Soundcore Liberty NC. Mierne odlahčená verzia TOP modelu

Soundcore Liberty 4 NC. Špičkové slúchadlá za rozumnú cenu.

Soundcore je značka, ktorá sa postupne stáva neprehliadnuteľným hráčom na audio trhu. Jej úspech spočíva v kombinácii kvality zvuku, inovatívnosti a dizajnu. S vybranými modelmi slúchadiel ako napríklad s modelom Liberty 4 NC a reproduktorov, Soundcore prekvapí aj tých najnáročnejších audiofilov.

Priority Direct Mail

Sklad Čína

Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

58,99€

Kupón

WS24A3947BEU

Nakupuješ prvý krát na Soundcore? Prečítaj si článok


Liberty 4 NC

Ako už samotný názov naznačuje, ide o mierne odľahčenú verziu veľmi obľúbeného a isto, že veľmi kvalitného modelu Liberty 4. Liberty 4 NC sú v prvom rade slúchadlá. V praxi to znamená, že hľadať v nich nejaké smart funkcie je zbytočné. Zato však disponujú inými, kvalitnými fičúrami ako napríklad modernejší systém potlačenia šumu; iné, no väčšie meniče vyrobené len pre Liberty 4 NC či neuveriteľná výdrž batérie až 50h.

Nové, vylepšené ANC 2.0

Soundcore posúva svoje hranice a to je najlepším znakom kvality značky. Dôkazom toho je aj vylepšené ANC 2.0, ktoré dokáže odfiltrovať značnú časť okolitého šumu. Podľa výrobcu sa hodna šplhá k hranici 99%. Je to možno pre niekoho prestrelená hodnota, ale pri správne zvolených špuntoch a nie niekde na píle, to možné skutočne je.

Najnovšie ANC 2.0 z dielne Soundcore

Veľký rámus z malého tela

Áno. Dobre čítaš. Aj keď slúchadlá Liberty 4 NC sú o málinko väčšie ako Liberty 4, úzke telo nezavadzia a sadnú dobre väčšine ľudí. Ich 11 milimetrový menič dokáže vytvoriť silný, no zároveň príjemne mäkký zvuk. Na výškach ktoré produkujú priestor sú Liberty 4 na tom lepšie, ale cenovo rádovo vyššie. Liberty 4 NC podporujú taktiež kodek LDAC z dielne Sony a tak sa stavajú k ďalším Hi-Res modelom značky

banner

Najčistejšie v triede

Až 6 mikrofónov pre brutálne čisté ENC telefonovanie. Soundcore trochu pozmenil tradičné riešenie a kým ANC vložil priamo do komory, pre ENC zas použil 6 mikrofónov na vonkajšej strane. Tri na každom slúchadle. V tichosti a bez kriku.

Čisté telefonovanie vďaka šiestim mikrofónom použitých na dokonalé ENC

Mega výdrž batérie v Liberty 4 NC

Okrem vynoveného adaptívneho ANC 2.0 a ENC, slúchadlá Liberty 4 NC dostali aj obriu batériu. Na jedno nabitie vydržia hrať až neskutočných 50 hodín. Samozrejme sa jedná o údaj aj s nabíjacou kolískou. Samotné slúchadlá na jedno nabitie by mali vydržať cca 10 hodín počúvania. Vzhľadom na to, že slúchadlá nedisponujú žiadnymi smart fičúrami sa tento výrobcom stanovený údaj môže podobať pravde. Nech by bolo akokoľvek a chlapci zo Soundcore by sa sekli o 2 hodiny, bolo by to zvláštne, ale slúchadlá s 8 hodinovou výdržou tiež nie sú bežná záležitosť.

Neskutočná výdrž batérie. Až 50 hodín počúvania s nabíjacou kolískou
Neskutočná výdrž batérie. Až 50 hodín počúvania s nabíjacou kolískou

A niečo na záver

Slúchadlá Liberty 4 NC od Soundcore ponúkajú vynikajúci zvukový zážitok bez ohľadu na to, či ich používaš počas behu, cestovania alebo relaxu v pohodlí domova. Ich ergonomický dizajn zaisťuje pohodlné nosenie a stabilný fit, čo je dôležité najmä pri športových aktivitách. Okrem toho majú vynovenú funkciu potlačenia šumu, čo ti umožní úplne sa ponoriť do hudby a izolovať sa od rušivých zvukov okolia.

Obsah balenia Soundcore Liberty 4 NC

Vo všeobecnosti

Reproduktory a slúchadlá od Soundcore sú skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú mať vynikajúci zvuk doma a aj na cestách. S kompaktným dizajnom a výkonnými reproduktormi v sebe dokážu vytvoriť plný a čistý zvuk, čo umožní si vychutnať hudbu vo vysokom kvalitnom zvuku kdekoľvek a kedykoľvek.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.