Lacné RGB izbové svetlo. Nechýba ani Wi-Fi ovládanie

RGB stropnice AliExpres

RGB stropnice s wifi sú čoraz populárnejším spôsobom, ako dodať každej miestnosti jedinečný a štýlový nádych. Tieto svietidlá umožňujú ovládať farbu a jas svetla v izbe pomocou smartfónu, tabletu, alebo ovládača. Môžeš dokonca ovládať viacero svetiel naraz, čo uľahčuje vytváranie úžasných svetelných efektov v akomkoľvek priestore. Vďaka wifi konektivite môžeš použiť aj hlasové príkazy na úpravu osvetlenia odkiaľkoľvek v dome. Konkrétne toto moje celkom lacné svetlo z AliExpressu nemá hlasové ovládanie. Vybral som verziu len s ovládačom a za túto cenu som maximálne spokojný.

RGB stropnica s ovládačom

Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

AliExpress ponuka Choice

Cena s kupónom

33,19€

Kupón

MARPOU329

Nakupuješ na AliExpress prvý krát? Prečítaj si článok


Doprava, balenie a montáž.

Ako je už zvykom pri ponuke CHOICE, doprava bola niečo vyše týždňa. Balenie nebolo síce dokonalé, ale myslím že plne dostačujúce na to, aby sa svetlo nerozbilo. Montáž mi dala celkom zabrať. Úchyt je robený skôr na úplne rovné podklady typu sadrokartón. Pri nerovnejších (starých) stropoch môže byť problém s nasadením stropnice na úchyt. Je dosť úzky a nie a nie ho nasadiť. No podarilo sa.

Pozn.: Zapojenie by mal robiť odborný pracovník

RGB stropnica dokonale osvetlí celú izbu

Aj keď sa môže zdať, že 30 cm priemer stropnice je malý, opak je pravdou. Samozrejme, že do miestnosti cez 30m2 by bolo nedostačujúce. Do bežnej detskej izby zhruba 20m2 úplne stačí. Farbu stropnice okrem RGB módu môžeš meniť od teplej 3000K až po ľadovú bielu 6500K. Svietivosť je na úrovni 3000lm a spotreba len 24W. To je celkom fajn.

Časovač až na 8 hodín

Do detskej izby pre naše ratolesti je super táto vymoženosť. Časovač sa dá nastaviť od jednej hodiny až po osem hodín v násobkoch. Funguje dobre a presne na čas. V prípade starších detí alebo použitia stropnice v inej ako detskej izbe, je tu možnosť vypnúť svetlo ovládačom. Samozrejme že sa dá zapnúť opätovným stlačením vypínača na stene za čo má výrobca u mňa jedno malé plus.

Ako reklamovať tovar na AliExpresse


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.