• Pi. mar 24th, 2023

MEGA dózy na potraviny šetria miesto v špajzy aj v chladničke

Plastové dózy

GOMAIHE -doprava  z európskych skladov

Takéto dózy na potraviny samotný obchod stabilne posiela z európskych skladov. Pre slovenských kupujúcich sa najviac oplatí odoslanie z Nemecka s dodaním do týždňa. Predajca však posiela aj zo Španielska a Francúzka.

AliExpres kuchyňa
Skladovacie dózy 1

Aktuálne kupóny na AliExpress

Parádne dózy ktoré by v kuchyni nemali chýbať.

Veľmi dobre predávaný set s doručením z nemeckého skladu. Predajca stále rozširuje svoju ponuku a preto nezabudni pozrieť celú GOMAIHE ponukuNádoba na skladovanie potravín je vyrobená z vysoko kvalitného potravinárskeho plastu vyrobená bez BPA. Na samotnej stránke predajcu majú len samé dobré hodnotenia a ľudia, ktorí si tento set už kúpili, mi len potvrdili to, čo je písané  na stránke. Každá dóza je vybavená tesniacim pásikom vďaka ktorému sa dnu a von nedostane voda, vlhkosť ani vzduch, čo zaručí že potraviny budú vždy čerstvé. 
Krásny, čistý a úhľadný vzhľad. Kľudne môžu ostať na viditeľnom mieste a nebudú prekážať dizajnu kuchyne.

Skladovacie dózy 2

Počet a rozmery

Za cenu do 30€ aj s poštovným dostaneš osem dóz v štyroch veľkostiach.  Najväčšia dóza na potraviny svojimi rozmermi ponúka dokonalý priestor pre špagety. Je to pýcha celého setu. S kľudom ich môžeš dózy na potraviny naplniť aj niečím tekutým. Tesniaca guma po obvode a silné uzatváracie klipy sa postarajú, aby sa nič nerozlialo.

Dózy na uskladnenie
Skladovacie dózy 1

Cena a Kupón


CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPING

Sklad Nemecko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu

Cena s kupónom

25,57€

Kupón

LOD2F01LIVE3

Cena platí pre skladovacie dózy 2


pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Automobilové doplnky Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant HiBREW hračky Huami Klarstein Kombinované doručenie Kuchynské doplnky Kuchynské nože kupóny Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Oclean Otázky&Odpovede Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore stratos Topshak Ugreen USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

3 thoughts on “MEGA dózy na potraviny šetria miesto v špajzy aj v chladničke”

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.