BlitzWolf BW-WA3. Šikovný a výkonný Bluetooth reproduktor

BlitzWolf BW-WA3

BlitzWolf BW-WA3 je prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý poskytuje výkonný, vysokokvalitný v peaku až 100W zvuk v kompaktnom a štýlovom dizajne. Tento reproduktor je ideálny pre milovníkov hudby, ktorí si chcú vychutnať svoje obľúbené melódie kdekoľvek. Od pláže cez park až po vlastný dvor.


EU Priority Line

Sklad Česko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu.

Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

54,88

Kupón

BG299c40

Nakupuješ prvý krát na Banggood? Prečítaj si článok


Doprava a balenie

Z českého skladu je doprava extrémne rýchla. Do troch dní bol reprák doma a doniesol ho samozrejme kuriér bez ďalších poplatkov. V balení okrem samotného BlitzWolf BW-WA3 nájdeš aj USB C kábel na nabíjanie a 3,5mm Jack na prehrávanie z prenosného zariadenia. Ten Jack je fajn nie len pri starších zariadeniach, ale aj pri prepojení s počítačom. Celkom sa mi zdá, že kvalita prednesu je trochu lepšia.

Ako hrá BlitzWolf BW-WA3?

Jednou z výnimočných vlastností BW-WA3 je jeho dobrá a hutná kvalita zvuku. Vo svojom odolnom tele skrýva dva vysokovýkonné meniče a RGB pasívny boster. Teda krát dva. Poskytujú čistý, vyvážený a neskreslený zvuk v celku dobrom rozsahu frekvencií 20Hz-16kHz. Či už počúvaš klasickú hudbu alebo hip-hop, BW-WA3 bude reprodukovať zvuk s dobrými detailmi a presnosťou. Dokonca pri správnom umiestnení repráka dosiahneš obdivuhodné výsledky. Moja obľúbená hudba znela v zásade dobre. Predsa len v exteriéroch je to o niečom inom.

BlitzMax BW-WA3 Pro je o triedu vyšší boombox s lepšou batériou aj výbavou

Teraz ho môžeš kúpiť za fantastickú cenu 72,96€ s kódom BG92aab5

Výdrž batérie a PowerBanka

BlitzWolf BW-WA3 má s 5000mAh batériou tiež pôsobivú výdrž batérie. Až 12 hodín prehrávania na jedno nabitie a 50% výkone. To znamená, že si môžeš hudbu užívať celý deň bez obáv, že dôjde šťava. A keď potrebuješ náhodou nabiť, tak za pár minút dosiahneš ďalšie tri hodinky počúvania. Do plného nabitia potrebuje zhruba tri a štvrť hodiny. Škoda však je to, že reprák nemá reverzné nabíjanie. USB A slúži na nabitie telefónu a USB C na nabíjanie reproduktora.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Vybavenie a ovládanie BlitzWolf BW-WA3

Reproduktor sa neuveriteľne ľahko používa. K telefónu alebo inému zariadeniu s podporou Bluetooth sa pripojí v priebehu niekoľkých sekúnd a priamo z reproduktora môžeš ovládať hlasitosť, zapnúť hlasové ovládanie Siri či Google asistent, prepínanie equalizéra a TWS párovanie. K dispozícii je tiež vstavaný mikrofón, ktorý vám umožňuje uskutočňovať hovory bez použitia rúk, vďaka čomu je BW-WA3 všestranným a praktickým reproduktorom na každodenné použitie.

Z hľadiska dizajnu je BlitzWolf BW-WA3 elegantný, moderný a prenosný. Je dostatočne malý, aby sa zmestil do batohu no dostatočne výkonný na to, aby zaplnil miestnosť zvukom. Reproduktor síce nie je dodávaný s praktickým popruhom ako WA3 Pro na prenášanie, ale vďaka otvorom na prevlečenie šnúrky ho môžeš takisto ľahko vziať so sebou na cesty.

Záver a hodnotenie

Celkovo je BlitzWolf BW-WA3 skvelou voľbou pre každého, kto hľadá výkonný a prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý poskytuje dobrú kvalitu zvuku a všestrannosť. Vďaka dlhej výdrži batérie, ľahko použiteľným ovládacím prvkom a štýlovému dizajnu si ho určite obľúbiš. No a za cenu do 70€ je to určite dobrá voľba.

  • Silný basový zvuk
  • Dlhá výdrž batérie
  • Rýchle nabíjanie
  • Záchranná PowerBanka
  • Odolnosť IPX5
  • Chýba reverzné nabíjanie
  • Chýba popruh na prenášanie.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.