BlitzWolf BW-FYE7
Aktuálna ponuka kupónov Banggood

BLUETOOTH sluchátka s poriadnym basom. BlitzWolf BW-FYE7

Značka BlitzWolf je už pomerne známa a čínsky e-shop Banggood ponúka celé portfólio tejto značky. Sluchátka sú dominujúce v predaji. Kvalita spracovania v pomere k cene je na veľmi dobrej úrovni.

Práve tohto sú dôkazom BT sluchátka BlitzWolf FYE7. Hneď ako sa mi dostali do ruky som tušil milé prekvapenie. Lesklý klavírový lak a magnetické uzatváranie kolísky pôsobí draho a luxusne.

Priority Direct Mail

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body

Cena s kupónom

24, 35€

Kupón

BG5ef138

Čo nájdeš v balení BW-FYE7?

Obsah balenia ma tiež prekvapil. Nie je štandardom mať v balení pri tejto cene náhradné štople. Tie sú dostatočne pružné a v uchu držia super. Dodávané sú tri veľkosti a každé ucho si nájde ten správny rozmer. Okrem BW-FYE7 sa v balení nachádza klasicky nabíjačka a manuál. Všetko je zabalené v poriadne tvrdej škatuľke. Takže netreba sa báť poškodenia pri manipulácií a doprave. Výrobky BlitzWolf nájdeš vo veľkej miere aj v českom sklade. Škoda ale je že, češtinu ani slovenčinu v manuály nenájdeš. Myslím ale že to nevadí. Je tam EN, DE, FR, ES, JAP, IT. Nemalo by to vadiť.

Parametre sú mega. Asi majú nastavenú zlú cenu 🙂 .

Material  Polycarbonát+ABS
  Čistá váha (g)  Single Earbud: 5g
  Nabíjacia kolíska: 55g
  Celková váha: 65g
  Rozmery  Nabíjacia kolíska: 70*33*35.5mm
  Earbud: 26*13*30mm
Technical Parameters
  Microphone  Yes
  Magnetic Absorption  Yes
  bluetooth Version  V5.0
  bluetooth Chip  AIROHA1532
  Supported Profiles  HSP/HFP/A2DP/AVRCP
  Transmission Distance  33 feet (10m) osobne sa mi zdá aj 20m. Musí byť ale voľný priestor
  Receive Sensitivity  97db±3db Top. Citlivé sú naozaj dosť. Nebudeš mať ticho v ušiach.
  Frequency Response  2.402GHz-2.480GHz, Class 2
  Battery Capacity  Earbud: 50mAh Polymer battery
  Charging Box: 500 mAh Polymer battery
  Charging Time (h)  2h
  Music Time  Monaural Earbud with Full Electricity——3-4H, Hrali 5h v kuse a nevybil som ich.
  Consuming All the Electricity of the Charging Box——Up to 16H
  Call Time (h)  3h
  Standby Time (h)  120h

Kvalita zvuku pri dvoch 6mm meničoch

Kúpiť alebo kúpiť? Osobne som bol zvedavý na dual menič v tak malých, ale už viem že výkonných sluchátkach. Parametre rozsahu 20Hz – 20kHz sú pri sluchátkach v tejto cene bežná klasika. Citlivosť 97db ich už posúva ale na vyšší level. Výšky sú vyvážené a bas je mohutný bez zbytočných rezonácií už pri nízkej hlasitosti. Štople zas dokonale sedia a aj bez ANC tiež dobre odfiltrujú okolitý hluk. Pri telefonovaní v hlučnom prostredí je to už trochu horšie. Každopádne sa telefonovať dá a aj druhá strana v celku dobre počuje hovor.

Dizajn a vlastnosti

Veľkou výhodou BW-FYE7 je aj ich tvarovanie. Ich primerané vyhnutie pod uhlom ti zaistí dokonalý komfort v uchu. Dobre sedia v ušiach, ale ešte miernym pootočením si to vieš ešte doladiť. Po piatich hodinách nonstop nosenia ma neboleli uši. Veľký palec hore.

Veľké plus pri dizajne sú použité materiáli. Priehľadnosť pôsobí vkusne a viditeľné pozlátené/mosadzné meniče dodávajú sluchátkam svoj luxus. Nabíjacie púzdro je trochu väčšie, čo ale zaisťuje dostatočnú kapacitu. Celkovo vyzerajú kvalitne a draho.

BlitzWolf BW-FYE7

Nastavenie a používanie BW-FYE7

Nastavenie slúchadiel BlitzWolf BW-FYE7 je tiež rýchle a jednoduché. Po vytiahnutí s nabíjacej kolísky sa automaticky zapnú, načo ťa upozorní aj pani v sluchátkach. Párovanie je rýchle a bezproblémové. V telefóne zapneš BT, následne vyberieš BW-FYE7 a povolíš párovanie. Hotovo.

BlitzWolf BW-FYE7

Sluchátka však nedisponujú bezdotykovým senzorom. Majú mechanické tlačidlá, ale podľa mňa je to celkom výhoda. Zbytočne si tým neprepínaš, nezastavuješ skladby a nevytáčaš hovor pri náhodnom dotyku, prípadne pri prehodení vlasov. Za mňa plus.

BlitzWolf BW-FYE7

Tlačidlá slúžia na zastavenie, prepnutie skladby, pridanie hlasitosti, ale aj uskutočnenie/vypnutie hovoru.

Jedno stlačenie na P/Ľ slúchadle slúži na zastavenie. Dlhšie stlačenie na P slúchadle je skladba dopredu a na Ľ slúchadle skladba dozadu. Dve stlačenia po sebe na P slúchadle pridá hlasitosť a na Ľ slúchadle zas stíši hlasitosť. Pri prichádzajúcom hovore krátke stlačenie prijme hovor a dlhšie stlačenie hovor ukončí. Po dlhom stlačení ( 3 sek) sa sluchátka vypnú.

Pripojenie ostatných Bluetooth zariadení (notebook) je tiež možné, ale musíš párovať každé slúchadlo zvlášť. Funguje to dokonale.

Nabíjacia kolíska je tmavá, ale je pekne vidno že sluchátka sa nabíjajú. Na jej zadnej strane sa nachádza tlačidlo s ktorým zistíš stav nabitia.

BlitzWolf BW-FYE7 podporujú aj Apple Siri. Funguje to bezproblémovo.

Záverom už len môžem skonštatovať, že kúpu vôbec neľutujem a som veľmi spokojný. Ak máš záujem ale kupón už náhodou neplatí, neváhaj ma kontaktovať v odkaze nižšie ▼ ▼ ▼

Nezabudni sa pridať k nám na Facebook kde uverejňujem všetky dobré kupóny

Napísať mi kľudne môžeš aj Facebook.

Pozri aj nové AliExpress kupóny takmer na všetko.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Napíš mi
💬 Potrebuješ kupón?
Ahoj👋
Potrebuješ pomôcť s nákupom alebo kupón?
%d blogerom sa páči toto: