Kupónová nálož na AliExpress

Aliexpress výpredaj s parádnym kupónom.

Prvá októbrová akcia AliExpress je tu pod názvom Life style.

Ako to už býva, výpredaj začína Warm Up kolom a dostupné sú aj Aliexpress kupóny. To bude trvať do pondelka a následne začne samotný výpredaj. Tešiť sa môžeš na produkty od elektroniky a až po módu 2022.

Life Style výpredaj má tri oficiálne stránky.

  1. >>Samotná stránka akcie
  2. >>Najlepšie produkty
  3. >>Spend&Save

Vieš ako funguje Spend&Save

Dostupné sú aj Aliexpress kupóny.

Kupóny si môžeš nájsť aj tu na stránke, ale lepšie je keď si ich hneď skopíruješ priamo z oficiálnych stránok vyššie. LGE2 LGE5 LGE10 LGE15 LGE20 LGE30 Stačí kliknúť na kód. Ten sa automaticky skopíruje. Číslo je hodnota kupónu a keď si k nemu pridáš nulu tak to je suma od ktorej je kupón platný.

20% zl’ava na všetko

Výpredaje budú trvať do 14. 10. V našom časovom pásme to znamená že máš čas do 15.10 do 9:00 hod ráno tak nezabudni si pridať všetky dostupné Aliexpress kupóny do svojho účtu.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Všetky ostatné zaujímavé kupóny nájdeš v skupine na Facebooku alebo Telegrame

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.