ELEGIANT U8. 15W bezdrôtová rýchlonabíjačka so stojanom.

Elegiant U8 bezdrôtová rýchlonabíjačka

Bezdrôtové nabíjačky začínajú predbiehať klasické kocky. Majú určité obmedzenia, no čoraz viac sa udomácňujú. Elegiant U8 nie je len dizajnový kúsok. Môžem potvrdiť že sa jedná o kvalitnú rýchlonabíjačku teraz v nekompromisnej cene.

Test rýchlonabíjačky ELEGIANT U8

Nabíjačku som objednával zo španielskeho skladu a dorazila za 5 dní. Zabalená bola klasicky v bublinkovej fólii a v prepravnom kuriérskom vrecku. Celkovo som sa nestretol ešte so žiadnym poškodením pri nákupe z Banggood. Toľko k doprave a baleniu.

Prvý dojem

Po vybalení zo škatule som bol milo prekvapený. Nabíjačka pôsobí robustnejším dojmom, elegantosť je nechýba a vôbec neprekáža. Na prednej strane sa LED diódami zobrazuje stav nabíjania. Diody zobrazia zle položený telefón na nabíjaciu plochu. Nabíjačka nezavadzia očiam a so zdvihnutým stojanom môže pôsobiť čo by nevtieravá dekorácia. No Problem.

Elegiant U8 bezdrôtová nabíjačka. LED ukazovateľ nabíjania

>Nakupuješ na AliExpress? Použi kódy na zľavu!<

Parametre a čas nabíjania

Rýchlonabíjačka ELEGIANT U8 má masívnu hliníkovú konštrukciu. Vďaka tomu je veľmi stabilná. Gumený pásik na spodnej strane drží telefón dokonale či už je v obale, alebo bez neho. To znamená, že obavy z nabíjanie telefónu s obalom sú fuč. 15W nabíjanie je ideálne na iPhony. Môj iPhone 8 si s ňou rozumie.

Špecifikácia:

ZnačkaELEGIANT
ModelU8
MateriálHliníková zliatina
FarbaBiela
Rozmery160*116*14mm
Váha414g
Nabíjací portType-C
Dĺžka kábla1m
Vstup ACAC 110-220V
Výstup15W
Doba nabíjania z 0% batérie Elegiant U8

Doba nabíjania sa líši vzhľadom na pripojenie nabíjacej stanice na adaptér. Pri použití Bežnej nabíjačky je čas nabíjania uvádzaný výrobcom cca 3:30hod.

Pri použití klasického adaptéra bol čas nabíjania z 0% baterky na 100% 3:45h. Keď som však pripojil nabíjačku na 5V/4,5A, čas sa skrátil o pol hodinu

Môžeš pozerať aj videá

Polohovateľný stojan nabíjačky má 5+1 polôh. Tá šiesta je kolmica, ale použiteľná. Ideálne na sledovanie videa. V žiadnej polohe sa telefón nehýbe a nemá tendenciu padnúť. Pomáha tomu gumený pásik na spodku nabíjačky.

Záver

Na záver ani nie je čo dodať. Nabíjačka nabíja celkom rýchlo a jej stabilná konštrukcia drží dobre na podklade. Dá sa použiť ako stojan na sledovanie filmov. Za mňa to bola opäť dobrá kúpa. Ak si zavítal/a na stránku neskoro a cena už neplatí, napíš mi. Či už na Whats app, Telegram, alebo Facebook.

  • Hliníková konštrukcia
  • Stabilita
  • Možnosť použiť ako stojan
  • Chýba MagSafe

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading