BLUETOOTH slúchadlá s poriadnym basom. BlitzWolf BW-FYE7

BlitzWolf BW-FYE7. Slúchadlá s duálnym meničom a extra basom

Značka BlitzWolf je už pomerne známa a čínsky e-shop Banggood ponúka celé portfólio tejto značky. Sluchátka sú dominujúce v predaji. Kvalita spracovania v pomere k cene je na veľmi dobrej úrovni.

Práve tohto sú dôkazom BT slúchadlá BlitzWolf BW-FYE7. Hneď čo sa mi dostali do rúk, tušil som milé prekvapenie. Lesklý klavírový lak a magnetické uzatváranie kolísky pôsobí draho a luxusne. Video recenziu nájdeš na konci článku.


Cainiao Express shipping

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

31€

Kupón

SO7CDGB4MYXN

Nakupuješ na AliExpress prvý krát? Prečítaj si článok


Čo nájdeš v balení BW-FYE7?

Obsah balenia ma tiež prekvapil. Nie je štandardom mať v balení pri tejto cene náhradné štople. Tie sú dostatočne pružné a v uchu držia super. Dodávané sú tri veľkosti a každé ucho si nájde ten správny rozmer. V balení BW-FYE7 nájdeš klasicky nabíjačku a manuál. Všetko je zabalené v poriadne tvrdej škatuľke. Netreba sa báť poškodenia pri manipulácií a doprave. Výrobky BlitzWolf nájdeš vo veľkej miere v českom sklade. Škoda je, že češtinu či slovenčinu v manuály nenájdeš. Myslím, že to nevadí. Je tam EN, DE, FR, ES, JAP, IT. Nemalo by to vadiť.

Čo nájdeš v balení BlitzWolf BW-FYE7

Parametre sú mega. Asi majú nastavenú zlú cenu 🙂 .

Material  Polycarbonát+ABS
  Čistá váha (g)  Single Earbud: 5g
  Nabíjacia kolíska: 55g
  Celková váha: 65g
  Rozmery  Nabíjacia kolíska: 70*33*35.5mm
  Earbud: 26*13*30mm
Technical Parameters
  Microphone  Yes
  Magnetic Absorption  Yes
  bluetooth Version  V5.0
  bluetooth Chip  AIROHA1532
  Supported Profiles  HSP/HFP/A2DP/AVRCP
  Transmission Distance  33 feet (10m) osobne sa mi zdá aj 20m. Musí byť ale voľný priestor
  Receive Sensitivity  97db±3db Top. Citlivé sú naozaj dosť. Nebudeš mať ticho v ušiach.
  Frequency Response  2.402GHz-2.480GHz, Class 2
  Battery Capacity  Earbud: 50mAh Polymer battery
  Charging Box: 500 mAh Polymer battery
  Charging Time (h)  2h
  Music Time  Monaural Earbud with Full Electricity——3-4H, Hrali 5h v kuse a nevybil som ich.
  Consuming All the Electricity of the Charging Box——Up to 16H
  Call Time (h)  3h
  Standby Time (h)  120h
Použitý kodekSBC a AAC

Kvalita zvuku pri dvoch 6mm meničoch

Kúpiť alebo kúpiť? Osobne som bol zvedavý na dual menič. V malých slúchadlách sa často nevidia. BlitzWolf má v ponuke už tripple BlitzWolf® BW-FYE15. Už viem, že celkom výkonných slúchadlách. Parametre rozsahu 20Hz – 20kHz sú pri slúchadlách v tejto cene bežná klasika. Citlivosť 97db ich už posúva na vyšší level. Výšky sú vyvážené a bas je mohutný bez zbytočných rezonancií už pri nízkej hlasitosti. Štople zas dokonale sedia a bez ANC tiež dobre odfiltrujú okolitý hluk. Pri telefonovaní v hlučnom prostredí je to už trochu horšie. Každopádne sa telefonovať dá a druhá strana v celku dobre počuje hovor.

Dizajn a vlastnosti

Veľkou výhodou BW-FYE7 je ich tvarovanie. Ich primerané vyhnutie pod uhlom ti zaistí dokonalý komfort v uchu. Dobre sedia v ušiach a ešte miernym pootočením si to vieš ešte doladiť. Po piatich hodinách nonstop nosenia ma neboleli uši. Veľký palec hore.

Veľké plus pri dizajne sú použité materiáli. Priehľadnosť pôsobí vkusne a viditeľné pozlátené/mosadzné meniče dodávajú slúchadlám svoj luxus. Nabíjacie puzdro je trochu väčšie. Zaisťuje dostatočnú kapacitu. Slúchadlá vydržia hrať okolo týždňa. Celkovo vyzerajú kvalitne a draho.

BlitzWolf BW-FYE7

Nastavenie a používanie BW-FYE7

Nastavenie slúchadiel BlitzWolf BW-FYE7 je tiež rýchle a jednoduché. Po vytiahnutí z nabíjacej kolísky sa automaticky zapnú. Upozorní na to milá pani v slúchadlách. Párovanie je rýchle a bezproblémové. V telefóne zapneš Bluetooth, vyberieš BW-FYE7 a povolíš párovanie. Hotovo.

BlitzWolf BW-FYE7

Slúchadla nedisponujú bezdotykovým senzorom. Majú mechanické tlačidlá, no podľa mňa je to celkom výhoda. Zbytočne si tým neprepínaš, nezastavuješ skladby a nevytáčaš hovor pri náhodnom dotyku, prípadne pri prehodení vlasov. Za mňa plus.

BlitzWolf BW-FYE7

Tlačidlá slúžia na zastavenie, prepnutie skladby, pridanie hlasitosti a uskutočnenie/vypnutie hovoru.

Jedno stlačenie na P/Ľ slúchadle slúži na zastavenie. Dlhšie stlačenie na P slúchadle je skladba dopredu a na Ľ slúchadle skladba dozadu. Dve stlačenia po sebe na P slúchadle pridá hlasitosť a na Ľ slúchadle zas stíši hlasitosť. Pri prichádzajúcom hovore krátke stlačenie prijme hovor a dlhšie stlačenie hovor ukončí. Po dlhom stlačení ( 3 sek) sa slúchadlá vypnú.

Pripojenie ostatných Bluetooth zariadení (notebook) je tiež možné. Musíš párovať každé slúchadlo zvlášť. Funguje to dokonale.

Nabíjacia kolíska je síce tmavá, ale je pekne vidno že sa slúchadlá sa nabíjajú. Na jej zadnej strane sa pri staršom modeli nachádza tlačidlo s ktorým zistíš stav nabitia. Pri novom to už nie je.

BlitzWolf BW-FYE7 podporujú Apple Siri. Funguje to bezproblémovo.

Záverom už len môžem skonštatovať, že kúpu vôbec neľutujem a som veľmi spokojný. Ak máš záujem, no kupón už náhodou neplatí, neváhaj ma kontaktovať v odkaze nižšie ▼ ▼ ▼. Alebo klikni na tlačidlo Whats Up.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Pozri sa na nové AliExpress kupóny Sú takmer na všetko.


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading