Lenovo LP5. Bluetooth slúchadlá v totálnej zľave.

Brutálne Bluetooth slúchadlá Lenovo LP5 za mega cenu

Vychutnaj si hovory a hudbu v kvalite HD so slúchadlami Lenovo LP5! Aktívne potlačenie hluku (ANC) a vylepšené potlačenie hluku (ENC) spolupracujú pri odfiltrovaní hluku v pozadí, zatiaľ čo veľký až 13 mm menič poskytuje úžasný zvukový zážitok. S týmito vysokovýkonnými slúchadlami prijímaš hovory zreteľne aj v hlučnom prostredí.

Slúchadlá Lenovo LP5 sú ťahačom nižšej triedy slúchadiel od Lenova. Cena za tieto slúchadlá opäť klesla pod 12€. Výborná cena za kvalitné slúchadlá.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

AliExpress ponuka Choice

Cena s kupónom

11,05

Kupón

n/o

Nakupuješ na AliExpress prvý krát? Prečítaj si článok


Získaj slúchadlá Lenovo LP5 len za polovicu.

Lenovo LP5 má ANC a dobrý kodek AAC HD

Slúchadlá Lenovo LP5 disponujú Bluetooth 5.2, AAC HD kodekom a vylepšeným tvarom ktorý dobre sadne do ucha. HD telefonovanie – Vďaka ENC dobre redukujú okolitý šum pri telefonovaní a majú 3 možnosti nastavenia ANC. Netreba čakať zázraky, ale už aj tak pri tejto cene je to niečo neobvyklé.

Lenovo LP5 s AAC HD kodekom

Brutálne slúchadlá Liberty 4

Výdrž a nabíjanie

Rýchlo nabíjacia kolíska s USB C je plne nabitá za 1,5 hodiny a slúchadlá vydržia hrať až okolo štyroch hodín. S nabíjacou kolískou je celkový čas počúvania cca 12 hodín.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Veľký menič Lenovo LP5

Slúchadlá dostali veľký, 13mm menič s odporom 32Ohm a citlivosťou 108dB. To pri tomto rozmere meničov zaručuje silný a hlasitý zvuk.

Získaj slúchadlá Lenovo LP5 len za polovicu.

Pre každý tvar ucha

Trojica náhradných špuntov zabezpečí pre každý tvar ucha to najpohodlnejšie nosenie počas počúvania. Výmena je jednoduchá. Ak by náhodou z nejakého dôvodu boli špunty malé, môžeš si ich vymeniť za vlastné. Upozorňujem, že veľkosť vlastných špuntov nemôže byť oveľa väčšia, lebo sa môže stať, že slúchadlá nesadnú do nabíjacej kolísky.


Získaj krištáľovo čistý zvuk so slúchadlami Lenovo LP5. Technológia ANC eliminuje šum v pozadí, takže sa môžeš sústrediť na hudbu a ENC umožňuje nízke skreslenie počas HD telefonovania. Veľký 13 mm menič poskytuje hlboký a výkonný zvuk, ktorý umocní tvoj zážitok z počúvania hudby. Posuň svoju hudbu do nových výšin s lacnými, no pokročilými slúchadlami s potlačením hluku od Lenova

Bluetooth slúchadlá na AliExpress. Vieš ako vyberať?

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.