Hi-res na úrovni. Anker Life Q30.

Soundcore Q30 sú nadupané slúchadlá za prijateľnú cenu

Doba drahých káblových slúchadiel je preč a kvalitné káblovky máš za polovicu. Je doba Bluetoothová a chlapci z Anker to chytili za ten správny koniec. Výsledkom ich práce sa stali nadupané Hi-res náhlavné slúchadlá Soundcore Life Q30 s vynikajúcim pomerom cena/kvalita. S inými slúchadlami v tejto cenovej hladine Q30 vyhrávajú. Množstvu objednávok Hi-Res Soundcore Q30 pomáha možno fakt, že ich kúpiš v európskych skladoch s doručením zadarmo a do týždňa.

SoundCore Many Geos
SoundCore Many Geos
SoundCore Many Geos

Môžem kľudne povedať že sa jedná o najlepšie náhlavné uzavreté slúchadlá od Anker z hľadiska cenovej dostupnosti, parametrov, kvality spracovania a samotného výkonu.


Nákup cez prehliadač

Sklad Nemecko

Odporúčam kupovať cez prehliadač.

Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

52,99€

Kupón

WS24A3028BFCM

Nenakupoval si ešte na Soundcore? Pričítaj si článok


Pozri aj Anker Soundcore Life Q20 s kupónom WS24A3004BFCM za 37,99, alebo Life Q35. Úplná pecka sú Space Q45 teraz v brutálnej zľave s kódom WS24A3040BFCM za 104,99


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

V jednoduchosti je krása.

Dizajn na výbornú.

Načo to čačkať nezmyselnými prvkami navyše? Správne Hi-res sluchátka majú byť ľahké a bez zbytočných výstrelkov. Dostaneš ich kúpiť v troch farbách. V klasickej čiernej, tmavomodrej a riadne peknej babskej ružovej.

Objímte si uši

O zážitok a komfort sa starajú kvalitné materiáli. Anker týmto modelom svojím zákazníkom ponúka dostatočný komfort. Ušnice spolu s rámom sa vyrábajú z mäkkej pamäťovej peny a s hmotnosťou len 260g sa podčiarkuje ich pohodlnosť. Slúchadlá si vieš nastaviť v každom smere. Na bezpečné uchytenie majú slúchadlá Life Q30 možnosť nastavenia sklonu ušníc o 15°. Týmto všetkým výrobca chce zdokonaliť komfort a Hi-res zážitok z počúvania.

Hi-Res Anker Soundcore Q30

Certifikácia Hi-Res je základ audiomaniaka

Veľkosť meniča a rozsah sú ich prednosťou

Získať certifikáciu nie je jednoduché. Vydáva ju Consumer Electronics Association a Japan Audio Society na základe určitých podmienok. Veľkosť meniča 40mm a rozsah od 16Hz až do 40kHz. Soundcore Q30 ponúka zvuk, ktorý ťa dostane do varu. Duálne mikrofóny dokážu zachytiť a odfiltrovať 95% nízkofrekvenčného okolitého zvuku. Nič ťa nebude rozptyľovať od tvojej obľúbenej hudby. Cinkanie pri hlbokých basoch v dostatočnom priestore je fakt husté. Zažiješ pravý audiofilský zážitok. O triedu vyššie Soundcore Life Q35 už majú aj top kodek od Sony LDAC. Pre používateľov iPhone sú Soundcore Q35 zbytočné. Apple nedáva do svojich zariadení LDAC, ale svoj AAC kodek. Potom si vyskúšaj pustiť tento test

Hybrid ANC – Active Noise Control ponúkne tri režimy filtrovania okolitého zvuku. Cestovateľský, vnútorné priestory a použitie vonku. Šialené. Každý z režimov ponúka dokonalé vyladenie a odfiltrovanie okolitého zvuku v danom priestore. Každému je asi jasné, ktorý režim kde použiť. V každom prostredí si dokonale vychutnáš svoju obľúbenú hudbu. Bonus je že ho dokážeš úplne vypnúť.

Ponor sa do Hi-res hudby na neskutočne dlhý čas

Výdrž batérie až 60 hodín. S pripojeným káblom je výdrž nekonečno

Pri štandardnom používaní so všetkým čo slúchadlá ponúkajú je výdrž 40 hodín. Je to mega číslo. Pri používaní v domácich podmienkach s vypnutým ANC si výdrž predĺžiš o ďalších 20 hodín. Ešte lepšie. Stále málo? Kábel nikdy nevyjde z audio výbavy. Pri jeho použití môžeš počúvať na dobu nekonečno.

Hi-Res Anker Q30 výdrž batérie

Hi-res pripojenie a aplikácia

Super rýchle párovanie a topková aplikácia

Vďaka párovaniu cez jedno slúchadlo je pripojenie veľmi rýchle. S podporou NFC párovania stačí klepnúť v telefóne na pripojenie a na pravé slúchadlo. Hotovo. V aplikácii sa dá nastaviť equalizér presne pre svoje potreby. Taktiež máš na výber z 22 predvolieb. Môžeš si dokonca nastaviť vlastný biely šum čo je fakt super. Pripojenie má čosi navyše. Multi-Point Connection. Life Q30 Bluetooth slúchadlá je možné pripojiť k 2 zariadeniam naraz na jednoduché prepínanie. Cez jedno zariadenie počúvaš hudbu a cez druhé môžeš telefonovať.

Pripojenie NFC Anker Soundcore Life Q30

Čo dodať na záver? Ak sa rozhodneš pre kúpu Soundcore Life Q30 alebo nie, som presvedčený, že citlivosť 95dB, odpor len 16Ohm a neskutočný rozsah 16Hz až úctyhodných 40kHz predurčujú tieto slúchadla na top produkt z dielne Anker. Výber je na tebe. Pre mňa sú Hi-Res slúchadlá super a preto ich odporúčam.

Podpora pri nákupe a reklamáciách. Recenzie


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading