• Pi. mar 24th, 2023

ELEGIANT EGS-08 tripod a selfie. 2 v 1 – 140 cm hliníkový tripod a selfie tyč s diaľkovým ovládaním.

Najlepší tripod a selfie stick Elegiant EGS-08

Tento perfektný stojan ELEGIANT EGS-08 na telefón, akčnú kameru alebo fotoaparát si zamiluješ. Jednoduché ovládanie spolu s Bluetooth shot-om robia z tohto stojanu veľmi dobrého pomocníka pre každú fotku či video. Ľahko z neho spravíš aj selfie tyč. ELEGIANT EGS-08 tripod a selfie tyč je najvyšší z rodiny EGS.

Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu
Z Android zariadení si link skopíruj do prehliadača.

Ďalšia zľava za body

Cena s kupónom

16,08€

Kupón

BGc042fc
Banggood zľavy

CHCEM TO KÚPIŤ (klik)

S ELEGIANT EGS-08 tripod je dostatočná výška pre každú situáciu

Výška ELEGIANT EGS-08 je úctyhodných 140 cm a aj napriek tejto výške je vďaka použitému hliníku stále stabilný. Šírku podstavca pri úplnom rozložení má parádnych 40 cm. Možností uloženia máš preto nevyčerpateľné. Stojan sa dá upraviť pre skoro každý podklad. Od piesku až po skalnatý povrch. Pri maximálnom vysunutí ho trošku nakláňa. To už ale presahuje spomínaných 140 cm. Predsa len sa skladá z troch teleskopických častí. Stačí ho nechať cca 2mm zasunutý v každej časti. Myslím, že to nikdy tak ani nebude treba použiť.

pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Selfie tyč s diaľkovým ovládaním.

Táto možnosť je podľa mňa skôr ako doplnok. Však načo, keď si ho môžem rozložiť a všetko dokonale pripraviť? Určite budú však situácie kedy bude potrebný. Málo času, zlý terén atď. V takýchto prípadoch ho stačí len chytiť a hneď fotiť. Aj keď sa môže zdať byť uchytenie mohutné, opak je však pravdou. Do ruky dobre padne. Dokonca mám pocit akoby som mal väčšiu stabilitu uchopenia. Ak by ti to však veľmi vadilo, jednoducho stojan zložíš a ostane holá selfie tyč.

S ELEGIANT EGS-08 nie je problém ani GoPro alebo fotoaparát .

ELEGIANT EGS-08 tripod a selfie tyč nemá problém v uložení naozaj so žiadnym zariadením. V pohode na tyč pripevníš športové kamery alebo fotoaparáty. Diaľkové ovládanie funguje dobre s každým Bluetooth zariadením. Čo sa týka uloženie telefónov, tak to zvládne až do veľkosti (šírky) 9 cm. Jednoducho povedané, tablet tam nedáš. V pohode však kúpiš rôzne náhrady uchopenia napríklad až do 11,5 cm.

Záver

Veľmi vydarený a stabilný kúsok kvalitnej značky ELEGIANT. Ľahká manipulácia, kvalitné prevedenie, dostatočná výška a ovládač je v tejto cene fakt dobrá voľba. Značka má v portfóliu zaujímavé gadgety a elektroniku. Na Banggood nájdeš produkty veľmi často dostupné v európskych skladoch a za najlepšie ceny. Výnimka však potvrdzuje pravidlo a produkty značky občas kúpiš lepšie aj na AliExpress.

  • Výška až 140 cm
  • Stabilita
  • Bluetooth shot
  • Aj ako selfie
  • Variabilita
  • Mohol byť úchyt na telefón trochu väčší.
  • Pri úplnom vysunutí tripod mierne nakláňa. (nič strašné)

Reklamácie sú bezproblémové. Pozri ako reklamovať na Banggood alebo AliExpress. Ak si nevieš rady, kľudne mi napíš. Rád pomôžem.

Skupina stránky Kúp to z Číny. Kupóny na každý deň.

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.