• Pi. mar 24th, 2023

Hi-res na úrovni. Anker Life Q30.

Hi-Res slúchadlá Anker Soundcore Q30

Doba drahých káblových slúchadiel je preč a kvalitné káblovky máš za polovicu. Je doba Bluetoothová a chlapci z Anker to chytili za ten správny koniec. Výsledkom ich práce sa stali nadupané Hi-res náhlavné slúchadlá Soundcore Life Q30 s vynikajúcim pomerom cena/kvalita. S inými slúchadlami v tejto cenovej hladine Q30 vyhrávajú. Množstvu objednávok Hi-Res Soundcore Q30 pomáha možno fakt, že ich kúpiš v európskych skladoch s doručením zadarmo a do týždňa.


SoundCore Many Geos

Môžem kľudne povedať že sa jedná o najlepšie náhlavné uzavreté slúchadlá od Anker z hľadiska cenovej dostupnosti, parametrov, kvality spracovania a samotného výkonu.

Rýchla doprava

Sklad Nemecko

Nakupovanie na webe. Pc aj mobilné zariadenia

Cena s kupónom

74,99€

Kupón

WS24A3028EU
Využi zľavu na eu soundcore

CHCEM TO KÚPIŤ

Skupina stránky Kúp to z Číny. Kupóny na každý deň.

V jednoduchosti je krása.

Dizajn na výbornú.

Načo to čačkať nezmyselnými prvkami navyše? Správne Hi-res sluchátka majú byť ľahké a bez zbytočných výstrelkov. Dostaneš ich kúpiť v troch farbách. V klasickej čiernej, tmavomodrej a riadne peknej babskej ružovej.

Objímte si uši

O zážitok a komfort sa starajú kvalitné materiáli. Anker týmto modelom svojím zákazníkom ponúka dostatočný komfort. Ušnice spolu s rámom sa vyrábajú z mäkkej pamäťovej peny a s hmotnosťou len 260g sa podčiarkuje ich pohodlnosť. Slúchadlá si vieš nastaviť v každom smere. Na bezpečné uchytenie majú slúchadlá Life Q30 možnosť nastavenia sklonu ušníc o 15°. Týmto všetkým ti výrobca chce zdokonaliť komfort pre tvoj Hi-res zážitok z počúvania.

Hi-Res Anker Soundcore Q30

Certifikácia Hi-Res je základ audiomaniaka

Veľkosť meniča a rozsah sú ich prednosťou

Získať certifikáciu nie je jednoduché. Vydáva ju Consumer Electronics Association a Japan Audio Society na základe určitých podmienok. Niekto tvrdí že je to len marketingový ťah. Čo ale nie je? Každopádne pri veľkosti meniča 40mm a rozsahom od 16Hz až do 40kHz ktoré Soundcore Q30 ponúka je zvuk ktorý ťa dostane do varu. Duálne mikrofóny ktoré dokážu zachytiť a odfiltrovať 95% nízkofrekvenčného okolitého zvuku, aby ťa nič nerozptyľovalo od tvojej obľúbenej hudby. Cinkanie pri hlbokých basoch v dostatočnom priestore je fakt husté. Zažiješ pravý audiofilský zážitok. O triedu vyššie Soundcore Life Q35 už majú ak top kodek od Sony LDAC. Pre používateľov iPhone sú ale zbytočné, lebo Apple nedáva do svojich zariadení LDAC, ale svoj AAC kodek. Potom si vyskúšaj pustiť tento test

Hybrid ANC – Active Noise Control ponúkne tri režimy filtrovania okolitého zvuku. Cestovateľský, vnútorné priestory a použitie vonku. Šialené. Každý z režimov ponúka dokonalé vyladenie a odfiltrovanie okolitého zvuku v danom priestore. Treba to rozpísať ďalej? Každému je asi jasné, ktorý režim kde použiť. V každom prostredí si dokonale vychutnáš svoju obľúbenú hudbu. Bonus je že ho dokážeš úplne vypnúť.

Ponor sa do Hi-res hudby na neskutočne dlhý čas

Výdrž batérie až 60 hodín. S pripojeným káblom je výdrž nekonečno

Pri štandardnom používaní so všetkým čo slúchadlá ponúkajú je výdrž až 40 hodín. Je to mega číslo, ale pri používaní v domácich podmienkach s vypnutým ANC si výdrž predĺžiš o ďalších 20 hodín. Ešte lepšie. Stále málo? Kábel nikdy nevyjde z audio výbavy. Pri jeho použití môžeš počúvať na dobu nekonečno.

Hi-Res Anker Q30 výdrž batérie

Hi-res pripojenie a aplikácia

Super rýchle párovanie a topková aplikácia

Vďaka párovaniu cez jedno slúchadlo je pripojenie veľmi rýchle. S podporou NFC párovania stačí klepnúť v telefóne na pripojenie a na pravé slúchadlo. Hotovo. V aplikácii si dokážeš nastaviť equalizér presne pre svoje potreby, prípadne máš na výber z 22 predvolieb. Môžeš si dokonca nastaviť vlastný biely šum čo je fakt super. Pripojenie má aj čosi navyše. Multi-Point Connection. Life Q30 Bluetooth slúchadlá je možné pripojiť k 2 zariadeniam naraz na jednoduché prepínanie.

Pripojenie NFC Anker Soundcore Life Q30

Čo dodať na záver? Ak sa rozhodneš pre kúpu Over-Ear slúchadiel Hi-Res Soundcore Life Q30 alebo nie, tak som presvedčený že citlivosť 95dB, odpor len 16Ohm a neskutočný rozsah 16Hz až úctyhodných 40kHz predurčujú tieto slúchadla na top produkt z dielne Anker. Takže výber je na tebe. Za mňa sú Hi-Res slúchadlá super a preto ich odporúčam.

Podpora pri nákupe a reklamáciách. Tvoje problémy, moja starosť.

Pozri aj Anker Soundcore Life Q20 s kupónom WS24A3025EU

pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.