Sounarc K1 je karaoke boombox na rodinnú párty (Recenzia)

Sounarc K1 karaoke reproduktor

Nová značka Sounarc od Tronsmartu. Lacnejšia verzia obľúbených reproduktorov. Sounarc K1 dokáže zabaviť partiu v dome či na záhrade. Je dostatočne silný a s dodávanými mikrofónmi sa zabaví celá rodina či dobrá partia.

Doprava z Geekbuying

Doprava bola rýchla ako obvykle a bez ďalších poplatkov. Doručenie bolo z českého skladu, takže inak sa ani nedalo. Sounarc K1 bol zabalený dostatočne a balík nebol, ako vždy, poškodený. Osobne som s týmto obchodom veľmi spokojný.

Doprava bez ďalších poplatkov

Doprava je vždy bez ďalších poplatkov. DPH je zarátané v cene produktu a doručenie z českého skladu je kuriérom na adresu. Doručenie z českého skladu je rýchle. Od objednania do doručenie to boli štyri dni. Fajn.


Standard Shipping

Sklad Česko bez ďalších poplatkov

Nenakupuj cez aplikáciu, ale cez web stránku
Ak máš otázky, napíš mi.

Novinka od Tronsmart. Bang Max je obrí Boombox s dobrým zvukom.

Cena s kupónom

89€

Kupón

NNNKUPTOZK1

Nakupuješ 1 krát na Geekbuying? Pričítaj si článok


Čo nájdeš v balení

V balení nájdeš samotný reproduktor, diaľkové ovládanie, dva mikrofóny, popruh na prenášanie, USB C kábel na nabíjanie a 3,5mm jack na pripojenie AUX. Samozrejme aj návod na ovládanie či už s diaľkovým ovládačom, alebo priamo na reproduktore.

Vlastnosti Sounarc K1.

 • Výkon: 150W
 • Dynamický 2.2-kanálový systém (2 basové reproduktory, 2 výškové reproduktory)
 • Spracovanie zvuku DSP: Zosilnené hlboké basy
 • Bluetooth: verzia 5.0
 • Vodeodolnosť: IPX6 vodotesná
 • Nabíjanie: DC 5V / 3A, odpor: 4Ω+15% USB-C. Samotný adaptér v balení nie je.
 • Doba nabíjania reproduktora: 7 hodín
 • Doba nabíjania mikrofónu: 3 hodiny
 • Dosah mikrofónu: 6 metrov, 10 metrov na otvorenom priestranstve
 • Výdrž reproduktora pre hudbu: až 18 hodín (hlasitosť 50%)
 • Výdrž karaoke reproduktora: až 8 hodín (50% hlasitosť)
 • Vstupy: vstupný 3,5 mm AUX port, microSD karta (max. 128GB), USB flash (max. 128GB)
 • Rozmery: 350 x 105 x 183 mm
 • Hmotnosť: 3.196 kg
 • Kapacita batérie reproduktora: 18000mAh
 • Kapacita batérie mikrofónu: 1800mAh
 • Vstavaná powerbanka
 • Bezdrôtové pripojenie: TWS s druhým reproduktorom s celkovým výkonom 300W

Dizajn a výbava. V celku luxusné prevedenie

Dizajn reproduktora je elegantný a nepôsobí rušivo v žiadnom priestore. Vďaka jeho obdĺžnikovému tvaru a gumeným podložkám je stabilný a nešmýka sa ani na hladkom povrchu. Nožičky majú celkom dobrú výšku a sú pružné, čo eliminuje prípadné rezonancie od podkladu. Masívna rúčka na prenášanie je príjemná a výška medzery od reproduktora nemusí byť pre každého dostatočná. Pod prednou mriežkou sa ukrývajú štyri meniče. Dva basové s výkonom 2*50W a dva výškové meniče 2*25W. Dokopy teda 150W. Ide ale maximálny výkon, takzvaný PEAK. Takže plnohodnotných a stálych 150W z toho nevyžmýkaš. Na sile zvuku to ale nevadí. Reproduktor pri 89dB je dostatočne hlasný a stačí na dobré ozvučenie klasickej miestnosti. Na prednej strane je tiež RGB podsvietenie. RGB podsvietenie majú aj dva bočné woofre ktoré dodávajú silný bas reproduktoru.

Ovládacie tlačidlá

Na vrchnej strane nájdeš dvanásť tlačidiel na ovládanie. Sú pogumované a ľahko sa stláčajú. To je celkom plus, lebo nie každý reproduktor, hlavne tie lacnejšie to tak nemajú. S tlačidlami ovládaš všetko podstatné. Hlas reproduktora a mikrofónu, DSP, Echo, párovanie atď. No na prehľadnejšie ovládanie je dobré používať dodávaný diaľkový ovládač.

Ovládacie tlačidlá Sounarc K1

Zadná strana

Na zadnej strane sú hrubé gumové „dvere“, ktoré zaisťujú vode odolnosť vstupných portov. Po jeho otvorení nájdeš USB-C pre nabíjanie, USB pre powerbanku-reverzné nabíjanie a USB kľúč, slot microSD a vstupný vstup na pripojenie externého zdroja zvuku. Gumená záslepka je dosť pevná a otvoriť ju prstom môže byť obtiažne. Každopádne dobre chráni pred vodou a prachom.

RGB podsvietenie aj do rytmu

Nastavenie RGB podsvietenia má štyri módy. Vypnuté, meniace farby, posúvacie v meniacich sa farbách a pekne do rytmu. Farebné prevedie decentné a nerušiace. Nejde však o nejaký ohromujúci efekt. Ale poteší.

