Záhradný drvič
Aktuálna ponuka kupónov Banggood

Už žiadne konáre v záhrade

Pekelne silný drvič konárov TOPSHAK

Výkon až 2,8 kW na drvenie konárov v priemerne 4,5 cm a veľká 55 litrová nádoba na štiepku.

BANGGOOD

EU PRIORITY LINE

Sklad Poľsko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body

Cena s kupónom

99,81€

Kupón

BG93cf87
Banggood zľavy

CHCEM TO KÚPIŤ

Žiadne poplatky navyše neplatíš


Najväčšou prednosťou je motor

Motor je najväčším lákadlom na kúpu Topshak WS1 záhradného drviča. Svojou silou si ľahko poradí aj s konármi s priemerom 4cm. Výrobca udáva až 4,5cm. Indukčný motor s výkonom až 2800W a tichým chodom si naozaj obľúbiš. Koniec koncov môžeš zo štiepky spraviť brikety ktoré sa dajú použiť na kúrenie. Nie je to ťažké, ale čas to zaberie. To je fakt.

Silná prevodovka spolu s motorom má ochranu proti preťaženiu. Funkcia spätného chodu pomôže pri náhodnom zaseknutí drviča.

Prečítaj si môj článok ako postupovať v prípade reklamácie na Banggood

Drvič konárov musí mať dobre prepracovaný pracovný priestor

Priestor na konáre má drvič konárov Topshak WS1 dobre spracovaný. Veľký lievik s ochranou proti vymršteniu dosť uľahčuje prácu. S konármi pracuješ ako s rožkami na strúhanku.

Podľa množstva konárov, teda vyrobenej štiepky vyprázdniš nádobu. Nič zložité. Drvič má totiž klasické šuplíkové vyberanie. Otázka chvíľky.

Skladovanie je jednoduché a nezaberie veľa miesta

Vďaka veľkým kolesám a integrovanej rukoväti sa pri preprave vôbec nenarobíš. Veľmi ľahko sa premiestňuje a dá sa využiť ako úložný priestor vďaka veľkej zbernej nádobe a samotnému úložné u priestoru.

Nezabudni sa pridať k nám na Facebook kde uverejňujem všetky dobré kupóny

Napísať mi kľudne môžeš aj Facebook.

AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Amazfit Anker Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Dreame Earbuds Earphones GaN nabíjačky geekbuying Gomaihe Grizly Herné kreslá hračky Hry ILife Kuchynské doplnky kupóny LED baterky Novinky na webe Oclean Otázky&Odpovede Promo sale RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore SPEND&SAVE stratos Teclast Telegram Topshak top store USB PD Vysávače World Premiere xiaomi Zdravá výživa zubné kefky

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Napíš mi
💬 Potrebuješ kupón?
Ahoj👋
Potrebuješ pomôcť s nákupom alebo kupón?
%d blogerom sa páči toto: