Choice. Vieš čo znamená ponuka AliExpress s touto ikonou?

ByKúp to z Číny

mar 4, 2023
Skvelá nová ponuka AliExpress ChoiceChoice

Táto šialená ponuka končí už 3.3.2023 >>

Peckové veci << rozdelené podľa hodnoty, Začína sa pod 5€

AliExpress mal minulý rok celkom hektický. Teda čo sa ponúk a aktualizácií týkalo. Začalo to sprievodnou akciou 3 za 1 popri jarnom výpredaji. Tá zostala platná dodnes. Nikto nevie do kedy. Do tejto skvelej akcie dáva produkty obchod Digitaling Store. Ďalej nasledovali rýchle, neohlásené akcie a koncom roka to vyvrcholilo zmenou názvu Combined Delivery na Selection Standard. Podstata zostala rovnaká. Pri Selection Standard sa však pridala doprava do 15 dní. Čo to znamená si prečítaj v článkoch. (články sú označené modrým hrubým písmom). Nasledovali nejasné definície čo ktoré veci znamenajú a zaklincovali to novou ikonou Choice. Hneď na začiatku roka 2023 AliExpress spustil akciu pod týmto názvom s kupónmi o ktorej som informoval v článku. Takže čo to vlastne AliExpress Choice znamená? Poďme sa na to pozrieť.

Super deals Aliexpress
Top akcie mesiaca

AliExpress Choice

Služba Choice ponúka ďalšie výhody a záruky s položkami špecificky vybranými a dodávanými iba spoločnosťou AliExpress. V skratke: AliExpress vyberie tie naj položky s najlepšou cenou od rôznych predajcov. Dopravu, reklamácie, vrátenie tovaru a všetko ostatné rieši samotný AliExpress. Všetko pod značkou Choice zastrešuje AliExpress a nie predajca.

Ako sa vyberajú položky označené s Choice.

AliExpress porovnáva tisíce položiek a vyberá tie, ktoré
kombinuje konkurencieschopné ceny a jednoduchosť dodania.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Ako je to s dopravou?

Pretože položky sa odosielajú prostredníctvom vlastnej logistiky AliExpress, neexistujú žiadne prepravné poplatky, ktoré by ste museli zaplatiť. V konečnom dôsledku je to najrýchlejšie a najbezpečnejšie dodanie. AliExpress Selection Standard je doprava výhradne pod správou AliExpress. Skutočne chodia objednávky do dvoch týždňov a skôr.

Služba vrátenia tovaru je super.

S našou sieťou miestnych doručovacích partnerov sa tovar môže vrátiť zadarmo až 3 krát mesačne. Do 15 dní po prijatí

Zatiaľ som nemal možnosť túto službu vyskúšať, ale bolo mi povedané, že náklady zdieľa AliExpress. V prípade, ak budeš mať tovar na vrátenie a nebudeš vedieť ako na to, KONTAKTUJ MA.

Ako nakupovať tovar so službou Choice?

Aj keď je ponuka už teraz bohatá, zatiaľ nie je jednoduché vyhladať svoj konkretny produkt. Momentálne nie je ikona na výber ani v aplikácii a ani v desktop verzii. Predpokladám ale, že v blízkej dobe to napravia minimálne cez filter. Ako používať plne funkčný filter sa dozvieš vo videu. Zatiaľ cez ikonu PLUS vyskočí celkom slušný výber Choice.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.