Celokovová magnetická sada šraubovákov 63 v 1.

Určite sa už každému majstrovi stalo, že sa zasekol pri oprave elektroniky a drobných vecí. Bol nútený kúpiť sadu malých šraubovákov častokrát drahšie ako by si predstavoval. Cena a kvalita tejto sady 63 kusov totálne prekvapila. Celokovová magnetická sada šraubovákov 63 v 1.


Standard Shipping

Sklad Čína

Nenakupuj cez aplikáciu, ale cez web stránku
Ak máš otázky, napíš mi.

Cenový vývoj: 9,99€

Cena s kupónom

18,66€

Kupón

NNNAWIN

Nakupuješ 1 krát na Geekbuying? Pričítaj si článok


Balenie a doprava

Geekbuying je kvalitný overený obchod a preto sa netreba ničoho obávať. Dodanie bolo z čínskeho skladu a trvalo klasicky menej ako tri týždne. Presne 17 dní. Dodanie menších balíkov trvá vždy o niečo dlhšie či už na AliExresse, Banggoode, tak aj na Geekbuyingu.

Balenie

Už to klasické klišé písať nebudem. Samotná magnetická sada šraubovákov 63 v 1 je pekne a pevne zabalená v kartónovej škatuľke v ktorej sa nachádza samotná sada, štítok s označením bitov (šikovná pomôcka) a jednoduchý manuál. No, čo čakať od manuálu pre skrutkovače? To je otázka.

Magnetické púzdro aj rúčka skrutkovača

Púzdro vyrobené z hliníkovej zliatiny je ľahké a celomagnetické pre pohodlnú manipuláciu. Bity perfektne držia ako v púzdre, tak aj rúčke skrutkovača. Pri bežnej práci je nemožné aby bit vypadol či už z púzdra, alebo z rukoväte. Magnet musí dobre držať. Neviem si predstaviť zbierať 62 kusov bitov zbierať po zemi.

Bity na všetku elektroniku

A nie len to. S touto magnetickou sadou šraubovákov 63 v1, hravo zvládneš opraviť, povoliť, dotiahnuť napríklad aj okuliare a všetko to, kde sú malé šrauby aj s atypickými hlavičkami. Naozaj ťa už nič neprekvapí. Zásuvky by som veľmi neriešil, lebo telo skrutkovača nie je nijak chránené proti zásahu elektrickým prúdom. Aj keď…

Magnetická sada šraubovákov 63 v 1. Kúpiť či nekúpiť?

Moja odpoveď znie : JEDNOZNAČNE ÁNO. Veľmi kvalitné prevedenie s click systémom otvárania a zatvárania, pevná a celokovová rúčka skrutkovača, silný magnet.

Ak však nakupuješ radšej na AliExpresse, tak kukni sem. 63 dielna sada šroubovákov na AliExpress

Celkové hodnotenie

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.