Damaškové nože ostré ako britva? Krása z japonskej ocele.

Damaškové nože aliexpress

Damaškový vzor nožov je v móde.

Nože z damaškovej ocele sú čoraz populárnejšie. Cena je však stále vysoká kvôli svojim vlastnostiam tvrdosti, húževnatosti a krásnej rezbe ktorá pripomína letokruhy alebo tečúcu vodu.

Korózia má rada damascus a preto nie sú až tak vhodné do kuchyne. Práve tento materiál sa využíva na výrobu hlave zberateľských kúskov.

Na výrobu kuchynských nožov sa používa (ne)pravá damašková oceľ. Vyrába sa s rôznych zliatin leptaním a následným brúsením, čo vytvára želaný efekt.

Cena je s kupónom za 7 kusový set nožov.

Stačí kliknúť na kupón a aromatický ťa presmeruje na predajcu.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

48,12€

Kupón

N/O

Nakupuješ na AliExpress prvý krát? Prečítaj si článokZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Nože od výrobcu MYVIT sa vyrábajú z japonskej, vysoko uhlíkovej nehrdzavejúcej ocele 7CR17 440C s tvrdosťou 58- 60 HRC a nevyžadujú tak časté ostrenie a následne sa brúsi laserom do krásneho vzoru. Takže nie je to ani pravý a ani nepravý damašk. Každopádne tomu zodpovedá aj cena. Ničomu to však nevadí, lebo o japonskej oceli kolujú len dobré informácie.

Rýchle dodanie nožov z európskych skladov zadarmo

Nože od MYVIT sa dobre predávajú o čom svedčí aj množstvo objednávok s recenziami a hodnotením 4,9 hviezdičiek z piatich. Predaj je vysoký hlavne kvôli dobrej dostupnosti v európskom sklade.

Nože MYVIT spĺňajú moderné štandardy

Nože vyrábané z pevnej, ale pružnej ocele 7CR17MOV 440C High Carbon Stainless Steel a rukovať je drevená High Quality Pakka Wood. Pakka Wood -Tento materiál sa používa pre svoje dobré vlastnosti. Spája v sebe dýhy z tvrdého dreva, vlákna a živice. Výsledkom je hladká a vysokopevná rúčka, ktorá dobre odoláva vo vlhkom prostredí. Nože netreba často ostriť čo ušetrí čas a hlavne nervy. Tieto nože ostávajú dlho ostré. Budú pýchou každej kuchyne.

Ako nakupovať Aktuálne kupóny AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant Espresso kávovary a káva HiBREW hračky ILife Jimmy Karaoke Klarstein Krása a zdravie Kuchynské nože Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Projektory Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Sounarc Soundbar Soundcore Tronsmart Ugreen Ultimea USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.