Nakupuj lacnejšie. Sónická zubná kefka Seago SG-507 za menej ako polovicu

Obchod Brandsproducts authorization Store na AliExpress si pripravil perfektnú akciu. Sónická kefka SEAGO SG-507 za menej ako polovicu

Takéto cenové bomby nebývajú často a už vôbec nie v európskom sklade. Sónická kefka SEAGO SG-507 je dostupná v poľskom sklade s dopravou zadarmo. Rýchle dodanie je jasné.

V balení nájdeš od jednej kefky až po dvoj balenie so šestnástimi náhradnými. Naozaj veľká variabilita. Obchod rozdáva trojicu kupónov v dobrej hodnote.

Kupón začína na hodnote 11123SALE 0,97€ pri objednávke nad 0,97€. Ďalším kupónom 6NEBU2 znížiš objednávku o 1,93€. Objednávka sa však musí vyšplhať nad 14,80€. Najzaujímavejší je posledný z trojice kupónov. Ten má hodnotu viac ako4,80€. Platí síce od objednávky až18€, ale myslím, že to nebude problém. Kefky pre celú rodinu a hotovo.

A to nie je všetko. Pri objednávke nad 44,27€ môžeš použiť aj môj kupón 12DEC6. Takže naraz použiješ nie jeden kupón, ale rovno dva. A to už sa naozaj oplatí.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cenový vývoj: 25€

Cena s kupónom

19,26€

Kupón

OCTUP3

Kupón platí od 29€

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článok


Zakladné vlasnosti Sónickej zubnej kefky SEAGO SG-507

1. Až 40 000 kmitov za minútu. Dokonalé sonické vibrovanie, ktoré efektívne odstraňuje plaky a škvrny. 5 režimov čistenia ponúka rôzne potreby starostlivosti o ústnu dutinu. Elektrická sonická zubná kefka SEAGO SG – 507 USB bola starostlivo navrhnutá tak, aby zlepšila zdravie zubov u väčšiny ľudí, čo je bezpečné a efektívne s piatimi režimami čistenia Bielenie, Čistenie, Citlivá masáž a Leštenie, aby vyhovovala rôznym potrebám.

Dvojminútový automatický časovač s 30-sekundovým intervalom na dosiahnutie osvedčeného najlepšieho načasovania (odporúčaný čas stomatológom) čistenia zubov, poskytuje tvojim zubom dokonalý čistiaci a bieliaci účinok. Čistenie zubov zdokonalia štyri intervaly po 30 s aby sa nezabudlo na to, že si dôkladne vyčistíš všetky štyri kvadranty úst.

Samozrejmosťou je LED indikátor nabíjania s upozornením na nedostatok energie a ochranou proti vypnutiu. Nabitá lítiová batéria ustojí až 3 týždne čistenia na jedno nabitie (dvakrát po 2 minúty denne). Sónickú kefku SEAGO SG-507 nabiješ cez rozhranie USB za 4 hodiny a môžeš ju používať minimálne spomínané tri týždne. Vďaka vodotesnosti IPX5 ho môžete bezpečne používať v kúpeľni.

Ako som spomínal v úvode, balenia sú rôzne. Od dvoch náhradných hlavíc až po dvoj balenie so šestnástimi náhradnými hlavicami.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.