abstract amethyst and white waves background subtle gradients flow liquid lines design element

Prečo Oclean X Pro?

Sónická kefka Oclean X Pro patrí do portfólia ecosystému Xiaomi. Je najlepšou alternatívou z celého radu Oclean. Cena – výkon sa rovná Oclean X Pro. Záujme nie len svojím exkluzívnym vzhľadom, ale predovšetkým svojimi vlastnosťami. Tých je naozaj dostatok. Od kvalitného 42000 otáčkového motorčeka, až po dotykový, 0,96′ displej. Poďme si to rozobrať na drobné.


CAINIAO WAREHOUSE EXPRESS SHIPPING 

Sklad Poľsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

57,99€

Kupón

SL5WW1

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Hlavné vlastnosti sónickej zubnej kefky.

 • Farebná dotyková obrazovka pre ľahké ovládanie
 • Štyri rôzne čistiace režimy – štandardné čistenie, čistenie citlivých zubov, masážny režim, bielenie
 • 20 čistiacich programov s rôznou silou a intenzitou, kde je možné intenzitu nastaviť v 32 stupňoch
 • Čistiaca sila dosahuje až 42 000 kmitov za minútu
 • Možnosť vytvorenia časového plánu čistenia zubov
 • Štetiny sú zaoblené pre dosiahnutie vyššej úrovne čistoty
 • Detekcia slepej zóny pomáha pri kompletnom vyčistení celej ústnej dutiny
 • Rýchle spárovanie kefky s vaším telefónom pomocou Bluetooth
 • Výdrž batérie dosahuje až 30 dní, plné nabitie už za 2 hodiny
 • Vodeodolnosť IPX7
 • Funkcia zníženia frekvencie pri čistení zubov
 • Nabíjačka 2v1, slúži ako držiak kefky ale aj ako nabíjačka

Oclean X na Bangood

Ak nakupuješ radšej na Banggood-e, pozri sa na ponuku tohto obchodu >> Oclean X Pro <<a použi kupón BG381232

Silný motorček s až 42000 otáčkami

V útlom tele sa skrýva motorček ktorý dosiahne až 84000 kmitov za minútu. Postará sa o to motorček Maglev. Motorček disponuje 42000 otáčkami a zabezpečí spolu s diamantovými štetinkami DuPont™ Tynex dokonalé odstránenie zubného povlaku. Samotná kefka disponuje aj AI umelou inteligenciou, preto motorček môže zvýšiť, alebo znížiť otáčky podľa znečistenia. Vďaka úspornému motorčeku a silnej batérii, sónická kefka Oclean X Pro vydrží za 2 hodiny nabíjania až 30 dní.

Kefka Oclean X Pro ponúka 4 režimy čistenia a 20 programov

Štyri rôzne čistiace režimy – štandardné čistenie, čistenie citlivých zubov, masážny režim a bielenie. Vyberie si naozaj každý ten správny pre svoje potreby. Ďalej k dôkladnému vyčisteniu prispeje aj 20 čistiacich programov s rôznou silou a intenzitou, kde je možné intenzitu nastaviť v 32 stupňoch. Dostupný je teda veľký výber možností na kvalitné vyčistenie.

Potrebuješ niečo na AliExpress reklamovať a nevieš ako na to? Prečítaj si článok >> Nakupuješ na AliExpress a chceš byť v kľude? Toto musíš vedieť! Customer Live Chat

Farebná dotyková obrazovka, AI režim a aplikácia

Svoju Oclean X Pro môžeš spravovať cez aplikáciu. Ak však nemáš práve po ruke telefón tak poslúži aj farebný displej o veľkosť 0,96′. Ten dokáže zobraziť naozaj všetky potrebné info a všetky nastavenia urobíš priamo na ňom. Umelá inteligencia sa spolu s gyroskopom postará o správny tlak na zuby a nezabudneš ani na nevyčistené miesta. Aplikácia Oclean Care je dostupná v Apple app store aj v Google Play

Samozrejme že celá sónická kefka Oclean X Pro je vodotesná IPX7. Magnetická nabíjačka slúži aj ako stojan na kefku.

Pozri jeden bonus. Kefka Oclean X10 Pro

Niekedy sú na Slovensku lepšie ceny ako v Číne. Skús pozrieť napríklad Andrea shop, ktorý momentálne ponúka Oclean X10 za prijateľnú cenu. Osobne tento store celkom obľubujem. Rýchle dodanie a podpora. Za mňa OK.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood Baseus BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant EÚ sklad HiBREW hračky ILife Klarstein Kuchynské doplnky Kuchynské nože Lenovo Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Soundcore stratos Tronsmart Tyčové vysávače Ugreen USB USB PD Violeworks Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.