Moderné stoly pre študentov s kupónom.

Moderné písacie stoly pre študentov

Moderné a kvalitné písacie PC stoly pre študentov z obľúbeného obchodu Banggood

Študentské písacie stoly prechádzajú k novým trendom. Jednoduché, účelné a hlavne lacné. Samozrejme musia mať aj nejakú kvalitu. A práve o tom je dnešná recenzia.


Moderný študent

Dnes ide do módy minimalizmus a vzdušnosť. Študentské písacie čí PC stoly zaberali často veľa priestoru a miestami pôsobili depresívne. Teda aspoň na mojich študentov v domácnosti. Začali sa obzerať po modernom dizajne, ktorý nezaberie veľa miesta. Keď mi ukázali čo by sa hodilo, skoro ma obrátilo. Štyri tyčky spojené s dvomi tenkými rúrkami. Ale…

Moderné a kvalitné študentské stoly z obľúbeného obchodu Banggood

No čo už. Pre mňa to nie je. Nechcem nikoho uraziť, ale za pár tyčiek zaplatiť 80€ a viac euro bez nejakej detailnej roboty je pre mňa už z princípu zderstvo. Je to na každom ako to kto berie. Ale dobre teda. Pozrime čínske e-shopy.

Jednoduchosť a moderný dizajn

Zablúdil som do obchodu Banggood. Nikdy pred tým som tam iné ako elektroniku nepozeral. A čuduj sa svete. Presne to čo som hľadal a za cenu ktorá sa neodmieta. Tak som ho hneď objednal. Okrem študentských stolov sa tam dá kúpiť zaujímavý nábytok. Samozrejme s kupónmi. Stôl má klasickú výšku aj dĺžku, no hĺbka je super. Zmestí sa naň všetko čo treba. Police môžu mať rôznu výšku. Je to fajn. Stôl môže slúžiť ako počítačový stôl, ale v prípade používania notebooku si výšku políc prispôsobíš. Študentský stôl vyzerá fakt moderne, štýlovo a nezaberá veľa miesta. Je to síce študentský stôl, ale kľudne sa hodí aj do kancelárie.

Rozmer študentského stola je dobrý.

Doprava a balenie

Stôl je dostupný v českom sklade, preto netreba ani dlho čakať. Doručený bol za dva dni v nepoškodenom stave. Dosky a jakle boli zabalené do mäkkej fólie a pomedzi boli oddelené polystyrénom. Dodanie ako z našich obchodov. Tak isto bolo dodanie bez ďalších poplatkov. Takže všetko v poriadku.

Zloženie do pár minút

Vyzerá presne ako na reklamných fotkách. Je síce ľahký, ale naozaj dosť pevný. Samotnú montáž zvládne každý. Všetky diery sedia presne. Montáž políc je variabilná vďaka viacerým montážnym otvorom. Stačí jeden šraubovák (v balení). Vidlicový kľúč môžeš použiť, ale nemusíš. Uťahovačku a lepidlo si nevšímaj. Skladal som toho viac. 🙂

Vybavenie reklamácie v Banggood nie je nič zložité

Kde kúpiť?

Ak som ti pomohol pri rozhodnutí, tak som rád. Či už sa rozhodneš tak alebo onak, ak budeš niečo potrebovať, napríklad kupón, tak mi napíš. WhatsApp nájdeš v ľavom dolnom rohu.


EU Priority Line

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu
Z Android zariadení si link skopíruj do prehliadača.

Ďalšia zľava za body Ak potrebuješ poradiť, napíš mi

Cena s kupónom

79,74€

Kupón

BG9b52e0

Druhý stôl je tiež super

Ak ťa neoslovila táto varianta študentského stola, je tu ďalší overený model teraz za 64,83€ s kupónom BGad442a (fotka č. 2). Doprava, montáž a kvalita je na vysokej úrovni v rámci ceny. Ja som si ich zamiloval. Ďalšia, už kvalitnejšia možnosť je stôl na treťom obrázku. Dá sa kúpiť v Merkury Market. Štýl, dizajn je ten istý, len použité materiály sú masívnejšie. Cena je už ale rádovo vyššia. Každopádne ale stojí za zváženie,

  • DOBRÁ CENA
  • Jednoduchosť montáže
  • Variabilita
  • Pravá aj Ľavá strana
  • Stolová doska by mohla byť hrubšia
    (tie s hrubšou doskou sú ale drahé)

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.