Perfektné Ugreen HiTune X6 ANC ktoré nadchnú aj Hifistu

Bluetooth slúchadlá Ugreen HiTune X6Ugreen HiTune X6

Keď sa povie Ugreen, väčšina ľudí si predstaví USB káble, nabíjačky alebo powerbanky. Vieš ale o tom, že značka Ugreen má vo svojom portfóliu aj nekompromisne kvalitné Bluetooth slúchadlá HiTune X5 a HiTune X6?
Ide o slúchadlá s kvalitným BT kodekom SBC/AAC pri HiTune X6 a SBC/AAC/AptX pri HiTune X5. Rozdiel medzi týmito dvomi modelmi je nie len v použitom kodeku, ale pri X šestkách aj vo vylepšenom ANC(active noise control) a DLC driveroch (diamantovo-uhlíkové vlákna). A práve o HiTune X6 budú nasledujúce riadky.

Slúchadlá Ugreen HiTune X6

Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

30,26

Kupón

N/O

Kupón č. 2
N/O

Nenakupoval si ešte na AliExpress? Prečítaj si článok


*Najskôr zadaj prvý kupón a až potom kupón číslo dva

Ako hrajú Ugreen HiTune X6 ANC?

Niekedy začiatkom roku som mal možnosť vyskúšať naozaj zvukovo aj dizajnovo dobre ladené Bluetooth slúchadlá HiTune X5. Bol som veľmi milo prekvapený, že v takých malých zariadeniach to môže byť tak nabité technológiami. Používajú kodek AptX a je to veru počuť. Výšky čisté, až dá sa povedať kryštálovo čisté. Pri rozsahu do 20kHz to je až skoro nevídané. Povedal by som, že v slúchadlách tejto cenovej kategórii nemožné. A predsa.

Dnes som si vyskúšal HiTune X6 ANC. Bol som trochu skeptický pretože X päťky majú Bluetooth 5.2 a AptX kodek. Ugreen HiTune X6 disponujú len kodekom pre prenos AAC a Bluetooth 5.1. Nikdy nerobím predčasné uzávery. A pri týchto slúchadlách sa nedá inak, iba že WOW

Slúchadlá s kodekom AAC hrajú vždy lepšie na Apple zariadeniach ako na Androide. Tak je to asi samozrejmé. AAC kodek je z dielne Apple

Ugreen HiTune X6 ANC

Basy, stredy a výšky

Podľa môjho názoru, sú HiTune X5 prioritne na počúvanie hudby. Sú Fakt peckové. Správne vyladené basy aj výšky. Stredy mi prišli také neutrálne. No Ugreen HiTune X6 ANC sú všestrannejšie. Hudba, Gaming mode, hovory. Sú dokonale vyladené pre všetky aktivity.

Basy sú silné, tuhé bez rezonancie. Klasicky a ako vždy som siahol po skladbe Bassotronics – Bass I Love You Sú ako stvorené pre elektronickú hudbu. V hernom móde sú však ešte lepšie. Pôsobili na mňa prirodzenejšie a veľmi dobre znela aj skladba Allan Taylor – Colour to the moon. Ako keby som stál hneď vedľa neho.

Stredy sú nastavené do polohy V. Ani neviem ako to napísať. V skratke. Vôbec mi to nevadilo. Vyzdvihli ešte viac basy a slúchadlá dostali aj tak celkom veľký priestor. V normálnom režime sú stredy ladené na spodku, ale herný mód im dáva takú tú prirodzenosť. Toto ladenie dáva slúchadlám Ugreen HiTune X6 akúsi trojrozmernosť hudby, čo umožňuje vychutnať si akúkoľvek skladbu.

Výšky v normálnom režime znejú dobre, ale pre akustickú a metalovú hudbu skôr tak nejak plytko – sucho. V hernom režime zostali výšky prirodzené a vnímal som viac ako len to „cink„. Prirodzené rozšírenie podtónov.

Vieš aký audio kodek majú tvoje Bluetooth slúchadlá?

HD volanie a ENC (Environmental Noise Cancellation)

Volanie je čisté a zrozumiteľné. Mal som pocit, že sa zvuk zo slúchadla približuje zvuku z iPhone 13 mini. Ale určite bol lepší ako z môjho Androidu. ENC zrejme funguje dobre, lebo aj na to, že som bol v hlučnom prostredí ma bolo (údajne) dobre počuť.

Ugreen HiTune X6 ANC

Záver

Slúchadlá som mal len na vyskúšanie a možno som na niečo zabudol. Každopádne zvuk som si vychutnával dosť na to, aby som ich vedel len a len odporučiť. V ušiach som ich mal vyše hodiny a ani som o nich nevedel. Takže predpokladám, že ani dlhšie nosenie nebude problém. V ušiach im treba najsť miesto. Ja som si ich po vložení trochu pootočil a sadli dokonale. O ovládaní sa rozpisovať netreba. Funguje presne tak ako je v popise.

Ugreen HiTune X5 teraz s kupónom v hodnote 1,97€ Použi kupón HN1BFRBNVXXS

Ovládanie slúchadiel Ugreen HiTune X6 ANC
  • Dobré ANC a ENC 6 mikrofónov
  • Herný mód
  • Nízka latencia
  • Rýchle nabíjanie
  • Dobrá cena
  • Pri tejto cene a v tejto kvalite som nenašiel nič.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading