Dron FIMI X8 SE. Profesionálny stroj so 4K videom.

ByKúp to z Číny

aug 10, 2023 #Drony, #FIMI
FIMI X8 SE profesionálny dron.

Hľadáš poriadny dron na fotografovanie za polovicu ceny konkurencie? Taký, ktorý nahráva v 4K rozlíšení, má obrovský počet skvelých zaujímavostí a nestojí 1000€? Xiaomi FIMI X8 SE môže byť dron, ktorý hľadáš.


EU Priority Line

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

456,06€

Kupón

n/o

Nakupuješ prvý krát na Banggood? Prečítaj si článok


Je samozrejmé, že DJI vedie trh s dronmi, najmä na špičkovom trhu so sériou dronov Avata a Mavic. Napriek tomu, ak nechceš utratiť nemalé finančné prostriedky na špičkový dron DJI, existuje toto úžasné ďalšie riešenie – dron Xiaomi FIMI X8 SE.

Krásny dizajn

Dizajn dronu FIMI X8 SE je úplne jedinečný a vyzerá ako inteligentný stroj, ktorý spĺňa tvoje očakávania. Tento skladací dron má super všestrannú štruktúru, vďaka ktorej je výnimočný. Je vybavený štyrmi sklopnými ramenami motora, ktoré dodávajú dronu dobrý zdvih na zvýšenie jeho sily. Vyniká vo výnimočnom komponente, ktorým je skladacia inovácia. Kamera v prednej časti umocňuje krásny vzhľad.
Zložený je o niečo väčší ako mobilný telefón. Toto je dobré, ergonomické riešenie pre cestovateľov. Diaľkový ovládač tiež pripomína PSP.  Dve výrazné antény po bokoch zvýrazňujú jeho profesionalitu. Na spodnej časti vľavo nájdeš tlačidlo napájania. Nad tlačidlom napájania je miesto, kde sa nachádza posuvný prepínač pripojenia. Zvyčajne je známy ako režim Šport/GPS. Pod tlačidlom napájania je tlačidlo Smart Return to Home. Predovšetkým poskytuje gadget odborný vzhľad, vďaka ktorému ho chceš mať bez toho, aby si premýšľ o jeho vlastnostiach.

Malé balenie je ideálne na prevo SEz a nosenie na plac svoj dron FIMI X

Kamera

Základným prvkom tohto dronu je nepochybne nádherná 4K kamera, je to úžasný kúsok hardvéru, ktorý umožní vidieť svet zhora v plnom rozlíšení.
To je dôvod, prečo sa oplatí kúpiť drony. Máš možnosť vidieť svet tak, ako nikdy pred tým a s FIMI X8-SE 2022  máš tú česť vidieť ho v úplne čistom HD.
Kamera s rozlíšením 4K získava stabilitu vďaka 3-osovému mechanickému závesu, ktorý odstráni akýkoľvek druh skreslenia a poskytne super plynulé obrázky a záznamy aj vo veterných podmienkach. S kamerou 4K môžeš nahrávať v 30 FPS a prenášať video naživo priamo do mobilného telefónu, kde je možnosť upravovať a zdieľať svoje nahrávky online. Fotoaparát je vybavený ½,3-palcovým snímačom Sony, ktorý disponuje s HDR. Zachytí výraznejšie detaily obrazu a poskytne ti lepšie prevedenie tieňovania. Kamera je vhodná na snímanie podmanivých leteckých fotografií s rozlíšením 12 MP.

Reklamácia na Banggood prebieha rýchlo a jednoducho.

Zložený FIMI X8 SE v zloženom stave je veľký ako krabička cigariet.

Diaľkové ovládanie

Musím povedať, že diaľkový ovládač vyniká medzi ostatnými, ktoré som kedy pozoroval, je príjemne skonštruovaný a skvele sa drží v rukách.
Všetky ovládacie prvky sú všetko, len nie ťažko dosiahnuteľné a majú obrovský dosah prenosu okolo 5 km, čo je podobný dosah ako u Mavic Pro.
Nechýbajú ovládacie prvky pre pristávanie, vzlietanie, fotografovanie a natáčanie videa a otočný ovládač, ktorý umožňuje regulovať mechanický gimbal.

Diaľkové ovládanie FIMI X8 SE

Ďalšie funkcie FIMI X8 SE

Dron je vybavený inteligentnou lipo batériou, ktorá poskytuje dronu lietať približne 30 minút. Veľmi ekvivalentné k dronu DJI Mavic.
Aplikácia FIMI Navi. Ide o životaschopnú aplikáciu s ktorou je lietanie zaujímavejšie.. Stiahnuť sa dá tak ako pre iOS, tak aj pre Android. Aplikácia má jednoduché inštinktívne rozhranie a je to aplikácia, ktorá ti umožňuje prístup k veľkej väčšine úžasných prvkov, ktoré tvojho Fimiho sprevádzajú.

Záver

Xiaomi FIMI X8 SE 2022 je fenomenálny kamerový dron, ktorý ti umožní robiť skvelé nahrávky a obrázky pomocou 4K kamery. Slušná možnosť na rozdiel od drahších konkurentov a získaš v podstate podobné výhody. Vďaka vylepšenej inovácii letu a jednoduchému použitiu je dron vhodný pre skúsených aj neskúsených pilotov. Banggood.com  je ideálnym miestom na nákup dronov tejto značky za najlepšiu cenu

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.