• Ut. jan 31st, 2023

Magic cube TESSAN TS-301 DE. Magická kocka s prepäťovou ochranou

TESSAN TS-301 DE

Magic cube od Tessan TS-301 DE je ideálna nie len pre cestovateľov, ale svoje plnohodnotné využitie nájde aj v domácnosti. Rozdvojka 6 v 1. Alebo teda rozbočka s 3AC/DC a 3USB zásuvkami je ideálna na zapojenie citlivejších zariadení v domácnosti. Prečo? Neni to totiž obyčajná kocka.

Priority Direct Mail -Packeta Z-Box

Sklad Česko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body

Cena s kupónom

17,67€

Kupón

BG21c406

Kompatibilita a výkon

Magická kocka od Tessan je kompatibilná so všetkými zariadeniami v domácnosti ako napríklad Bluetooth slúchadlá, zubné kefky, telefóny, počítače, toastery, fény atď. Zaťažiteľnosť kocky je až 2500W pri 10A a pri USB vstupe je totálny výstup 5V pri 3A.

Tessan TS-301 DE ba AliExpress. Teraz v super cene.

Ak nakupuješ primárne na AliExpress, tak samozrejme túto kocku kúpiš aj tam. TESSAN TS-301 DE na AliExpress

Rýchlonabíjanie

Áno. Táto kocka Tessan TS-301 DE je náhradou za rýchlonabíjačky. Okrem klasifikácii ako rýchlonabíjačka, disponuje aj prerozdelením nabíjania PD. V kocke je integrovaný čip s technológiou inteligentného nabíjania, ktorý umožňuje každému portu detekovať a poskytovať ideálny výstup až 2,4A. Perfektné. Ideálne pre powerbanky, telefóny, alebo slúchadlá.

Magic cube Tessan TS-301 DE jednoducho vypneš

Tessan TS-301 DE má v sebe zabudovaný vypínač s ktorým jednoducho odpojíš celú kocku od elektrickej siete. Výborná vec. Nemusíš tak vyberať zo zásuvky žiadny spotrebič pri tvojom odchode. V dnešnej dobe drahej elektriky je to fajn. Kocka má LED diódu ktorá signalizuje zapnutie, alebo vypnutie.

Pozvánka do skupiny na Facebooku. Kúp o z Číny

Prepäťová ochrana Tessan TS-301 DE chráni spotrebiče

TESSAN kocka sa len netvári ako kvalitné zariadenie, ale ona ním naozaj je. Kvalitné zariadenie, lebo odoláva teplotám až do 750C°, protipožiarna ochrana v odolnosti až 94V0 a zároveň je aj schopná chrániť každé zariadenie proti náhlim výpadkom a kolísaniu prúdu. Má certifikáciu CE&ROHS. To znamená že kocka poskytuje úplnú ochranu pred elektrickým prúdom (skrat, prehriatie, prebíjanie, nadprúd atď.)

Vo videu som zabudol spomenúť túto skutočnosť. Mrzí ma to a preto ju dopĺňam v texte

Kocka má certifikáciu CE&ROHS. To znamená že kocka poskytuje úplnú ochranu pred elektrickým prúdom (skrat, prehriatie, prebíjanie, nadprúd atď.)
pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.