Cubot P80 je nové delo na poli smartfónov s NFC

Svetová premiéra Cubot P80

Ste pripravení na inováciu svojho mobilného telefónu? Cubot P80 je ideálne zariadenie za minimálnu cenu. Užite si svetovú premiéru 17. apríla. Telefón, ktorý sa môže pochváliť vysokým výkonom a obrovskou pamäťou, umožní ľahko zvládnuť akúkoľvek výzvu. S týmto zariadením už nikdy nič nezmeškáte. Jeho rýchly procesor, veľká kapacita batérie a pútavé zariadenie boli navrhnuté tak, aby držali krok s vaším hektickým životným štýlom. Pripravte sa na odomknutie technológie za zlomok ceny konkurencie. Pripútajte sa na novú éru mobilných telefónov s Cubotom P80!


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

109€

Kupón

Kupón 1
CUBP80
Kupón 2
17410

Nenakupoval si ešte na AliExpress? Prečítaj si článok


Hlavné prednosti Cubot P80

Kompletné balenie

Dnešný trend, hlavne kvôli dopadu na životné prostredie, vynecháva nabíjačky z balenia. V balení Cubot P80 sa nachádza okrem nabíjačky aj silikónový obal. Cubot myslel na všetko. Stačí telefón vytiahnuť z balenia a začať používať.

Veľkosť akurát

Telefón má displej o veľkosti 6.583 palca a FHD+ 1080*2408 rozlíšením. Ide o celkom robustný telefón. Celková veľkosť 75.8 x 165.75 x 9.75 mm a váha 217g. Za takúto cenu hrá v prospech veľkosti Cubot P80 jeho úložisko. 8/256GB je rýchle a dostatočné (takmer) na všetko.

Batéria s obriou kapacitou.

Li-Polymérová batéria s kapacitou 5200mAh s 18W dáva tušiť, že mobilný telefón bude v zásuvke trochu dlhšie. Pri klasickom používaní by mala vydržať dva dni. Takže až taký prehrešok to nie je.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Čip MEDIATEK

Cubot P80 pracuje s čipom MediaTek, ktorý obsahuje štyri jadrá Cortex-A73 s frekvenciou 2 GHz a štyri jadrá Cortex-A53 pracujúce na rovnakej frekvencii. Smartfón Telefón dostal 16 GB RAM (8 GB fyzických a 8 GB virtuálnych) a už spomínaných 265 GB flash pamäte

48 magapixelový fotoaparát

Cubot P80 dostal 48MP hlavný, 8MPširokookrúhli a 2MP macro objektív. Ide o lacnejšie snímače bez optickej stabilizácie, takže do nich netreba vkladať veľkú nádej. V tejto cenovej kategórii však tiež nie sú bežné. Na zachytenie textu úplne stačia a denná krajina za slnečného počasia bude dokonalá. Predný selfie snímač dostal 24MP s AI umelou inteligenciou. Selfie vďaka filtrom budú vyzerať dobre.

Absencia sterea

Reproduktory sú slabina. Na spodnej strane je dvojica reproduktorov ktoré zrejme nebudú nejak hlasné. Nebude možné úplne vychutnať svoje obľúbené hudobné skladby. Myslím ale, že na občasné počúvanie hudby z mobilu bude stačiť.

NFC pre platby

Podľa hovorcu Cubot budú bezkontaktné platby NFC na Cubot P80 podporované.. To je dobrá správa. Uvidíme. K tomuto som trochu skeptický, lebo vačšina lacných zariadení z Číny podporuje NFC len v Číne.

NFC platby s Cubot P80

Určite sa je na čo tešiť

Pri šialenom tempe výroby nových zariadení Xiaomi, Samsung, Realme a ďalšími však výrazne znižuje šance zariadenia na úspech. Keď ale opomenieme, že tieto zariadenia sú výrazne drahšie a modely s takýmito parametrami v tejto cenovej relácii je pomerne málo, ak vôbec, tak Cubot P80 môže byť dobrou variantou pre všetkých, ktorí nechcú obetovať veľa peňazí za nový mobilný telefón.

Cubot P80 vo svetovej premiére

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.