ILife EASINE H50. Tyčový vysávač za mimoriadne nízku cenu

Tyčový vysávač za bezkonkurenčnú cenu ILife H50

Značka ILife má široké portfólio vysávačov a doplnkov. Od klasických robotických, s vyprázdňovacou stanicou až po tyčové vysávače. Od lacných až po drahé. EASINE je podznačkou ILife a patrí teda do ich portfólia. Kvalita ILife aj EASINE je hodnotená ako dobrá. Svedčí o tom aj množstvo objednávok a recenzií, ktoré je možnosť vidieť na stránkach predajcov. Či už na AliExpress, alebo Geekbuying. Práve teraz prebieha TOP akcia na tyčový vysávač ILife EASINE H50 tyčový vysávač za neskutočnú cenu.


Priority
Shipping

Sklad Česko

Nenakupuj cez aplikáciu, ale cez web stránku, alebo prehliadač v mobile
Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

65€

Kupón

7QL63CU

Nakupuješ prvý krát na Geekbuying? Prečítaj si článok


Rýchla doprava a balenie

Doprava z európskych skladov je vždy rýchla. Vysávač bol objednaný z českého skladu a dodanie trvalo tri dni od objednania. Objednával som až podvečer, takže v podstate dva dni. Balík doniesol kuriér. Väčšie balíky ako napríklad tento sa z pochopiteľných dôvodov nebalia do fólie, takže aby ste neboli prekvapený. Obal nebol poškodený a v balení nič nechýbalo. Takže v všetko v pohode.

Rýchle dodanie ILife EASINE H50 a obsah balenia

ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Obsah balenia

Obsah škatule nie je ničím výnimočný. Ide o klasické vysávačové balenie, ale okrem samotnej hnacej jednotky, rúry a štrbinového nádstavca s kefou tam nájdeš aj kefu na žmolky. Samozrejme nechýba nástenný držiak (pribalené sú aj skrutky a hmoždinky) na vysávač a kefka na čistenie. Vysávač sa spája jednoducho click systémom.

Obsah balenia ILife EASINE H50
Geekbuying WW

ILife EASINE H50 tyčový vysávač má dostatočne silný výkon

Aj keď tyčový vysávač ILife EASINE H50 nepatrí medzi tie najsilnejšie, jeho sací (podtlak) výkon 10kPa stačí na každodenné vysávanie podláh a kobercov s nízkym vláknom. Vysávač disponuje s dvomi stupňami výkonu. Slabší na podlahy s výkonom 7kPa a s už spomenutým plným výkonom 10kPa na koberce. Hubica je vybavená LED osvetlením ktoré sa osvedčilo v tmavších kútoch, za sedačkou… a kolieskami na jednoduchú manipuláciu. Otáča sa v 90° uhle, takže nie je problém povysávať okolo nožičiek kresla či stoličky. Ľahko sa dostaneš pod posteľ alebo pod vyššie skrine.

Dostatočný sací výkon ILife EASINE H50

Jednoduché čistenie ILife EASINE H50

Čistenie je naozaj jednoduché. 1,2L nádobka na špinu úplne postačuje na celý byt. Stlačením tlačidla sa nádobka ľahko otvorí a povysávaná špina vysype. Filter sa pootočením vyberie a je umývateľný pod vodou. Samotnú vložku by som asi pod vodu nedával. Tú som len vyfúkal stlačeným vzduchom.

Náhradné diely ako baterka, kefa, alebo filter nie je žiadny problém dokúpiť v prípade potreby.

Jednoduché čistenie ILife EASINE H50

Výdrž batérie na plné nabitie

Výdrž batérie je dostatočná na povysávanie celého bytu či domu. Môj 7 izbový dom zvládne na jedno nabitie bez problémov. Samozrejme že výdrž batérie ILife EASINE H50 záleží od viacerých faktorov ako zanesený filter či plná nádoba. Nie sú to ale veľké rozdiely. Poďme k číslam. Na plné nabitie môžeš vysávať 40 až 50 minút. To sú fajn čísla. Na slabšom výkone je to tých 50 minút. Ak nie sú v byte koberce, prípadne nie je ich veľa a sú s malým vlasom, alebo behúne, tak slabší výkon stačí. Samozrejme že záleží aj od množstva či druhu prachu, alebo špiny. Pri každodennom vysávaní je výkon a výdrž v poriadku.

S nabíjaním batérie do plného nabitia to tiež nevyzerá zle. Vysávač sa nabíja necelých 5 hodín. Ak to porovnám s drahšími modelmi aj iných značiek, tak je to fajn. Trochu je na škodu, že vysávač nemá stojan s nabíjaním (netreba sa ale čudovať v takejto cene) a treba zapájať nabíjačku do baterky. Ideálne namontovať stojan na miesto kde je zástrčka a samozrejme kde nebude zavadzať. Aj keď svojou veľkosťou a dizajnom nezavadzia skoro nikde. Výrobca neodporúča používať vysávač pri nabíjaní. Vysávač používam 5 dni, takže batéria má plnú kapacitu a nechám sa prekvapiť ako dlho vydrží pri našom každodennom vysávaní.

Moje hodnotenie ILife EASINE H50 tyčového vysávača

Na záver by som už asi len zhodnotil či to bola dobrá kúpa. Jednoznačne ÁNO. Za cenu 65€ sa takáto mašinka zohnať nikde nedá. Náhradné diely sú bezproblémovo dostupné a každodenné vysávanie, prípadne rozsypaná múka či ryža je v sekunde uprataná.

Moje hodnotenie

Parametre ILife H50

Video recenzia

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.