Mystery box od Soundcore za 29€. To sa oplatí!

November je aj pre Anker mesiac výpredajov. Po 11.11 kedy boli ceny aj o 40€ nižšie ako obvykle, to v audio shope Soundcore rozbalili úplne. Soundcore Black Friday je tu.

Black Friday a Cyber Monday.

Okrem zaujímavých zliav s použitím kupónov, môžeš získať k objednávke aj darček v hodnote 50€. To zaujímavé však príde 25.11 od polnoci.

Black Friday na Soundcore

Mystery box na ktorom neprerobíš.

S týmto mystery boxom neprerobíš určite. V obchode Soundcore so skladom v Európe do neho vložia tie najpredávanejšie Bluetooth slúchadlá od tejto značky.

Budeš nakupovať na Soundcore prvý krát? Pozri ako na to!

Do mystery boxu budú vložené jedny z týchto Bluetooth slúchadiel. Liberty 3 Pro, o Life Q30 som už niečo napísal , Life Q20, Life Q20+, a Life P2 Mini.

Mystery box od Soundcore

Najlacnejšie sú Life P2 Mini. Tie sa predávajú v tomto obchode za 50€. To znamená, že keby si hneď dostal práve tieto, tak máš usetrenyvh 20 eur. Takže naozaj neprerobíš a nezabudni na Soundcore Black Friday a Cyber Monday.


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.