JIMMY F6. Top fén na vlasy z ekosystému Xiaomi.

Sušič vlasov JIMMY F6. Výkonný fén aj na profesionálne použitie

Už prvý pohľad na luxusné balenie naznačuje, že ide o TOP sušič vlasov. Fén Jimmy F6 sa parádne osvedčil a moje baby ho vrele odporúčajú všetkým, ktorým na svojich vlasoch záleží. Jeho výkon a funkcie ho radia medzi profesionálne sušiče vlasov.


Standard Shipping

Sklad Poľsko bez ďalších poplatkov

Nenakupuj cez aplikáciu, ale cez web stránku
Ak máš otázky, napíš mi.

Jimmy F6 je TOP fén vhodný aj na profesionálne sušenie vlasov.

Cena s kupónom

89,99€

Kupón

NNNSEDFF6

Nakupuješ 1 krát na Geekbuying? Pričítaj si článok


Balenie a dizajn

Treba pochváliť, že obal v ktorom sú fén a doplnky uložené, je takmer dokonalý. Už samotné balenie nielen vyzerá luxusne a tvrdo, ale aj je. Všetko sa dá pekne uložiť do magnetického boxu. Ide to ľahko a poškodenie, vypadnutie, alebo iná galiba nehrozí. Magnet na boxe drží dobre.

Samotný fén na vlasy padne do ruky presne, ale má malý problém. Tlačidlá sú umiestnené na ľavej strane, čo značí, že ľaváci môžu mať malý problém s prepínaním. Nič strašné. Tlačidlami sa ovláda okrem zapnutia/vypnutia intenzita fúkania, teplota a prednastavené módy. Že fén je naozaj silný, až 1800W, dosvedčuje aj hrúbka kábla. Jeho dĺžka 1,7 metra je dostačujúca. Fén Jimmy F6 som dostal na test v krásnej a elegantnej hviezdnej fialovej. Dostupný je ešte v rubínovej červenej.

Trochu ma prekvapilo, že Jimmy F6 nemá na tele, alebo kábli nejaký držiak, háčik, alebo niečo podobné. Možno preto, aby držiak nekazil celkový dojem z luxusu. Toto sa dá ale hravo vyriešiť dokúpením držiaka. Lacná záležitosť bez vŕtania.

Držiak a príslušenstvo pre fén Jimmy F6
Obsah balenia Jimmy F6
Hrúbka kábla až 1800W fénu Jimmy F6

V balení nájdeš všetko čo potrebuješ

Obsah balenia nie je síce veľký, ale je funkčný. V balení nájdeš nadstavce na dlhé, krátke vlasy či difuzér. Nadstavec s úzkym otvorom je vhodný na sušenie a úpravu vlasov pomocou kefy či hrebeňa tak, že prúd vzduchu ide priamo na upravovaný zväzok, alebo časť vlasov. Docieliš tým presnejšiu úpravu tej časti, ktorú potrebuješ. Ďalej nájdeš v balení veľmi podobný nadstavec. Má ale širší otvor a je vhodný aj na krátke vlasy. Ľahko s ním docieliš väčší objem vlasov. Posledný nadstavec je takzvaný difuzér. Ideálny na dosiahnutie prirodzeného tvaru kučier.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Funkcie a spôsob sušenia vlasov s fénom Jimmy F6

Cena fénu na vlasy Jimmy F6 nie je najmenšia, ale ukazuje, že práve tento sušič vlasov je to pravé orechové. Jednoducho tá cena sa musí niekde odzrkadliť. A tým sú jeho funkcie a spôsob sušenia. Nie je to len obyčajný fén na domáce použitie, ale dobre sa uplatní aj v profi kaderníctve.

Spôsob akým Jimmy suší vlasy možno už teraz nie je prevratný, ale je výborný. Používa NANO technológiu s negatívnymi iónmi, ktorá odstraňuje vlhkosť vyfukovaného vzduchu a tým vyhladzuje vlasy a dodáva im lesk. Ďalej má fén Jimmy F6 tri stupne teploty sušenia 95°C, 75°C, 55°C a možnosť fúkania studeným vzduchom. Teplota vzduchu je regulovaná, takže nikdy nepresiahne požadované nastavenie. Nastavenie módu má tri stupne. Horúci vzduch, studený vzduch a striedanie horúci/studený vzduch. Pri 10 sekundovom podržaní tlačidla sa aktivuje TURBO mód. Ten sa vypne opätovným stačením tlačidla MODE

Niečo o tom ako to funguje

Digitálny motor a sedemnásť listová vrtuľa dokáže vyfúknuť až 18 litrov vzduchu za sekundu. Pri takomto množstve dokáže rýchlo vysušiť vlasy, čím zabraňuje vysúšaniu a poškodeniu vlasov. Digitálna regulácia teploty PID meria až 50X za sekundu teplotu, čím zaisťuje aby vlasy nestratili svoju vlhkosť.

Veľký objem vzduchu a PID kontrola teploty fénu Jimmy F6
Jimmy F6 a technológia NANOI s negatívnymi iónmi

Záver a hodnotenie mojich báb.

Fén Jimmy F6 je o veľa tichší ako klasické lacnejšie fény. Veľmi sa nám páči, že má fúkanie studeným vzduchom. Nastaviteľná teplota je veľké plus. Rýchlo, zhruba až o viac ako polovicu rýchlejšie (približne 10 minút) oproti klasickým fénom dokáže dokonale vysušiť a upraviť vlasy. Aj keď jeho váha je cca 500g, tak jeho ťažisko je dobre vyvážené a pohodlne sa s ním fénuje. Je dosť silný na to, aby z ľahkosťou vysušil aj extra husté vlasy. Výmena nadstavcov je super. Vďaka magnetu je rýchla a bez námahy. Nadstavce dobre držia a nemajú neželaný pohyb.

Moje Hodnotenie

Manuál PDF Jimmy F6 – sťahuj Manual Jimmy F6 Hair Dryer

Video Unboxing

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.