Sonická kefka Nandme NX9000. Seriózny prístup k čisteniu zubov

Sonická zubná kefka Nandme NX900 za lukratívnu cenu s kupónom

Sonická zubná kefka Nandme NX9000 s nízkou hlučnosťou (len 45dB), časovačom a čistiacimi režimami. Elegantné telo z hliníka a informatívny displej len podčiarkujú kvalitu spracovania a pôžitok z čistenia zubov.

S kupónom výrazne ušetríš

Najlacnejšie produkty Nandme sú jednoznačne na AliExpresse. Teraz dokonca s kupónom a vo vynikajúcej cene. Veď pozri na to.


Standard Shipping

Sklad Poľsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

25,04€

Kupón

24CD03

Kupón platí pri objednávke dvoch kusov kedy ušetríš najviac.
Pri 4 kusoch použi kód 24CD08

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Balenie na niekoľko mesiacov

Balenie? Luxusné. Presne tak ako sama kefka. Variantov balení má na výber hneď niekoľko. Objednával som rovno dve sonické zubné kefky Nandme NX9000. Každé balenie má dve kefky a ako darček teraz dáva predajca ďalšie 4 kefky. Ďalej je v balení nabíjačka USB-A a návod na použitie. Ten celkom prekvapil, lebo v ňom nájdeš aj slovenčinu či češtinu.

Telo kefky je vyrobené z prémiového hliníka a ten dotvára tak luxusný vzhľad. Nachádza sa tam aj displej s informáciou o nabíjaní, zvolenom režime čistenia či kvalita umývania zúbkov. Celá sonická zubná kefka Nandme NX9000 vyzerá skvelo.

Nabíjačka, nabíjanie a výdrž na jedno nabitie Nandme NX9000

Dĺžka nabíjania je len cca 7 hodín. Večer vložíš do pevného a stabilného stojanu a ráno sa kefka teší na použitie. Použi vhodnú nabíjačku. 5V. Vydrží naozaj dlho. Pri Sensitive móde výrobca udáva 50 dní. Všetko však záleží od toho, ako často sa kefka Nandme NX9000 používa. Pri klasickom čistení 2X denne sa stav nabitia zníži o 1-2%. Takže 50 dní sa tvári ako celkom reálny údaj.

Až 5 módov čistenia a vysokofrekvenčné vibrácie

Pre teba vyhovujúci režim čistenia si navolíš stlačením tlačidla. Na výber máš každodenné/jemné čistenie/bielenie/leštenie/masírovanie. Masírovanie si obľúbiš. Ďasná si na tento mód poriadne navyknú. Čistenie je nastavené na dve minúty. Nakoniec aj zubári odporúčajú tento čas čistenia. Každých 30 sekúnd sa motorček zastaví na zmenu čistenia kvadrantu ústnej dutiny. Fajn. Nezabudneš.

Motorček Maglev a DuPont štetinky

Motorček 4.0 Maglev Sonic Motor rozvibruje štetiny vymeniteľnej hlavy kefky rýchlosťou až 36 000 vibrácií za minútu, čím zaisťuje efektívne čistenie zubov. Ide o kvalitný motorček ktorý používajú výrobcovia o dosť drahších zubných kefiek. Je to naozaj dosť a vítam to, že na tele sonickej zubnej kefky Nandme NX9000 je cítiť len minimálne vibrácie.

Kefky-štetiny DuPont patria k tomu najlepšiemu. Tieto štetiny sa vyrábajú z vlákien DuPont™ Tynex®,. Tie sú známe svojou vysokou kvalitou a účinnosťou pri čistení zubov. V balení nájdeš mäkkú a stredne mäkkú kefku. Náhradné kefky vhodné do Nandme NX9000 majú stredne mäkké.

>>>Všetky dôležité parametre pre sonickú zubnú kefku Nandme NX9000<<<

Moje hodnotenie na záver

Sonická zubná kefka Nandme NX9000 je výborná voľba v pomere cena-výkon. Vysoké vibrácie s dobrým tlmením do tele kefky, balenie na niekoľko mesiacov, luxusný vzhľad a až 5 módov čistenia. Toto všetko za minimálnu cenu. Rýchle dodanie z poľského skladu. Je niekoľko násobne lacnejšia ako napríklad Oclean X. Takže na začiatok a zoznámenie sa so sonickými kefkami je to skvelá voľba.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.