Gomaihe predstavil novinky na eshope. Nové skladovacie boxy.

Gomaihe set 10 ks

Ak používaš skladovacie boxy na uskladnenie potravín, tak tento článok je pre teba.

Čínsky predajca kvalitných doplnkov na skladovanie potravín ohlásil novinky.

Plastové dózy
Set 8 dóz

Novinky v podobe nových tvarov a rozmerov skladovacích boxov sú už síce v predaji, ale len v Číne.

Vo štvrtok tohto týždňa sa mi ozval sám predajca že má pre slovenský trh nové dózy. Ide o kvalitný tovar vyrobený z potravinárskeho plastu bez použitia FDA a BPA prísad..

Aj slovenské a české gazdinky si už zakúpili set 8 ks skladovacích dóz. Spätné ohlasy potešili nie len mňa, ale aj samotného predajcu. Nakoniec aj na stránkach predajcu nenájdeš horšie hodnotenie ako 4,9

Načo sa teda môžeš tešiť?

Po dlhom čase ponúknu aj skladovacie boxy do chladniciek a nový retro dizajn sklenených nádob s trendy bambusovým vekom. Produkty z obchodu Gomaihe si veľmi obľúbili v Nemecku a Francúzku. Obchod punúka dopravu práve z týchto krajín a slovenskému kupujúcemu sa najviac oplatí kúpa z nemeckého skladu.

Skladovacie boxy do chladničky 10 ks

Nové skladovacie boxy vhodné aj do mrazničky

Nová sada úložných boxov vhodná aj do mrazničky.

Skladovacie boxy 6 ks

Sklenená sada s bambusovým vekom

Nová sada šiestich kusov sklenených dóz s vrchnákom z bambusu. Štýlový retro moderný dizajn.

Skladovacie boxy 10 ks

Sada menších sklenených boxov

A nakoniec sada menších sklenených boxov s bambusovým vrchnákom.

Hneď ako budú dostupné pre Slovensko budem o tom informovať, tak sleduj stránku. Na 100% budú dostupné aj s kupónom tak sa môžeš prihlásiť na odber newslettera, aby ti nič neušlo. Formulár je na spodku stránky.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood Baseus BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant EÚ sklad HiBREW hračky ILife Klarstein Kuchynské doplnky Kuchynské nože Lenovo Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Soundcore stratos Tronsmart Tyčové vysávače Ugreen USB USB PD Violeworks Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.