Super novinky z Číny. Obchody ktoré musíš pozrieť

PatPat a Shein. Módne obchody, ktoré stoja za to.

Bolo veľa otázok na módu z Číny . Či už dámsku alebo detskú. Veľa krát aj miminkovskú. Tak som začal brázdiť po kupónoch ešte viac. Samozrejme že okrem módy som sa dopracoval aj k možno lepším storom ako AliExpress či Banggood. Menej známe obchody ako napríklad geekbuying, Gshopper, alebo DHgate sú častokrát kupónovo zaujímavejšie. Takže kupóny, kupóny a ešte raz kupóny.

Poďme k tej žiadanej móde. SHEIN, PatPat a kupóny k tomu.

Dámska móda SHEIN

Obidva obchody spolu s Gshopper začínali na Ali. Aspoň teda som ich v začiatkoch samotného Aliexpressu registroval. Fanúšikovská základňa a super kvalita v dobrých cenách ich zrejme presvedčili aby sa osamostatnili. Veď prečo nie?

Moje skúsenosti s objednávkami zo SHEINu sú pozitívne. Objednávky chodia spoľahlivo do týždňa,ale občas sa stane že dodanie trvá do dvoch týždňov. Veľkosti zatiaľ bezproblémovo sadli. Vždy sa objednávalo podľa priložených veľkosťných tabuliek.

Z PatPat žiaľ neobjednávam nakoľko deti sú už veľké, ale stále nie natoľko aby som bol starký. 😀😀. Každopádne obchod má dobré recenzie a je bezproblémový. Na kupónoch z oboch obchodov sa už pracuje. Tešíme sa na kupóny

geekbuying, Gshopper a DH gate. Shop ktorý stojí za pozretie.

Obchody kde neraz (a možno aj často) sú ceny ďaleko lepšie ako na Aliexpresse alebo Banggoode. Nie však všetko samozrejme. Drobnosti sa stále oplatí z Ali. Čo sa však týka spotrebičov, telefónov a celkovo drahších vecí, určite by som sa priklonil na práve tieto obchody. Jednak že väčšina tovaru je európskych skladoch a lacnejšie. Majú veľké množstvo kupónov prakticky na čokoľvek.

Gshopper Many GEOs

Čo sa týka prípadných reklamácií (lebo stať sa môže), Aliexpress a Banggood som už rozpísal. Takže prosím prečítaj si tie články. Budeš mať aspoň prehľad ako reklamovať. Samozrejme že ti s tým pomôžem. Na to tuti. Tento web, náš Facebook alebo aj Telegram ber ako tvoj support pri nákupoch z Číny. Stačí že budeš nakupovať cez naše linky. Ide o to, aby som mohol riešiť spor častokrát (99%) za teba. Ty sa vyhneš oštare a ušetríš čas a nervy. Ale veď všetko som to rozpísal v článku.

DHgate WW

Každopádne upozorňujem, že nie som predajca ani nič podobné. Som len ten čo ti pomôže. Teda ak budeš chcieť.

Všetky obchody dostanú svoju zložku, takže prípadné kupóny si ľahko vyhľadáš. Každopádne ak nechceš o ne prísť a nechceš zmeškať žiadnu poriadnu akciu, prihlás sa na odber newslettera. Nájdeš ho na spodku stránky.

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood Baseus BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant EÚ sklad HiBREW hračky ILife Klarstein Kuchynské doplnky Kuchynské nože Lenovo Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Soundcore stratos Tronsmart Tyčové vysávače Ugreen USB USB PD Violeworks Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.