Soundcore Motion X600. Nová pecka so Spatial audio-Sky Channel

Soundcore Motion X600. Totálna pecka so Spatial audiom Sky Channel

Ak hľadáš výkonný prenosný Bluetooth reproduktor, možno je čas vyskúšať Soundcore Motion X600. Tento reproduktor z dielne Soundcore je navrhnutý tak, aby poskytoval vysokokvalitný Hi-Res zvuk a fantastickú výdrž batérie v odolnom a kompaktnom tele. 360° zvuk Spatial Audio vytvorí z izby kinosálu, alebo koncertnú halu. Jednoduchý dizajn s kovovou mriežkou a odolnosťou IPX7 je vhodný na všetky tvoje zábavy, či už doma, na záhrade, alebo v prírode. Tu sú niektoré z funkcií a výhod Soundcore Motion X600.

Soundcore Motion X600

Soundcore Motion X600

Mega reproduktor Soundcore Motion Boom Plus

Tri farebné varianty

Soundcore Motion X600 Lunar Blue
Lunar Blue
Soundcore Motion X600 Aurora Green
Aurora Green
Soundcore Motion X600  Polar Grey
 Polar Grey

Priority Direct Mail

Sklad Čína

Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

149,99€

Kupón

SOUNDCORE2023

Nakupuješ prvý krát na Soundcore? Prečítaj si článok


Kvalita zvuku

Trojkanálový Soundcore Motion X600 má päť meničov o výkone 50W s vlastnými zosilňovačmi. Dva 20W pre basové meniče a výškové meniče plus jeden 10W pre širokopásmový menič smerujúci nahor. Preto všetky meniče produkujú čistý a vyvážený zvuk Hi-Res na všetkých frekvenciách. Reproduktor podporuje aj technológiu BassUp, ktorá vylepšuje nízke frekvencie pre bohatšie a hlbšie basy. Nastavenia zvuku môžeš upraviť pomocou dokonalej aplikácie Soundcore v smartfóne alebo tablete.

Výdrž batérie

Soundcore Motion X600 má vstavanú 6400 mAh (7,2 V) batériu, ktorá dokáže poskytnúť až 12 hodín nepretržitého prehrávania na jedno nabitie pri 50% hlasitosti. Reproduktor má tiež port USB-C, ktorý podporuje rýchle nabíjanie, takže iba pri 10 minút nabíjania získaš až 4 hodiny prehrávania. Trochu je na škodu, že Soundcore zatiaľ neuvažuje používať reproduktor ako powerbanku na nabíjanie tvojich ďalších zariadení. Možno časom v upgrade dostane Motion X600 aj USB-A port.

Odolnosť

Soundcore Motion X600 je skonštruovaný tak, aby vydržal drsné podmienky a vonkajšie dobrodružstvá. Reproduktor má krytie IPX7, čo znamená, že je odolný voči ponoreniu do vody do hĺbky 1 metra po dobu 30 minút. Má tiež mierne nárazuvzdorný dizajn, ktorý môže zvládnuť pády a nárazy bez ovplyvnenia výkonu. Reproduktor má pogumovaný exteriér a kovovú mriežku, ktorá ho chráni pred poškriabaním a preliačením.

Prenosný

Soundcore Motion X600 sa ľahko prenáša vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu. Reproduktor váži iba 1,9 kg, vďaka čomu je ideálny na cesty a vonkajšie použitie. Reproduktor nemá odnímateľný popruh čo je tak isto trochu na škodu. V pohode ho ale zmestíš do batohu a môžeš vyraziť za dobrodružstvom.

Pripojenie Soundcore Motion X600

Soundcore Motion X600 podporuje najnovšiu technológiu Bluetooth, ktorá zaisťuje stabilné a bezproblémové spojenie s tvojimi zariadeniami. Môžeš spárovať až dve zariadenia súčasne a ľahko medzi nimi prepínať. Reproduktor má tiež port AUX-in, ktorý umožní pripojiť ho k iným zariadeniam ako Bluetooth pomocou 3,5 mm audio kábla.

Soundcore Motion X600 je skvelou voľbou pre každého, kto chce výkonný a prenosný Bluetooth reproduktor, ktorý si poradí v každej situácii. Môžeš ho získať za 149,99€ z oficiálnej webovej stránky Soundcore. Stači vložiť depozit 1€ a získaš 50€ zľavu na nákup. A nie len to.

Zaplaťte 1 €, aby ste si rezervovali svoj kupón v hodnote 50 € a získajte ďalších 6 mesiacov záruky (v hodnote 19,90 €), keď si kupón uplatníte.

  • Váš vklad 1 $ nie je možné vrátiť.
  • Zľava sa vzťahuje len na nákupy uskutočnené na eu.soundcore.com
  • Zľavový kód je určený len pre tvoje osobné použitie a bude zaslaný e-mailom medzi 9. a 24. májom. Keď kód príde do vašej doručenej pošty, máte 14 dní na jeho uplatnenie.
  • Kódy budú zaslané najskôr e-mailom najskorším objednávkam na základe nákupných objednávok.
  • Ak ste si už zakúpili Early-Bird Code, po uplatnení kódu získate 6-mesačné predĺženie záruky.

Odporučte priateľa: Je to win-win. Za každého priateľa, ktorého odporučíte, získate jeden mesiac Spotify Premium zadarmo. Môžete odporučiť toľko priateľov, koľko chcete.

  • Krok 1: Pošli priateľovi odkaz na túto stránku.
  • Krok 2: Tvoj priateľ si musí kúpiť kupón (1€) a uplatniť si ho medzi 9. a 24. májom.
  • Krok 3: Kontaktujte service@soundcore.com a pošlite číslo objednávky a kód kupónu, ktorý tvoj priateľ použil na nákup Motion X600. Ty a tvoj priateľ získate jeden mesiac Spotify Premium zadarmo.
  • Krok 4: Tím Soundcore vám obom pošle kód na uplatnenie Spotify Premium do 1-3 pracovných dní po overení.
Soundcore Motion X600 a Spotify premium

Zdroj: Soundcore.eu

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.