Space One. Ďalšia zaujímavosť z dielne Soundcore

Perfektné slúchadlá Space One s Hi-Res zvukom

Tento rok bol pre značku Soundcore veľmi plodný a mám pre skvelú správu! Novinka Soundcore s názvom Space One je tu a prichádza s úchvatným zvukom. Nechaj sa obklopiť robustným zvukom, ktorý ťa vrhne priamo do hudobného zážitku. S týmto elegantným a výkonným audiosystémom budeš mať pocit, že si v strede koncertnej sály. Užívaj si svoju obľúbenú hudbu s kvalitou zvuku, ktorá ťa nadchne. Zabudni na obmedzenia a ponor sa do zvukového sveta Soundcore Space One.


Priority Direct

Sklad Nemecko

Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

99,99€

Kupón

SOUNDCORE2023

Teraz v uvádzacej cene bez kupónu 99,99€

Nakupuješ prvý krát na Soundcore? Prečítaj si článok


Okrem tohtoročných úspešných noviniek ako napríklad Motion X600, Motion X500 či Liberty NC, aj Space One má čo ponúknuť. Soundcore každým dňom zlepšuje svoje technológie. Príjemné na dotyk a pohodlné nosenie, silný zvuk či adaptívne ANC sú prednosťami týchto úchvatných slúchadiel.

Všetky parametre si môžeš pozrieť priamo na stránke Soundcore


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading