Aj stierače z AliExpressu môžu byť dobrá kúpa

Kvalitné stierače z AliExpressu

Stierače z AliExpressu môžu byť dobrá kúpa. Samozrejme za predpokladu, že nenatrafíš na podvodníka, alebo predajcu s nekvalitným tovarom.

Univerzálne stierače s U pripojením. Klasické pripojenie pre väčšinu značiek automobilov.

Dvaja osvedčený predajcovia

Za tých pár rokov čo nakupujem na AliExpresse, som už poskúšal rôzne stierače od rôznych predajcov. Nehovorím rovno že boli zlé, ale taký slabý priemer. No a zastavil som sa pri dvoch predajcoch, ktorý majú skvelé ceny a kvalitu. Dlhá výdrž stieračov v dobrom stave je na naozaj prekvapivej úrovni. Ďalej som hľadať nemusel.

Pinmoap Store

Začnem Pinmoap obchodom. Ceny stieračov sa zdajú ako z rozprávky. Ceny sa pohybujú od 2€ – 6€. Samozrejme záleží od dĺžky, spôsobu uchytenia či kvality gumičky. Áno, aj kvality. Najlepšie je kupovať zlatý stred.


Aliexpress Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu. V aplikácii je možnosť uplatniť si aj nazbierané coiny.

Cena s kupónom

3,70€ -5,68€

Kupón

Flash Deals 
Využi zľavu na AliExpress

CHCEM TO KÚPIŤ


Kupujem tieto univerzálne stierače už nejaký čas a stále som spokojný. Gumičky vydržia dlho. Sú tiché a nelepia sa na sklo.

Stierače podľa značky auta Pinmoap store

Na stránke predajcu Pinmoap môžeš kúpiť stierače podľa modelu auta. Ide o výhodné sety troch stieračov. Nižšie vyberám stierače na bežné značky áut

  • Audi SUV aj osobné automobily
  • BMW – SUV aj osobné automobily
  • Citroen – všetky typy
  • Honda – všetky typy
  • KIA – SUV, osobne, VAN

Erick’s Wiper Store

Erick’s Wiper Store je obchod v ktorom kúpiš takmer všetko na čistenie skiel a zrkadiel na aute. Od stieračov, trysiek, rôznych úchytov. Samozrejme že nechýba ani ponuka podľa značky auta.

Stierače podľa značky auta Erick’s Wiper Store

Stierače z Aliexpressu. Rozdelenie podľa značky auta

Obchod má tak isto stierače na všetky značky v dobrých cenách. Kvalita je podobná ako v Pinmoap store a v podstate obmieňam tieto dva obchody. Raz má akciu jeden a raz druhý obchod. Stále som spokojný.

Kúpa univerzálnych stieračov sa oplatí ak náhodou nenájdeš ten správny rozmer pre svoju značku auta. Napríklad ako ja. Renault Clio II, ale Campus. Nechápem, ale má menšie stierače ako klasické Clio II. Tieto stierače je problém nájsť v sete.


Aliexpress Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu. V aplikácii je možnosť uplatniť si aj nazbierané coiny.

Cena s kupónom

5,22€ -5,88€

Kupón

Flash Deals 
Využi zľavu na AliExpress

CHCEM TO KÚPIŤ


Čo na záver? Video?

Ako som už písal. Ja som spokojný s cenou j kvalitou. Rýchlosť dodania je do dvoch týždňov cez AliExpress 15 day delivery. Ak nedosiahneš požadovanú sumu na uplatnenie tejto dopravy, odporúčam vždy objednávať dopravou AliExpress Standard Shipping. Ak by boli akékoľvek otázky, kľudne mi napíš.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.