Soundcore Life P3. Lacné slúchadlá s ANC ktoré zaujmú. (Recenzia)

Soundcore Life P3 sú perfektné Bluetooth slúchadlá s ANC

Ak hľadáš lacné a kvalitné slúchadlá s aktívnym potlačením hluku, skús pozrieť na Soundcore Life P3. Slúchadlá ponúkajú vynikajúci zvuk, pohodlné nosenie a dlhú výdrž batérie. Soundcore P3 ako nástupca Soundcore P2. prichádzajú s novými funkciami a lesklým vzhľadom. Na výber máš niekoľko farebných prevedení a všetky vyzerajú luxusne. Zvuk je príjemne mäkký a vyvážený. Nechýba ani aplikácia Soundcore na ktorú sme zvyknutý a posúva slúchadlá Soundcore P3 o level vyššie. V článku nájdeš výber toho najlepšieho čo slúchadlá ponúkajú.

Soundcore Life P3 sú perfektné Bluetooth slúchadlá s ANC. Balenie

Priority Direct

Sklad Nemecko

Ak máš otázky, napíš mi.

Soundcore Life P3 sú perfektné Bluetooth slúchadlá s ANC

Cena s kupónom

51€

Kupón

NNNKUPTOSK

Nakupuješ prvý krát na Geekbuying? Prečítaj si článok


Teraz v totálnej zľave v oficiálnom obchode Soundcore so skladom v Nemecku.
Soundcore P3 za 59€ s kódom WS24A3939EU

Hlavné funkcie a výhody Soundcore Life P3

Soundcore Life P3 sú bezdrôtové slúchadlá typu in-ear, ktoré sa pripájajú k smartfónu alebo inému zariadeniu cez Bluetooth 5.0. Osobne som si veľmi obľúbil tento ergonomický dizajn, ktorý sa dobre prispôsobuje tvaru ucha a zaisťuje pevné uchytenie. Na výber je až 5 náhradných špuntov, tak verím, že si vyberie každý ten správny. Slúchadlá sú tiež odolné voči vode a potu, takže ich môžeš používať aj pri športe alebo v daždi.

Pozri aj výborné Soundcore Liberty 4

Soundcore Life P3 sú perfektné Bluetooth slúchadlá s ANC

Kvalitné ANC

Jednou z najväčších predností Soundcore Life P3 je ich aktívne potlačenie hluku (ANC), ktoré dokáže eliminovať rušivé zvuky z okolia a nechať ťa ponoriť sa do hudby. ANC filtruje ako dunivé zvuky z okolia, tak aj vysoké tóny o cca 25dB. Slúchadlá majú tri režimy ANC: vnútorný, vonkajší a transportný, ktoré sa prispôsobujú rôznym situáciám. Podporujú tiež režim priehľadnosti, s ktorým môžeš počuť dôležité oznamy alebo rozhovory bez toho, aby sa museli vyberať slúchadlá. Oproti predchodcovi majú zdokonalené ENC, čiže kvalitu hovorov v rušnom prostredí. 6 mikrofónov a exkluzívny algoritmus na vyladenie zvukov na pozadí. Tvoj hlas bude jasne počuť počas hovorov, videorozhovorov.

Kvalita zvuku Soundcore

Soundcore Life P3 sú perfektné Bluetooth slúchadlá s ANC

Soundcore Life P3 sa môžu pochváliť aj skvelou kvalitou zvuku, ktorá je podporená 11 mm meničmi s kompozitnými membránami. Tieto meniče produkujú bohaté basy s exkluzívnou technológiou BassUp, ktorá podporuje bohatý zvuk s hutným nízkym koncom, jasné výšky a vyvážené stredy, pri ktorých znie dobre každý hudobný žáner. Slúchadlá podporujú technológiu kodekov SBC a AAC, ktorá spolu s herným módom zaručuje nízku latenciu a vysokú vernosť zvuku. Pre lepšie prispôsobenie svojho zvukového zážitku, si môžeš stiahnuť aplikáciu Soundcore, ktorá umožní nastaviť si vlastný ekvalizér, režimy ANC ako aj ďalšie funkcie. Aj keď nie je nikde uvedená senzitivita, myslím, že je niekde na úrovni 90dB. Pri spojení ANC-dobre zvolené špunty-hlasitosť však ide o celkom hlasné slúchadlá. Hudobný rozsah je od 20Hz do 20kHz. Takže nie sú Hi-Res, ale zvukový prednes je aj tak na veľmi dobrej úrovni.

Testované pri hudobných žánroch.

Na testovanie slúchadiel používam moje klasiky v ktorých sú dominantné basy, stredy aj výšky.

Basy Výšky Stredy

Zavri oči a počúvaj Lisa Gerrard kde sú presvedčivé vokály a vťahujúce echo. V jemných vokáloch bas nerezonuje, no ani sa nestráca v pozadí. Pri obľúbenom Bass I Love You • Bassotronics kde sú nízke až veľmi nízke tóny a výšky sa slúchadlá nerozpadli. HaHA. Opäť si Soundcore P3 poradili dobre aj s touto skladbou. Hlasitosť na 90% a musím povedať, že to vôbec uchu nevadilo.

Country

Country klasika od Islands In the Stream – Dolly Parton, Kenny Rogers |či Keith Don’t Go (2 Meter Session) • Nils Lofgren . Zvuk je hutný, nezastretý.

Tanečná hudba

Tanečné skladby hrajú dobre. Nepostrehol som žiadny rušivý element. Veľmi dobre nahratá skladba Go Tell It On The Mountain • Dara Rolins, Tonya Graves je skoro návyková. Mäkký bass a dokonale vyvážené stredy a výšky. To znamená, že orchestre sú dobre počúvateľné.

Orchester

Veľmi známa skladba He’s a Pirate • Klaus Badelt – Hans Zimmer sa možno nezdá, ale väčšina slúchadiel ( neznáme značky, veľmi lacné značky) si nedokáže poradiť v tejto spleti tónov a výsledok je taký nie celkom dobrý guláš. Soundcore P3 to zvláda dobre.

Výborná výdrž batérie

Slúchadlá Soundcore Life P3 majú tiež vysokokapacitnú batériu, ktorá im poskytuje až 7 hodín nepretržitého prehrávania s jedným nabitím. Pri stálom používaní ANC sa výdrž kráti na zhruba 5 hodín. Samozrejme, že aj vysoká hlasitosť znižuje dĺžku prehrávania. S priloženým nabíjacím puzdrom si môžeš predĺžiť výdrž batérie na až 35 hodín. Nabíjanie je tiež veľmi rýchle a pohodlné, pretože slúchadlá podporujú USB-C a bezdrôtové nabíjanie. Rýchle nabíjanie ti poskytne hodinu prehrávania len za desať minút nabíjania.

Aplikácia Soundcore

Jedna aplikácia pre všetky zariadenia Soundcore. Menia sa len dostupné funkcie. Aj keď na slúchadlách máš prednastavené ovládanie, cez aplikáciu je to pohodlnejšie. Môžeš si tam nastaviť ANC, equalizer, herný mód, kontrola vloženia slúchadla do ucha, nastavenie ovládania a nájsť slúchadlá. Slúchadlá sú pohodlné a dobre sa nosia aj na spanie. No v prípade vypadnutia slúchadla z ucha, nemusíš prehádzať celú posteľ. Stačí zapnúť hľadanie a zvukový tón ťa navedie na správny smer.

Čo dodať?

Life P3 sú teda ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá slúchadlá s vynikajúcim zvukom, aktívnym potlačením hluku a v podstate dlhou výdržou batérie. Slúchadlá si môžeš zaobstarať v piatich farebných variantoch: čiernej, bielej, modrej, ružovej a fialovej. Ideálne na šport, lebo dobre držia aj bez plutiev no vďaka pohodlnému noseniu kľudne aj na spanie. Zvuk je verný a v podstate mu nie je čo vytknúť. Môžeš si ich objednať aj na oficiálnej stránke Soundcore.

  • Vyvážený zvuk
  • Vlastná super apka
  • Výdrž batérie
  • Rýchle nabíjanie
  • BassUp
  • Slúchadlá mohli byť trochu hlasnejšie
  • ANC je dobre fungujúce len v hlasnejších podmienkach

ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Moje hodnotenie

Videorecenzia


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading