu všetko v jednom na čistenie odpadkov, správu batérie atď.

Hrací mód

Vyčistí RAM a zablokuje hovory, kontextové okná, aby zvýšil hranie o 30 %.

App Freezer

Jedným kliknutím zmrazí podozrivé aplikácie a zastaví ich automatické spúšťanie na pozadí.

Klonovať telefón

Bezpečne prenesie súkromné ​​údaje zo starých do nových zariadení.

Tmavý režim

Znížte únavu očí a ušetrite viac energie batérie pri slabom svetle.

Odomkni zariadenie jednoducho.

Technológia odomknutia odtlačkov prstov je v súčasnosti taká populárna, že v novom Blackview A95 nesmie chýbať? Prirodzeným dotykom prsta na oblasť snímača odtlačkov prstov ti uľahčí odomykanie telefónu.

Špecifikácie Blackview A95

Špecifikácie Blackview A95

Zdroj: Blackview

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.