Nakupuj lacnejšie. Sónická zubná kefka Seago SG-507 za menej ako polovicu
Aktuálna ponuka kupónov,  Prebiehajúce akcie AliExpress

Sónická kefka SEAGO SG-507

Obchod Brandsproducts authorization Store na AliExpress si pripravil perfektnú akciu. Sónická kefka SEAGO SG-507 za menej ako polovicu

Takéto cenové bomby nebývajú často a už vôbec nie v európskom sklade. Sónická kefka SEAGO SG-507 je dostupná v poľskom sklade s dopravou zadarmo. Rýchle dodanie je jasné.

V balení nájdeš od jednej kefky až po dvoj balenie so šestnástimi náhradnými. Naozaj veľká variabilita. Obchod rozdáva trojicu kupónov v dobrej hodnote.

Kupón začína na hodnote 10,19€ pri objednávke nad 19.35€. Ďalším kupónom znížiš objednávku o 15,28€. Objednávka sa však musí vyšplhať nad 29€. Najzaujímavejší je posledný z trojice kupónov. Ten má hodnotu viac ako 20€. Platí síce od objednávky až 39€, ale myslím, že to nebude problém. Kefky pre celú rodinu a hotovo.

A to nie je všetko. Pri objednávke nad 44€ môžeš použiť aj môj kupón. Takže naraz použiješ nie jeden kupón, ale rovno dva. A to už sa naozaj oplatí.

Aliexpress Standard Shipping

Sklad Poľsko

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu. V aplikácii je možnosť uplatniť si aj nazbierané coiny.

Cena s kupónom

13€ – 39€

Kupón

sah6

Zakladné vlasnosti Sónickej zubnej kefky SEAGO SG-507

1. Až 40 000 kmitov za minútu. Dokonalé sonické vibrovanie, ktoré efektívne odstraňuje plaky a škvrny. 5 režimov čistenia ponúka rôzne potreby starostlivosti o ústnu dutinu. Elektrická sonická zubná kefka SEAGO SG – 507 USB bola starostlivo navrhnutá tak, aby zlepšila zdravie zubov u väčšiny ľudí, čo je bezpečné a efektívne s piatimi režimami čistenia Bielenie, Čistenie, Citlivá masáž a Leštenie, aby vyhovovala rôznym potrebám.

Dvojminútový automatický časovač s 30-sekundovým intervalom na dosiahnutie osvedčeného najlepšieho načasovania (odporúčaný čas stomatológom) čistenia zubov, poskytuje tvojim zubom dokonalý čistiaci a bieliaci účinok. Čistenie zubov zdokonalia štyri intervaly po 30 s aby sa nezabudlo na to, že si dôkladne vyčistíš všetky štyri kvadranty úst.

Samozrejmosťou je LED indikátor nabíjania s upozornením na nedostatok energie a ochranou proti vypnutiu. Nabitá lítiová batéria ustojí až 3 týždne čistenia na jedno nabitie (dvakrát po 2 minúty denne). Sónickú kefku SEAGO SG-507 nabiješ cez rozhranie USB za 4 hodiny a môžeš ju používať minimálne spomínané tri týždne. Vďaka vodotesnosti IPX5 ho môžete bezpečne používať v kúpeľni.

Ako som spomínal v úvode, balenia sú rôzne. Od dvoch náhradných hlavíc až po dvoj balenie so šestnástimi náhradnými hlavicami.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Napíš mi
💬 Potrebuješ kupón?
Ahoj👋
Potrebuješ pomôcť s nákupom alebo kupón?
%d blogerom sa páči toto: