Klarstein Reinraum 2G. Lacný a dobrý kombinovaný vysávač.

Klarstein Reinraum 2G

Tepovač ktorý milo prekvapil

Kombinovaný vysávač/tepovač do domácnosti Klarstein Reinraum 2G je predovšetkým tepovač. Výkon 1250W je dostačujúci pre domácnosť, kanceláriu alebo sedačky aute. S dvomi nadstavcami na vysávanie a jedným na tepovanie si vystačí na všetko

Cena s kupónom

Cenový vývoj: 124,90€

119,90€

Kupón

Dobrá cena
Tepovač Klarstein Reinraum 2G. Lacný tepovač s ktorým budeš spokojný/á

Kombinovaný vysávač – Tepovač. Doručenie

Tepovač Klarstein Reinraum 2G sa zmestil do celkom malej škatule. Bolo treba zložiť pár častí, ale bez problémov to zvládne každý. Nie je sa ako pomýliť. Tlačený návod na obsluhu síce nie je v slovenskom jazyku, ale ten si hneď môžeš stiahnuť.

Komplet špecifikácia ↗


Kombinovaný vysávač – Tepovač. Obsah balenia

Obsah balenia nie je ničím výnimočný. Obsahuje presne to čo je potrebné. Žiadne zbytočnosti navyše. Škoda však je, že samotný tepovač nemá úchyt na odloženie hadice ako to mávajú klasické vysávače. Komplet balenie ↗

Tepovač Klarstein Reinraum 2G. Lacný tepovač s ktorým budeš spokojný/á

Prvé dojmy z tepovača Klarstein Reinraum G2

Po vybalení a zložení nasledovalo prvé tepovanie. Ako vysávač som ho do natočenia videa neskúšal. Trochu ma to mrzí, ale ak chceš vedieť ako vysáva tak mi kľudne napíš na Whats app, alebo do tohto odkazu.

Po nariedení prípravku v pomere aký predpisuje výrobca sa najskôr nedialo nič. Teda presnejšie z hubice striekala iba voda. Hm, niečo je zle? Ale nie. Po pár sekundách to začalo peniť a ďalšie tepovanie bolo v poriadku. Na tepovanie kobercov a vecí pri ktorých by sa trebalo zohnúť je na použitie dlhá trubica a na sedačku, prípadne vyššie položené veci sa trubica zloží a použije hubica na tepovanie priamo pod páčku rozprašovaču. To ja ale asi jasné.

Kvalita tepovania

Pri výkone 1250W som nebol presvedčený o nejakom silnom ťahu (dostatočnému vysaniu vody), ale bol som prekvapený. Tepované veci ostali čisté a voňavé. Na druhý deň nebol žiadny ten zápach po vlhkosti a sedačka bola suchá. Presne tak isto ako pri tepovaní s o dosť drahším tepovačom. Keď som pozrel do nádobky s odsatou vodou, bol som presvedčený že mám TOP čisto. Tepovacia hubica k tepovaniu stačí, no ja som časť koberca a sedačky prebehol ešte hubicou na vysávanie. Rozdiel nebol nijak citeľný. Takže za mňa spokojnosť.

Chceš zľavu? Super návod ako získať zľavy, coins, kupóny a ako to všetko využiť.

Manipulácia s tepovačom Klarstein Reinraum G2

Čo sa týka manipulácie pri tepovaní, bolo by fajn keby v dodávke bola nejaká menšia tepovacia hubica na operadlá, mäkké oblúky a horšie dostupné miesta pre tepovanie. Ale dalo sa to zvládnuť. Použité plasty mohli byť možno kvalitnejšie. A možno aj sú kvalitné aj keď pôsobia ako hračkárske. Človek má pocit že sa trubica ide zlomiť. Dosť sa ohýna. Možno to tak má byť. Nie som expert na tepovanie. Netreba však zabúdať, že Klarstein Rienraum je lacnejší o niekoľko desiatok eur oproti konkurencii.

Záver

Po prvom tepovaní sa nedá s určitosťou povedať že je to najlepší tepovač v pomere cena/výkon, ale čo môžem hlasno povedať je, že som bol spokojný a určite to nie je stroj na jedno použite. A tepované veci? Čisté a voňavé. No a práve o to ide.

  • Veľká, z vonku pripevnená nádoba na tepovací prípravok
  • Veľká nádoba na špinavú vodu
  • Vysáva aj tepuje
  • Dobrá cena
  • Použité plasty mohli byť lepšie
  • Chýba menšia tepovacia hubica
  • Chýba stojan na trubicu


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading