Panasonic RP-HJE125. Slúchadlá čo vydržia takmer všetko

Slúchadlá Panasonic RP-HJE125

Panasonic má široké spektrum kvalitných produktov a medzi ne patria aj samozrejme slúchadlá. Slúchadlá všeho druhu a pripojenia. Jedného času sa Panasonicu podarilo vyrobiť slúchadlá, ktoré hravo konkurujú aj dnešným modelom. Rozmerovo malé s krásnym a vyváženým zvukom, malým odporom a veľkým rozsahom. Panasonic RP-HJE125 sú nesmierne dobre ladené slúchadlá. Pre niektorých majú však drobný problém. Sú káblové. Kábel s 3,5mm jackom je ale dlhý a zrejme nezničiteľný.

Ergofit Dizajn

Ergofit dizajn pre pohodlné nosenie

S Ergofit dizajnom Panasonic ulahodil širokému spektru ľudí. Sú tvarované tak, aby nevadili pri dlhom počúvaní, nevypadávali pri športovaní a čo je dôležité, že zvuk ide priamo do ušného kanála a nerozptyľuje sa von. V kombinácii s dodávanými veľkosťami špuntov, dokážu perfektne eliminovať okolitý zvuk. Kľudne môžem povedať, že aj o dobrých 35dB. V balení nájdeš tri veľkosti. Ak by náhodou, čo nepredpokladám, nesadli, samozrejme sa dajú vymeniť za tvoje odskúšané špunty. Na slúchadlá Panasonic RP-HJE125 dobre sadnú naozaj všetky typy špuntov. Výhoda oproti Bluetooth slúchadlám s nabíjacou kolískou je jasný. Nemusíš skladať špunty kvôli nabíjaniu.

Pružný audio kábel

Slúchadlá Panasonic RP-HJE125 vyrobili čisto pre posluch audia. Nemajú žiadne mikrofóny ani ovládanie na kábli. Možno aj to je dôvod prečo sa slúchadlá a kábel nepokazili za tak dlhý čas a celkom drsnom prostredí. Jeho dĺžka je 1,1m dočiahne v pohode do zadného vrecka a s konektorom v tvare L ich pripojíš pohodlne aj v úzkom priestore.

Pružný audio kábel slúchadiel Panasonic RP-HJE125
Konektor 3,5mm jack v tvare L. Panasonic RP*-HJE125

Ako hrajú Panasonic RP-HJE125?

Slúchadlá vyladili pre pokojný, neunavujúci posluch aj pri dlhšom počúvaní. Basy znejú mäkko a nerezonujú. Môžu za to 9mm meniče s nízkym odporom, len 16Ohm a vysokou citlivosťou 97dB. Pri frekvenčnom rozsahu 10Hz-24kHz sa môžeš spoľahnúť na vychutnanie každého reprodukovaného tónu. Skladby ako 1944 od Jamala, Daft Punk – Give Life Back to Music, alebo David Gilmour – David Gilmour – Wish You Were Here či Hans Zimmer – Time. Každý žáner a štýl hudby je celkom dobre vyladený. „Lajfky“ hrajú nad očakávania.

Kde ich kúpiš?

Slúchadlá Panasonic RP-HJE125 teraz dostaneš kúpiť v výbornej cene oproti tomu, ako som ich kupoval ja. Totižto slúchadlá už nie sú žiadnou novinkou. Ak ti teda nevadí kábel a to, že slúchadlá sú čisto len na posluch, určite by som do nich šiel.

Planeo elektro je takmer v každom meste, preto nie je problém si ich objednať a vyzdvihnúť na predajni. Vyhneš sa tak poplatku za dopravu. A za cenu 7,49€ nie je o čom.

Hľadáš slúchadlá s pripojením Bluetooth? Pozri si ďaľšie recenzie

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.