Magic cube TESSAN TS-301 DE. Magická kocka s prepäťovou ochranou

TESSAN TS-301 DE

Magic cube od Tessan TS-301 DE je ideálna nie len pre cestovateľov, ale svoje plnohodnotné využitie nájde aj v domácnosti. Rozdvojka 6 v 1. Alebo teda rozbočka s 3AC/DC a 3USB zásuvkami je ideálna na zapojenie citlivejších zariadení v domácnosti. Prečo? Neni to totiž obyčajná kocka.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

17,17€

Kupón

n/o

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Kompatibilita a výkon

Magická kocka od Tessan je kompatibilná so všetkými zariadeniami v domácnosti ako napríklad Bluetooth slúchadlá, zubné kefky, telefóny, počítače, toastery, fény atď. Zaťažiteľnosť kocky je až 2500W pri 10A a pri USB vstupe je totálny výstup 5V pri 3A.

Tessan TS-301 DE ba AliExpress. Teraz v super cene.

Ak nakupuješ primárne na AliExpress, tak samozrejme túto kocku kúpiš aj tam. TESSAN TS-301 DE na AliExpress

Rýchlonabíjanie

Áno. Táto kocka Tessan TS-301 DE je náhradou za rýchlonabíjačky. Okrem klasifikácii ako rýchlonabíjačka, disponuje aj prerozdelením nabíjania PD. V kocke je integrovaný čip s technológiou inteligentného nabíjania, ktorý umožňuje každému portu detekovať a poskytovať ideálny výstup až 2,4A. Perfektné. Ideálne pre powerbanky, telefóny, alebo slúchadlá.

Magic cube Tessan TS-301 DE jednoducho vypneš

Tessan TS-301 DE má v sebe zabudovaný vypínač s ktorým jednoducho odpojíš celú kocku od elektrickej siete. Výborná vec. Nemusíš tak vyberať zo zásuvky žiadny spotrebič pri tvojom odchode. V dnešnej dobe drahej elektriky je to fajn. Kocka má LED diódu ktorá signalizuje zapnutie, alebo vypnutie.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Prepäťová ochrana Tessan TS-301 DE chráni spotrebiče

TESSAN kocka sa len netvári ako kvalitné zariadenie, ale ona ním naozaj je. Kvalitné zariadenie, lebo odoláva teplotám až do 750C°, protipožiarna ochrana v odolnosti až 94V0 a zároveň je aj schopná chrániť každé zariadenie proti náhlim výpadkom a kolísaniu prúdu. Má certifikáciu CE&ROHS. To znamená že kocka poskytuje úplnú ochranu pred elektrickým prúdom (skrat, prehriatie, prebíjanie, nadprúd atď.)

Vo videu som zabudol spomenúť túto skutočnosť. Mrzí ma to a preto ju dopĺňam v texte

Kocka má certifikáciu CE&ROHS. To znamená že kocka poskytuje úplnú ochranu pred elektrickým prúdom (skrat, prehriatie, prebíjanie, nadprúd atď.)

Lencent má niečo podobné

Do ponuky sa predierajú aj iné, lacnejšie značky, no zatiaľ skúsenosť nemám. Tak skús pozrieť a možno ťa zaujme cenou. Lencent PA037EU s cenou 10,69€

Video recenzia


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading