• Pi. mar 24th, 2023
Záhradný drvič

Pekelne silný drvič konárov TOPSHAK

Výkon až 2,8 kW na drvenie konárov v priemerne 4,5 cm a veľká 55 litrová nádoba na štiepku.

BANGGOOD

EU PRIORITY LINE

Sklad Česko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu
Z Android zariadení si skopíruj odkaz do prehliadača

Ďalšia zľava za body

Cena s kupónom

130,82€

Kupón

BG759bab
Banggood zľavy

CHCEM TO KÚPIŤ

Žiadne poplatky navyše neplatíš


Najväčšou prednosťou je motor

Motor je najväčším lákadlom na kúpu Topshak WS1 záhradného drviča. Svojou silou si ľahko poradí aj s konármi s priemerom 4cm. Výrobca udáva až 4,5cm. Indukčný motor s výkonom až 2800W a tichým chodom si naozaj obľúbiš. Koniec koncov môžeš zo štiepky spraviť brikety ktoré sa dajú použiť na kúrenie. Nie je to ťažké, ale čas to zaberie. To je fakt.

Silná prevodovka spolu s motorom má ochranu proti preťaženiu. Funkcia spätného chodu pomôže pri náhodnom zaseknutí drviča.

Prečítaj si môj článok ako postupovať v prípade reklamácie na Banggood

Drvič konárov musí mať dobre prepracovaný pracovný priestor

Priestor na konáre má drvič konárov Topshak WS1 dobre spracovaný. Veľký lievik s ochranou proti vymršteniu dosť uľahčuje prácu. S konármi pracuješ ako s rožkami na strúhanku.

Podľa množstva konárov, teda vyrobenej štiepky vyprázdniš nádobu. Nič zložité. Drvič má totiž klasické šuplíkové vyberanie. Otázka chvíľky.

Skladovanie je jednoduché a nezaberie veľa miesta

Vďaka veľkým kolesám a integrovanej rukoväti sa pri preprave vôbec nenarobíš. Veľmi ľahko sa premiestňuje a dá sa využiť ako úložný priestor vďaka veľkej zbernej nádobe a samotnému úložné u priestoru.

Skupina stránky Kúp to z Číny. Kupóny na každý deň.

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Automobilové doplnky Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant HiBREW hračky Huami Klarstein Kombinované doručenie Kuchynské doplnky Kuchynské nože kupóny Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Oclean Otázky&Odpovede Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore stratos Topshak Ugreen USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.