Selection Standard. Všetko o nákupe na AliExpress

AliExpress Selection Standard sa rozbehla ešte pred 11.11

Všetci sme netrpezlivo čakali od minulého roku na spustenie logistického centra v Poľsku, ktoré malo byť akou si záchranou pre nákupy z európskych skladov v centrálnej Európe. No márne. Nejaké nové sklady sa síce otvorili, ale ako sme si iste všetci všimli, na úkor ceny. Ale je tu Selection Standard AliExpress

Je jasné, že za niečo môže súčasná situácia. Ceny sú ale častokrát väčšie ako na Slovensku. Drobnosti sa stále oplatia, ale určite z Číny. AliExpress dobre zareagoval na situáciu a vytvoril ďalšiu dopravu s názvom Selection Standard..


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Čo je doprava Selection Standard AliExpress?

AliExpress doprava Selection Standard je niečo podobné ako doprava Standard Shipping. Taktiež ju zabezpečuje doprava pod krídlami Alibaba, Cainiao. Doprava je tak isto bez poplatku Slov. Pošte. Balíky chodia aj kuriérom aj poštou, stále však bez poplatku a verím že sa to nezmení. No zatiaľ som mal všetko bez doplatku.

AliExpress WW
AliExpress WW

Aký je teda rozdiel?

Tí čo nakupujú pravidelne určite postrehli, že sa k produktom pridala táto nová doprava a pribudol aj text „DELIVERY IN 15 DAYS“ alebo „15-day delivery on orders over € 10,00“ Pozri celú ponuku s touto dopravou

Rozdiel medzi AliExpress Standard Shipping a AliExpress Selection Standard je ten, že produkty ktoré môžu byť odoslané s dopravou Selection Standard má AliExpress vo vlastných skladoch. Pri doprave Standard Shipping musia všetko nazbierať aj s externých skladov a následne poslať. Väčšinou je aj písané že odosielajú do 24 hodí alebo 72hodín. Pri tejto novej doprave je to hneď (do pár minút). Treba si dať preto aj pozor či tovar vlastne chceš. Tovar sa dá vždy stornovať, no po odoslaní je to už trochu problém.

Ďalšou super novinkou (zatiaľ neoverenou) by mal byť automatický refund vtedy, keď balík nedorazí na adresu do pätnástich dní. To by mohlo byť na jednej strane fajn, no na strane druhej by mne osobne nevadilo ani keby prišiel na šestnásty deň.

Selection standard doručenie do 15 dní.

Ako je vidieť na obrázku vyššie, ponuka dopravy môže vyzerať aj takto. Je to najlepšia varianta pätnásťdňovej dopravy. Nemusíš nakupovať nad 10€, aby sa automaticky preplo na Selection Standard. Pri takto označenom tovare sa odosiela hneď. Tak pozor na zrušenie objednávky.

Selection standard doručenie do 15 dní. Akcia Warm Up

Prečítaj si aj Poplatky pri nakupovaní z Číny. Doprava, reklamácie, Live Chat a ďalšie info.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.