Brutálne lacné herné kreslo Douxlife® GC-RC03.

Douxlife® GC-RC03

Namakané herné kreslo za neskutočnú cenu

Herné kreslo Douxlife® GC-RC03 vyrobené z kvalitnej PU pamäťovej peny potiahnuté umelou kožou odolnou voči oderu, agresívnemu potu a vode. Takže môžeš drviť do spotenia a materiálu to vadiť nebude. Kreslo sa otáča o 360 stupňov tak sa môžeš krútiť dookola a aj dvíhať či spúšťať o 10 centy. A neboj, nespadneš. Má totiž nosnosť až 150kg. Kreslo napriek tomu že má prívlastok herné, tak je vhodné pre študentov a aj do kancelárie. Ak sa ti však nepozdáva, pozri komplet ponuku kresiel.


EU Priority Line

Sklad Česko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

111,28€

Kupón

BGAPRH059

Nakupuješ prvý krát na Banggood? Prečítaj si článokUrob si pohodlie vďaka multi nataveniu

Nastavenie sedadla je v rozmedzí 42 až 52 centimetrov s fixáciou a je otočné v 360°. Má nosnosť až 150kg takže v pohode udrží aj takého macka ako som ja. 😉

Špecifikácia:

Značka: Douxlife

Model: GC-RC03

Materiál: Prispôsobený PU vrchný materiál / Bavlna s vysokou hustotou v stereotypnej forme

Odkláňanie: Max. 175°

Nastavenie výšky: 10cm

Vankúše: Odnímateľné oporné vankúše pre hlavu a bedrá

Maximálna záťaž: 330 libier

Funkcia masáže:

Časť: Krk/Chrbát/Kríž/Hruď

Režim: Pulz/Tlač/Vlna/Auto/Bežný

Načasovanie: 15/30/60 minút

Funkcie:

[MASSAGE] Dokonalé spojenie herného a masážneho kresla. Ovládanie cez rukoväť, sedem inteligentných masážnych prvkov, päť masážnych režimov, prepínanie štyroch masážnych častí tela, tri časy masáže a dve úrovne intenzity. Umožňuje vychutnať si najformálnejšiu a najprofesionálnejšiu masážnu terapiu počas práce a zábavy.

[VIAC FUNKCIÍ] Ide o hernú stoličku s podnožkou a s funkciou masáže. Kreslo má pohodlný a ergonomický design, vlastnosti 360-stupňového otáčania, nastaviteľnú výšku (10 cm),vysúvateľnú podnožku, nastaviteľnú opierku hlavy, nastavenie uhla (Max 175 °),skláňací mechanizmus. Herné kreslo Douxlife® GC-RC03. môže poskytnúť najkomfortnejší zážitok, či už sa používa v kancelárii alebo pri hre a zdvojnásobiť efektívnosť.

[MATERIÁL] Úplne nový vylepšený vlastný materiál. Interiér herného kresla je vyplnený vysokou hustotou pamäťovej peny a novou prispôsobenou PU kožou, ktorá je aj po dlhej dobe nedeformovateľná, pritom viac priedušná a pohodlnejšia.

[BEZPEČNOSŤ] Spodok je vyrobený z kovaného materiálu a z kvalitnej ocele s vysokou nosnosťou. Ľahko unesie dospelých s hmotnosťou 150 kg. Dve riadiace tyče poskytujú bezpečnú a stabilnú funkciu zdvíhania sedadla a nastavovania uhol u opierky. Vystužený podvozok zaisťuje stabilizáciu stoličky a vystužený oceľový rám zabezpečuje spoľahlivosť stoličky.

Vieš ako reklamovať na Banggood? Pozri návod!

AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Banggood BlitzWolf BoomBox Dielňa a Záhrada domácnosť Earbuds Earphones Espresso kávovary a káva Klarstein Krása a zdravie Notebooky a tablety Promo sale Reklamácie Soundcore Tronsmart Vysávače xiaomi zubné kefky


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.