Bluetooth slúchadlá
Prebiehajúce akcie AliExpress

Dobré Bluetooth sluchátka z AliExpress a skoro zadarmo

Totálne lacné a prekvapivo dobre hrajúce Bluetooth sluchátka z AliExpress teraz za necelých 6€

Bluetooth sluchátka prekvapili

Naozaj. Prekvapili nie len cenou, ale hlavne zvukom. Možno to bude znieť zaujímavo, ale vďaka vďaka svojmu priestoru sú vhodné pre dobrý popík, jazz alebo blues. Stále však hovoríme o šesť eurových Bluetooth sluchátkach.

Aliexpress Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu. V aplikácii je možnosť uplatniť si aj nazbierané coiny.

Cena s kupónom

5,45€

Kupón

Flash Deals 

Kvalita a parametre

Kvalita samotných štoplov prekvapila tak isto. Sú robustné a pritom ľahké. Napriek svojmu tvaru dobre držia aj v menších ušiach. Senzory v nich sú trochu menej citlivé čo vo väčšine prípadov považujem za plus.

O samotnej nabíjacej kolíske sa to povedať nedá. Tá je taká, no, plastová. 🤔😉. Ťažšie sa otvára a človek má pocit že ju zlomí. Zatiaľ sa mi to nestalo, takže Ok.

Čo sa týka rozsahu tak ten udávaný nie je, ale reálne sa rozmedzie môže pohybovať okolo 40Hz až 20kHz. Bluetooth 5.0 tiež nie je štandard pri tejto cene sluchátok a Apt-x už vôbec nie. Nabiješ ich za menej ako 3 hodiny a pri klasickom počúvaní (cca 4-5 hodín) vydržia 4 dni.

A čo na záver

Veľmi zaujímavé a lacné Bluetooth sluchátka z AliExpress. Nie sú to žiadne Hi-res kúsky, ale na behanie respektíve na športové aktivity úplne stačia. Zvukovo sú prekvapivo fajn. Za túto momentálnu cenu sa naozaj oplatia.

Nezabudni sa pridať k nám na Facebook kde uverejňujem všetky dobré kupóny

Napísať mi kľudne môžeš aj Facebook.

AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Amazfit Anker Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Dreame Earbuds Earphones GaN nabíjačky geekbuying Gomaihe Grizly Herné kreslá hračky Hry ILife Kuchynské doplnky kupóny LED baterky Novinky na webe Oclean Otázky&Odpovede Promo sale RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore SPEND&SAVE stratos Teclast Telegram Topshak top store USB PD Vysávače World Premiere xiaomi Zdravá výživa zubné kefky

Ak máš radšej aplikácie tak kupóny nájdeš aj v našom Telegrame.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Napíš mi
💬 Potrebuješ kupón?
Ahoj👋
Potrebuješ pomôcť s nákupom alebo kupón?
%d blogerom sa páči toto: