ELEGIANT EGS-08 hliníkový tripod a selfie s diaľkovým ovládaním.

Najlepší tripod a selfie stick Elegiant EGS-08

Tento perfektný stojan ELEGIANT EGS-08 na telefón, akčnú kameru alebo fotoaparát si zamiluješ. Jednoduché ovládanie spolu s Bluetooth shot-om robia z tohto stojanu veľmi dobrého pomocníka pre každú fotku či video. Ľahko z neho spravíš aj selfie tyč. ELEGIANT EGS-08 tripod a selfie tyč je najvyšší z rodiny EGS.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

12,73€

Kupón

n/o

Nenakupoval si ešte na Banggood? Prečítaj si článok


S ELEGIANT EGS-08 tripod je dostatočná výška pre každú situáciu

Výška ELEGIANT EGS-08 je úctyhodných 140 cm a aj napriek tejto výške je vďaka použitému hliníku stále stabilný. Šírku podstavca pri úplnom rozložení má parádnych 40 cm. Možností uloženia máš preto nevyčerpateľné. Stojan sa dá upraviť pre skoro každý podklad. Od piesku až po skalnatý povrch. Pri maximálnom vysunutí ho trošku nakláňa. To už ale presahuje spomínaných 140 cm. Predsa len sa skladá z troch teleskopických častí. Stačí ho nechať cca 2mm zasunutý v každej časti. Myslím, že to nikdy tak ani nebude treba použiť.

Selfie tyč s diaľkovým ovládaním.

Táto možnosť je podľa mňa skôr ako doplnok. Však načo, keď si ho môžem rozložiť a všetko dokonale pripraviť? Určite budú však situácie kedy bude potrebný. Málo času, zlý terén atď. V takýchto prípadoch ho stačí len chytiť a hneď fotiť. Aj keď sa môže zdať byť uchytenie mohutné, opak je však pravdou. Do ruky dobre padne. Dokonca mám pocit akoby som mal väčšiu stabilitu uchopenia. Ak by ti to však veľmi vadilo, jednoducho stojan zložíš a ostane holá selfie tyč.

S ELEGIANT EGS-08 nie je problém ani GoPro alebo fotoaparát .

ELEGIANT EGS-08 tripod a selfie tyč nemá problém v uložení naozaj so žiadnym zariadením. V pohode na tyč pripevníš športové kamery alebo fotoaparáty. Diaľkové ovládanie funguje dobre s každým Bluetooth zariadením. Čo sa týka uloženie telefónov, tak to zvládne až do veľkosti (šírky) 9 cm. Jednoducho povedané, tablet tam nedáš. V pohode však kúpiš rôzne náhrady uchopenia napríklad až do 11,5 cm.

Záver

Veľmi vydarený a stabilný kúsok kvalitnej značky ELEGIANT. Ľahká manipulácia, kvalitné prevedenie, dostatočná výška a ovládač je v tejto cene fakt dobrá voľba. Značka má v portfóliu zaujímavé gadgety a elektroniku. Na Banggood nájdeš produkty veľmi často dostupné v európskych skladoch a za najlepšie ceny. Výnimka však potvrdzuje pravidlo a produkty značky občas kúpiš lepšie aj na AliExpress.

  • Výška až 140 cm
  • Stabilita
  • Bluetooth shot
  • Aj ako selfie
  • Variabilita
  • Mohol byť úchyt na telefón trochu väčší.
  • Pri úplnom vysunutí tripod mierne nakláňa. (nič strašné)

Reklamácie sú bezproblémové. Pozri ako reklamovať na Banggood alebo AliExpress. Ak si nevieš rady, kľudne mi napíš. Rád pomôžem.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.