Dreame rozdáva kupóny. V12 Pro s mega sacím výkonom

Dreame V12 Pro
Dreame V12 Pro

Dizajn je dôležitý. Pre vysávače od Xiaomi Dreame je to samozrejmosť.

Zaujme už svojím vzhladom

Dreame to myslí s dizajnom naozaj vážne. Jeho kúsky sú viac než dokonalé a to nie len po estetickej stránke, ale aj po tej výkonovej. Jeho vysávače s extra sacím výkonom, variabilitou či pri robotických vysávačov Lidar navigáciou. Perfektne spracované materiály a farby. Nikomu nebude vadiť keď ho zabudneš hoc aj v obývačke.

Výkon je prvoradý.

Pozor na zabudnuté ponožky! Pri sacom výkone 20000pa aký má napríklad Dreame T10, nebude problém že už ju nenájdeš. Myslíš správne. Je to veľký sací výkon pri nízkej spotrebe. Príkon len 400W

Chceš Pozrieť Xiaomi Dreame T10?

Samozrejme že parametre sa menia v závislosti od ceny. Ako pri všetkom. Každopádne sú vysávače Dreame či už tyčové alebo robotické ideálnou voľbou v pomerne cena/výkon.

Nadupaná cenová ponuka v španielskom sklade

Dreame Official Store na AliExpress si pripravil na tento týždeň peckovú ponuku kupónov. Ponúkli kupóny na najpredávanejšie modely tyčových a robotických vysávačov. Najprv som myslel že na slovenských kupujúcich zabudli, no na dotaz poslali aj pre teba. A ešte lepší, priam najlepší. Má to však háčik. Je len 50 platných kupónov.

Kráľ medzi vysávačmi od Xiaomi Dreame

Dreame V12 Pro

So sacím výkonom až neuveriteľných 32000Pa a otáčkami motora až 160000rpm sa DREAME V12 Pro právom radí na post kráľa. Baterku z 0 na 100% nabiješ za necelé 4 hodinky a za 80 minút povysávaš všetko. Od dlážky cez kreslá až po strop. Je komplet variabilný a jeho celková váha je len 1,65kg. Vďaka informačnému displeju budeš presne vedieť stav batérie, momentálny výkon atď.. Ideálne riešenie do väčších domov alebo bytov.

CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPING

Sklad Španielsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu

Cena s kupónom

412,81€

Kupón

11DR30

Lacnejší, no skoro taký istý

Dreame V12

Tyčový vysávač s označením Dreame V12 je lacnejší o viac ako 100€, ale parametrovo je takmer identický. Hlavný rozdiel je v počte otáčok a sacom výkone. Je to jasné, viac 100€ sa musí niekde odraziť. Počet otáčok klesol na 150000rpm a sací výkon na 27000Pa. Myslím že to veľmi nepocítiš. Na baterke je ale lepší. O 10 minút. Tak isto ako V12 Pro tak aj V12 je ideálny pomocník do väčších domov alebo bytov.

CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPING

Sklad Španielsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu

Cena s kupónom

293,22€

Kupón

11DR30

Najslabší ale najpredávanejší

Dreame V10

Je to tak. Týmto modelom spoločnosť miery na najširšiu skupinu ľudí. Tyčový vysávač Dreame V10 je so svojím pomerom cena/výkon najzhodnejším riešením do malých až stredne veľkých domácností. Sací výkon je z tejto trojice najslabší, ale aj 22000Pa pri 100000rpm je dostatok ťahu na dokonalé vysatie celého bytu. Všetky tri vysávače majú pol litrovú nádobu na vysatú špinu.  6-rozmerný jemný filtračný systém, ktorý zabraňuje sekundárnemu znečisteniu. Používané Hepa filtre sú ľahko dostupné a častokrát v európskom sklade aj s kupónom.

Dreame v12
Dreame v12
Dreame v12

CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPING

Sklad Španielsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu

Cena s kupónom

183,87€

Kupón

11DR30

Kupóny sú v obmedzenom množstve. Keby sa stalo že už neplatia, kontaktuj ma prostredníctvom formulára nižšie, alebo v mojej Facebookovej skupine

Aby som nezabudol. Samotný obchod Dreame Official Store bežne ponúka aj Store kupóny, takže si môžeš hodnotu zľavy ešte zvýšiť.

Prečítaj si ako postupovať pri probléme s nákupom alebo tovarom kúpeným na AliExpress

Ako nakupovať Aktuálne kupóny AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant Espresso kávovary a káva HiBREW hračky ILife Jimmy Karaoke Klarstein Krása a zdravie Kuchynské nože Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Projektory Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Sounarc Soundbar Soundcore Tronsmart Ugreen Ultimea USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.