• Pi. mar 24th, 2023

Takto získaš kupóny do obľúbeného obchodu.

ByKúp to z Číny

sep 14, 2022 ,
Takto získaš kupóny do obľúbeného obchodu SHEIN

Móda a zľavové kupóny idú k sebe. Čínsky obchod s módou a módnymi doplnkami >>> SHEIN <<< už pozná asi každý. Ale vieš ako získať dostupné kupóny? Tento spôsob si možno zamiluješ.

Na funkčné kupóny existuje aplikácia. Je to novinka od chlapcov zo španielska a funguje naozaj dobre. Teraz v auguste ju ešte zdokonalil updatom.

Čo je to Shein Coupon Finder?

Chalani vytvorili doplnok pre prehliadač Chrome. Ten si jednoducho nainštaluješ do svojho prehliadača a automaticky nájde najlepší kupón na nákup v Shein. S ním môžeš ušetriť veľa peňazí, naozaj.

Je to zadarmo, stačí si ho nainštalovať z obchodu Chrome Store . Samozrejme je úplne bezpečný. Rozšírenie prešlo všetkými bezpečnostnými kontrolami Chrome Store.

Kde akých doplnkov je viac. Väčšinou pre všetky známe obchody, ale je to automatizované. To znamená, že majú v databáze kupóny napríklad aj z 2015. Samozrejme nefunkčné. No a ty si povieš že to nefunguje. Shein Coupon Finder sa zameriava len na jeden obchod, tým pádom má najúplnejší a najaktuálnejší zoznam kupónov. Aktualizuje sa každú hodinu a pred pridaním je každý kupón manuálne skontrolovaný. Či naozaj to netuším, ale všetky kódy zatiaľ fungovali.

Ako to funguje? Kupóny na módu a zľavové kupóny raz dva tri

Je to naozaj veľmi jednoduché.

V prvom rade musíte mať nainštalované rozšírenie. Ak to ešte nemáš, môžeš si ho stiahnuť tu a kliknutím na „Pridať do prehliadača Chrome“.

Otvorí uvítaciu stránku s popisom ktorý je podobný tomuto, ale…… Treba spraviť ešte nejaké drobné úpravy.

Po nainštalovaní sa ti doplnok objaví v pravom hornom rohu. Klikneš naň pravým tlačidlom myšky a vyberieš „Môže meniť údaje na webe a meniť ich“

Ako získať kupóny do Shein? Je to jednoduché. móda zľavové kupóny

Po prejdení myšky na „Môže meniť údaje na webe a meniť ich“ sa zobrazí ďaľšia ponuka kde zaškrtneš „Iba na eur.shein.com

Ako získať kupóny do Shein? Je to jednoduché. móda zľavové kupóny

Toto nastavenie urob na stránke https://eur.shein.com/.

Toto je dôležité nastaviť. Shein coupon finder nie je môj vynález a bez tohto nastavenia sa môže stať čokoľvek. Nehovorím, že sa stane, ale….. Môžeš aj prísť o moju podporu pri tvojich nákupoch, preto na to nezabudni. Ak sa ti nechce do svojho počítača sťahovať rôzne veci, potom je tu ďalšia možnosť. Tou je, že mi napíšeš na Facebook a o kupón sa postarám ja osobne.

PatPat WW

Hotovo. Kupóny na módu sú tvoje

Hotovo. A môžeš nakupovať. Normálne si otvoríš stránku SHEIN, vyberieš tovar a v poslednom kroku objednávky sa ti v pravom hornom rohu zobrazí takéto okno.

Ako získať kupóny do Shein? Je to jednoduché. móda zľavové kupóny

Klikneš na „Skontrolovať všetky“, a rozšírenie otestuje všetky dostupné kódy. Zaberie to len pár sekúnd a po dokončení nechá ten, ktorý ti poskytne najväčšiu zľavu. Automaticky máš dostupné kupóny na módu Shein.

PatPat WW

Zobrazí sa takéto upozornenie:

Ako získať kupóny do Shein? Je to jednoduché. móda zľavové kupóny

Na reklamu zbytočne neklikaj. Vždy klikni rovno na CONTINUE TO CHECKOUT

pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Hotovo. Svoj nákup môžeš dokončiť. A že máš ušetrených pár grošov, potlapkaj sa po pleci.

Geekbuying WW

Netreba to brať hneď tak, že ideš šetriť veľké peniaze. Niekedy sa stane, že Shein neposkytuje momentálne žiadny kupón. Vyhľadávač preto nič nenájde. Budeš musieť skúsiť opäť neskôr.

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Automobilové doplnky Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant HiBREW hračky Huami Klarstein Kombinované doručenie Kuchynské doplnky Kuchynské nože kupóny Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Oclean Otázky&Odpovede Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore stratos Topshak Ugreen USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Súvisiace príspevky

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.