Namakaný pártybox Soundcore Motion Boom Plus

Najvačší reproduktor z dielne Soundcore. Motion Boom Plus

Štyri titánové meniče ktoré dávajú spolu reálnych 80W a zvýrazňovač basov BassUp od Soundcore zaručia dokonalú párty vonku aj v obývačke. S funkciou PartyCast™2 zažiješ hlučnú a svetelnú párty na ktorú nezabudneš. Motion Boom Plus je vrchol párty boxov od Anker Soundcore.

Boombox ktorý hrá celý deň a s funkciou PartyCast™2 dokážeš prepojiť stovky reproduktorov.

Anker Soundcore Motion Boom Plus je hlučný, až 80W prenosný reproduktor s výdržou batérie 20 hodín. Vďaka jeho odolnosti voči prachu a vode IP67, je perfektný reproduktor na vonkajšie použitie, ako je záhradná párty alebo kempovanie. Je dosť hlasný a kvalitný na to, aby mohol byť priamym konkurentom JBL Xtreme 3. Ten má síce ešte o 20W viac, ale o 5 hodín kratšiu výdrž batérie.


Priority Direct

Sklad Nemecko

Nákup cez prehliadač

Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

119,99

Kupón

WS24A3129EU

Kupón je platný do 8.4.2024

Nakupuješ prvý krát na Soundcore? Pričítaj si článok


Obsah balenia a prvé dojmy Soundcore Motion Boom Plus

V balení nájdeš samotný reproduktor, USB C kábel, popruh na zavesenie a príručku rýchleho spustenia. Komplet manuál Soundcore Boom Motion Plus sa dá stiahnuť ako PDF. 3,5mm jack a USB A (zatiaľ) v balení nenájdeš.

Jeho rozmery sú prijateľné k svojmu výkonu a váha 2,4kg nijak neprekáža pri prenose. Poďme k samotnému výkonu.

Titánové meniče s dobrým výkonom

Titánové reproduktory s výkonom 80W. Soundcore Motion Boom Plus

Vnútro Motion Boom Plus tvoria dva titánové 30W stredobasové reproduktory o veľkosti 3,5palca (8,9cm) a dva výškové 10W reproduktory o veľkosti jedného palca (2,55cm). Boom efekt dotvárajú dva pasívne woofre. Výšky sú naozaj top. Idú do 40kHz čo už zaváňa Hi-Res-om. Koľko Hz majú spodky nikde uvedené nie je, ale tipujem že sú niekde okolo 100 až 150Hz. Samotný bas dopĺňajú a zvýrazňujú už spomínané bočné woofre. Na test používam viacero skladieb, ale na test basu je pre mňa najvhodnejšia skladba Bass I Love You od Bassotronic, kde idú tóny až na 36hz, 34hz, 33hz, 31hz, 17hz a 7hz. Boom Plus disponuje aj samostatným tlačidlom na zvýraznenie basov.

Čo sa týka použitých kodekov, tak to je v poriadku. Boom Plus disponuje klasicky SBC kodekom pre pripojenie starších zariadení a kodekom AAC. Mohli ho tvorcovia doplniť o AptX a LDAC, ale zas až tak nechýba. Tieto repráky sú tvorené na rachot. A zo Soundcore Motion Boom Plus dostaneš ale aj kvalitný rachot. Zo skúseností viem, že repro (slúchadlá) ktoré má dobrý rozsah a reprodukuje kvalitnú MP3 je niekedy lepšie SBC ako nekvalitná bedňa s AptX alebo dokonca LDAC.

Pozri aj pecku od Tronsmart. Tronsmart Bang Max alebo Sounarc K2

Pripojenie a PartyCast™2

Cez Bluetooth 5.3 pripojíš naozaj všetky aj tie najnovšie zariadenia. Pri prvom zapnutí sa Boom Plus spáruje rýchlo a bez problémov. Pozri si, aký kodek máš primárne nastavený. Ten sa dá zmeniť v nastaveniach telefónu. Na vrchnej strane vedľa tlačidla on/off je samostatné tlačidlo na pripojenie (párovanie) ďalších reproduktorov (zariadení) PartyCast™2. Pomocou tejto funkcie dokážeš pripojiť viac ako 100 zariadení.

PartyCast™2 pripojenie Soundcore Motion Boom Plus
PartyCast™2 pripojenie Soundcore Motion Boom Plus
PartyCast™2 pripojenie Soundcore Motion Boom Plus

ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Po pripojení skoro akéhokoľvek zariadenia do hlavného zariadenia, vytvoríš dokonalé ozvučenie priestoru. Pripojiť sa môžeš cez Bluetooth 5.3 alebo AUX jack – jack. Aj keď reproduktor Soundcore Motion Boom Plus má dva USB porty C aj A, tak hudbu z USB kľúča si nepustíš. USB C slúži na nabíjanie IQ port USB A môžeš použiť napríklad na reverzné nabíjanie. Keďže reproduktor má veľkú kapacitu baterky, až 13,400mAh a slúži aj ako PowerBanka. Cez Motion Boom Plus sa dá aj telefonovať. Slúži ako Hands Free. Zvuk je čistý a cez mikrofón ťa na druhej strane bude počuť zreteľne. Dosah Bluetooth je uvádzaný v otvorenom priestore 20m

SoundCore Many Geos

Obrovská výdrž batérie a PowerBanka

Batéria s kapacitou 13,400mAh vydrží hrať až 20 hodín. Port USB C slúži na nabíjanie a port USB A môže použiť na reverzné nabíjanie zariadenia. Čo sa týka nabíjania reproduktora tak nabitie Motion Boom Plus z 0 % na 100 % trvá 5,5 hodiny. Výdrž batérie 20 hodín je pri zhruba 50% hlasitosti a vypnutom „basovom režime“. Pri 100% hlasitosti a zapnutom „basovom režime“ je výdrž batérie cca 6 hodín. USB kábel typu C je pribalený. Kábel na reverzné nabíjanie sa bude musieť dokúpiť.

Áno či Nie? Kúpiť či nekúpiť

  • 80W
  • Odolnosť IP67
  • Dlhá výdrž batérie
  • Vlastná aplikácia s množstvom nastavení
  • Reverzné nabíjanie
  • Lepšia cena ako konkurencia
  • Chýba AptX alebo LDAC
  • Vyrobený z plastu bez pogumovania
  • Chýba prehrávanie z USB kľúča

Návod na Motion Boom Plus a Aplikácia Soundcore pre Android a Apple

Jednoduchý návod ako nakupovať na Soundcore eu

Zdroj: Soundcore

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.