RGB podsvietenie Sounarc K1

Reproduktor je celý dobre chránený proti vode a má certifikát IPX6, takže ani stály dážď či prach mu neuškodia. Ideálny aj na stanovačky a iné párty v prírode.

Nezabudni sa pozrieť aj na
výkonnejší Sounarc K2


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Karaoke na prvom mieste

Sounarc K1 je prioritne karaoke reproduktor. S dodávanými dvomi mikrofónmi si naozaj užiješ nezabudnuteľné párty. Ideálny na oslavy a nielen to. Zvuk pri karaoke je naozaj kvalitný a množstvom nastavení si ho vieš ešte upraviť. Či už ide o hlasitosť oproti hudbe, alebo echom ktoré dotvára štýl ako na „dedinskej zábave“. Mikrofóny sa pripájajú cez Bluetooth a čas pripojenia je veľmi rýchli. Dosah na otvorenom priestranstve je až 10m. Ak už vlastníš nejaký káblový mikrofón s 6,3mm jackom, kľudne ho môžeš zapojiť do Sounarc K1. Reproduktor disponuje aj takouto alternatívou.

Nastavenie mikrofónu

Mikrofón ako taký nemá nejaké extra nastavenie. Nastavuje sa len MHz Chanel aby sa „nebilo“ viac súčasne pripojených. mikrofónov. Na displeji mikrofónu nájdeš stav nabitia, kvalita pripojenia k reproduktoru a samotné nastavenie kanála. Mikrofóny sa nabíjajú dodávaným USB-C káblom. V prípade, že raz, no zrejme asi nikdy, samotná batéria vypovie službu, tak sa dá jednoducho vymeniť.

Karaoke z každej piesne

Sounarc K1 je naozaj stvorený pre karaoke. Po stlačení tlačidla A/E – „Vocal Sound Elimination“ môžeš akejkoľvek pesničke vypnúť spev a nahradiť ho svojim hlasom. Veľmi dobré a zaujímavé riešenie. Funguje to naozaj dobre. Akurát kvalita zvuku sa mierne zhorší. Skoro nebadateľné. Samozrejme si môžeš stiahnuť aj original karaoke hudbu, alebo Karaoke texty, texty piesní, youtube videoklipy, fotky Je to len a len na tebe.

Zvukový prednes Sounarc K1.

Sounarc K1 nie je len pre karaoke párty. Dobre zvláda rôzne hudobné žánre. Mám svoje obľúbené testovacie skladby v ktorých je všetko zvýraznené. Basy, výšky aj stredy.

Basy Výšky Stredy

Zavri oči a počúvaj Lisa Gerrard kde sú presvedčivé vokály a vťahujúce echo. V jemných vokáloch bas nerezonuje, no ani sa nestráca v pozadí. Pri obľúbenom Bass I Love You • Bassotronics kde sú nízke až veľmi nízke tóny a výšky sa reproduktor nerozpadol. HaHA. Sounarc K1 mal trochu problém pri vyššej hlasitosti trochu problém s basom. Výšky boli na dobrej úrovni aj pri hlasitosti na 90% .

Country

Country klasika od Islands In the Stream – Dolly Parton, Kenny Rogers |či Keith Don’t Go (2 Meter Session) • Nils Lofgren . Zvuk ničím neurazí no ani neohúri.

Tanečná hudba

Tanečné skladby hrajú dobre. Nepostrehol som žiadny rušivý element. Veľmi dobre nahratá skladba Go Tell It On The Mountain • Dara Rolins, Tonya Graves je skoro návyková. Aj keď si to viem predstaviť lepšie, nebolo to najhoršie. Celkom dobre znela skladba Mám ťa rád • Kali, Alan Murin, Peter Pann, Šorty, alebo Waterfall • Michael Schulte. V podstate tu nie je problém. Je to počúvateľné a pri reproduktore si zatancuješ. Najlepšie však znie elektronická hudba ako napríklad Enola Gay • Orchestral Manoeuvres In The Dark .

Orchester

Veľmi známa skladba He’s a Pirate • Klaus Badelt – Hans Zimmer sa možno nezdá, ale väčšina boomboxov (neznáme značky, veľmi lacné značky) si nedokáže poradiť v tejto spleti tónov a výsledok je taký nie celkom dobrý guláš. Sounarc K1 to v podstate zvládol aj keď basová zložka bola menej výrazná. .To znamená, že nejaké orchestrálne skladby na repráku počúvať nebudeš. A keď áno, neublíži to.

Ovládanie

Na ovládanie je ideálne používať diaľkový ovládač. To, že Sounarc K1 nemá vlastnú aplikáciu nie je až tak na škodu. Reproduktor tak môže ovládať každý na domácej párty a nemusí si sťahovať aplikáciu do mobilu na jeden večer. Samotné ovládanie je dobre rozpísané v priloženom manuály. Aj keď sa dá reproduktor ovládať na ňom samotnom, tak cez ovládač je to ďaleko pohodlnejšie. Ešte upozorním, že AAA batérie v balení nie sú.

 • Výborné karaoke
 • Diaľkové ovládanie
 • Dlhá výdrž batérie
 • Dva mikrofóny v balení
 • Nabíjanie USB-C — Chýba adaptér v balení
 • Mierne zastreté basy

Moje hodnotenie

Videorecenzia


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading