Nakupuj a získaj peniaze späť. Cashback z čínskych e-shopov

Výborný spôsob ako nakupovať lacnejšie. Cashback do čínskych e-shopov.

Čínske e-shopy dominujú vďaka výborným cenám. Niektorí fanúšikovia už vedia, že cez môj web, prípadne Facebookovú skupinu či stránku sa to naozaj oplatí vďaka podpore. Teraz sa treba posunúť ďalej a zlepšiť, respektíve ešte zvýhodniť nakupovanie. Využi Cashback a získaj peniaze späť.

Je to jednoduché.

Z odkazov nižšie sa dostaneš na stránku ktorá vyzerá nejak takto

Aliexpress cashback. Teda nie len. Získať peniaze späť môžeš z väčšiny čínskych e-shopov

Na začiatku sa musíš registrovať na portál. To znamená že klikneš na NO a urobíš registráciu. Pri každom ďalšom nákupe klikneš na YES. Ak si však neveriaci Tomáš a máš obavy, stačí kliknúť na No, I hate saving a pokračuješ v normálnom nákupe. Oplatí sa však zaregistrovať a surfovať po stránkach predajcu cez odkazy nižšie.

Ako funguje Cashback? Peniaze máš na svojom účte.

Po úspešnej registrácii sa zobrazí stránka, ktorá vyzerá nejak takto.

Máš vytvorený účet z ktorého sa dostaneš do tvojho obľúbeného obchodu. Na stránky známych predajcov sa môžeš dostať buď zo svojho účtu, alebo kliknutím na odkazy nižšie. Je to naozaj jednoduché a bezpečné.

Ako vyberať peniaze zo svojho Cashback účtu?

Po kliknutí na výber peňazí zadáš buď číslo svojho účtu (len IBAN) alebo ja osobne odporúčam PayPal. Zadáš len svoj PayPal email a hotovo. Peniaze máš do niekoľkých minút na bankovom účte. To by bolo asi všetko, no ak máš otázky tak mi kľudne napíš do komentára buď pod tento článok, alebo WhatsApp či Messenger.

Vstupné linky na registráciu

Giftmio [Lifetime] Many GEOs

AliExpress

Vstupná stránka pre Cashback AliExpress

Banggood

Vstupná stránka pre Cashback Banggood

Geekbuying

Vstupná stránka pre Cashback Geekbuying

Všetky ostatné obľúbené obchody nájdeš vo svojom účte. A že ich je naozaj hodne.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.