• Pi. mar 24th, 2023

HiBREW Ultra Slim kávovar ktorý zvládne mletú kávu aj ESE pody.

Kávovar HiBREW H11

Kávovary HiBREW lámu cenové rekordy v európskych skladoch.

Kávovar HiBREW H11 dostal najlepšiu cenu. V týchto dňoch prebieha top akcia práve na kávovary tejto značky. Mega ceny dostalo celé portfólio značky.

Kávovar HiBREW H11
Mega ceny na Gshopper

Poloautomatický kávovar HiBrew Cafetera H11 s tlakom 19 bar a možnosťou použiť aj ESE pody. Akcia prebieha od 14.2 do 16.2

Kávovar za rozumnú cenu

Kávovar Cafetera H11 sa zvyčajne predáva v cene od 150€. Na AliExpress záleží od varianty objednávky. Samotný kávovar, kávovar s doplnkami a nakoniec kompletný set domáceho Baristu, teda aj s mlynčekom na kávu. Občas sa na Gshopper objaví základné balenie. To znamená tamper, dve sitká – single/double a 1 sitko na ESE pody. ESE pody sú belené kávy (niečo ako čaje) v sáčkoch. Je to čosi ekologickejšie ako kapsule. Myslím, že dosť slušný výber má e-shop Tvoja káva

Kupóny a kávovar

Dnes už je samozrejmosťou použiť aj kupóny. Dostal som kupón na 47€, tak prečo to nevyužiť. Kávovar je dostupný v poľskom, francúzskom aj španielskom sklade.

DHL

Sklad Poľsko

Odporúčam kupovať cez prehliadač. .

Cena s kupónom

110,06€

Kupón

MAR14

Kupón 2: MARD20

Využi zľavu na AliExpress

CHCEM TO KÚPIŤ

Pôvodná cena

229€

Cena s kupónom

110,06€

Nenakupoval si ešte na Gshopper? Je to jednoduché. Moja podpora pre teba je samozrejmosť. Vieš ako nakupovať na Gshopper?

Parametre a hlavné rysy HiBREW H11

Hlavné rysy:

  1. ● Vysoký tlak 19 barov: Extrakcia vytvára väčšiu cremu pre lahodnú chuť kávy.
  2. ● 25 sekúnd na prípravu šálky kávy: Dobre konštruovaný slimák na ohrev vody
  3. ● Jedna šálka alebo dvojitá šálka
  4. ● Ovládací panel zobrazuje možnosti „Káva“, „Horúca voda“ a „Para“.
  5. ● Optimalizovaná parná tryska s 3 otvormi vytvára hustú penu 2-krát rýchlejšie.
  6. ● Kompaktná veľkosť pre úsporu miesta: Ultratenké telo šetrí miesto.
  7. ● Odnímateľná odkvapkávacia miska pre pohodlné čistenie.

Vzhľad a príslušenstvo

H11 je Slim fancy kávovar ktorý sa zmestí bez problémov na každú kuchynskú linku. Saši je kovové a vyzdvihuje eleganciu stroja. Veľkou výhodou je náhrev na päť šálok a vďaka tomu nebude kávový nápoj počas prípravy príliš ochladzovaný. . Ku kávovaru samozrejme dostaneš tri sitká
1: Single cup 51mm
2: Double cap 51mm
3: ESE Pod

Parametre kávovaru HiBREW H11

Kávovar H11 disponuje tlakom 19 bar, čiže ak máš rád kvalitnú cremu, určite si ju vychutnáš.. Pri výkone až 1450W je rýchlo nahriaty. Prednastavený čas na jednu alebo dve šálky podľa baristických tabuliek na 22 a 32 sekúnd. Tryska na napenenie mlieka má tri samostatné otvory na ešte lepšie napenenie bez prehriatia napeňovaného mlieka. S kávovaru si môžeš pustiť aj horúcu vodu čo je fajn lebo s 1,1L nádobkou na vodu si bezproblémovo spravíš čaj k večernému filmu. Jedinou nevýhodou (pri tejto cene by to bol unikát) je, že nemá vlastný bojler ako model H8A, ale potrubie má tvarované do slimáka.

Anker [CPS] Many Geos
pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Súvisiace príspevky

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.